Call of Duty: Vanguard hra pro Xbox Series X

Popis produktu

Akční FPS hra Call of Duty: Vanguard je určena pro herní konzoli Xbox Series X. Historicky nejznámější konflikt lidských dějin je nyní ve vašich rukou. Děj hry se odehrává na bojišti druhé světové války. V detailním grafickém zpracování, které podnítí vaši akci, si vychutnáte prostředí Afriky, západní Evropy, z výšky prozkoumáte Pacifik a nahlédnete také do Stalingradu. Konzolová verze nabízí 4 unikátní příběhy, kde každý z nich se zaměřuje na osudy statečných, kteří bojovali v nelehkém boji. S přáteli a spoluhráči z celého světa si užijete nadupaný multiplayer, který nabídne 20 speciálně navržených map. Nechybí ani napínavý Zombie mód určený pro jednoho hráče, nebo jej zažijte v režimu kooperace. Pro hraní online se vyžaduje předplatné služby Xbox Live Gold. Hra je dodávána v anglické lokalizaci a podporuje možnosti cross-progression, cross-play a cross-gen.

Největší bitva 20. století

Akční hra Call of Duty: Vanguard přináší pohled na lidské osudy, které byly poznamenány historicky největší válečnou bitvou. Období druhé světové války v podání herního světa nabízí pro hráče nezapomenutelné zážitky. Známá místa, lokace, válečná technika - to všechno zintenzivní dechberoucí a napínavé momenty ve zpracování z pohledu první osoby. Vychutnejte si nádherné grafické zpracování doprovázené soundtrackem a zvukovými efekty.

Příběhy hrdinů mají společný cíl

Hlavními aktéry děje COD: Vanguard jsou 4 vojáci. Seržant Arthur Kingsley, poručíčka Polina Petrova, kapitán Wade Jackson a podporučík Lucas Riggs, s nimiž prozkoumáte prostředí Afriky, východní a západní Evropy, Pacifik a nahlédnete také do Stalingradu. Jejich hlavním nepřítelem bude Heinrich Freisinger, který se snaží se svou skupinou udržet myšlenku nacistické strany u moci.

Podívejte se na demo ukázku herní akce:

Multiplayer a jeho možnosti

Režim pro více hráčů v podání Call of Duty: Vanguard přináší výhodu v podpoře cross-progression, cross-play a cross-gen. To znamená, že zahrát si můžete s kýmkoli, ať už vlastní hru na konzoli PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One nebo Xbox Series X. V případě, že budete chtít přejít na jinou herní platformu, o postup a uložené pozice nepřijdete. Mezi multiplayer režimy si můžete vybrat Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination, stejně i turnajový mód Champion Hill (1 v 1, 2 v 2, 3 v 3).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox Series X
Typ hry Akční
Věkové omezení 18+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Call of Duty: Vanguard hra pro Xbox Series X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi