Beurer AS 99 černý fitness náramek

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu

Funkce: výpočet kalorií, měření vzdálenosti, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace, Výdrž baterie: 5 Dny, Vodovzdornost: vodotěsný,


Cena 2 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 263,88 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Fitness náramek Beurer AS 99 černé barvy, zaznamená Vaši fyzickou aktivitu a výkonnost během každodenního nošení. Naměřené údaje se zobrazí na přehledném barevném dotykovém displeji. Náramek vyroben z kvalitních materiálů, konstrukčně splňuje vodotěsnou certifikaci IP67 a vybavený optickým snímačem, na měření pulsu. Samozřejmostí je krokoměr, výpočet spálených kalorií, funkce sledování aktivity a spánku, stopky i upozornění na nečinnost. V paměti se všechny údaje uchvávají po dobu 15 dní. Kompatibilní je i s operačním systémem Android 5 a iOS 10.0. Rychlé a jednoduché spárování s telefonem přes Bluetooth 4.0. Výdrž náramku se pohybuje okolo 5 dní v pohotovostním režimu.

Stylový a funkční doplněk

Fitness náramek Beurer AS 99 osloví jednoduchým a stylovým designem ženy i muže. Vhodný pro každodenní nošení a sportování. Disponuje TFT displejem s barevným zobrazením. Ovládá se pouze dotykem. Nastavitelný silikonový řemínek si nastavíte podle velikosti vašeho zápěstí. Náramek dokonce splňuje vodotěsnou certifikaci IP67.

Zlepšujte Vaši kondici

Beurer AS 99 Vám pomůže při zlepšování vašich sportovních výsledků. Při každé aktivitě (běh, chůze a jiné) Vám optický snímač monitoruje váš puls. Srdový rytmus můžete přímo sledovat v aplikaci Runtastic. Také sleduje i kvalitu vašeho spánku. Všechny výsledky můžete sdílet v aplikaci Beurer HealthManager po propojení mobilního telefonu a náramku přes Bluetooth 4.0. Naměřené údaje se ukládají do interní paměti náramku, ve které jsou uchovávány po dobu 15 dní.

Notifikace a 5ti-denní výdrž

K dalším funkcím, kterými náramek disponuje je příjem notifikací SMS zpráv, hovorů a zpráv z aplikací jako je Facebook, WhatsApp a další. V menu najdete i stopky a vibrační alarm upozorňující na nečinnost. Kromě toho náramek poslouží jako dálková spoušť pro fotoaparát telefonu. Náramek vydrží v pohotovostním režimu přibližně 5 dní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Funkce výpočet kalorií, měření vzdálenosti, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Výdrž baterie 5 Dny
Vodovzdornost vodotěsný

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beurer AS 99 černý fitness náramek

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno