Call of Duty: WWII Xbox One hra

Hra Call of Duty WWII je určena pro herní konzole Xbox One. Přenese vás na bojové pole druhé světové války. Vyberte si z postav vojáka Daniels, členy britské pěchoty nebo příslušníků francouzského odboje a vyhrajte nad nepřáteli v této akční hře. Hra podporuje i mlutiplayer funkci, kterou využijete při hraní s vašimi přáteli online. Přináší i systém tříd a množství inovací, které vylepšují atmosféru zážitku. Vrátí se i zombíci, kterých můžete likvidovat v rámci kooperativního módu hry. Hra je vhodná pro hráče 18+. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 26 %

Popis produktu

Celý průběh války

Hra Call of Duty WWII se nese ve filmovém duchu s příběhy a temnými podtóny. Provede vás ofenzívou spojenců v letech 1944 až 1945. Od vylodění v Normandii v rámci Dne D k přechodu přes Francii a Belgii až po finální přechod Německem. Užijte si herní zážitek jak v to zažívali vojáci kdysi. Hra vás svým grafickým provedením přenese do období druhé světové války.

Hra pro více hráčů

Rychlý a vybalancovaný multiplayer pěchoty v boji muže proti muži - Spojenci proti Ose. Kromě epické hry si můžete užijte i hru více hráčů, která vám přináší systém tříd a několik inovaci. Vylepšuje to atmosféru hry, kterou si užijete mnohem více s přáteli online nebo i offline.

Zombie mod

Zombie kooperativní mód přináší nacistických zombíků. Postavte se jim spolu s přáteli a nenechte se zabít v nečekaných bojích. Bojujte s mrtvými nepřáteli a vyhrajte těžké souboje.

Skutečné efekty

Brutální surová hra se snaží co nejvěrněji zprostředkovat skutečný konflikt 2. světové války. Hra je ve skvělém rozlišení s nádhernými temnými barvami a efekty. Ohromující zvuk vás obklopí z každých stran a umocní zážitek ze hry. Přenese vás skoro přímo na bojiště druhé světové války.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Activision
Médium: DVD
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnosť obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 150 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 100 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: ACX308521

Všechny parametry

Recenze Call of Duty: WWII Xbox One hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Call of Duty: WWII Xbox One hra