Braun TS345 TexStyle 3 vystavený kus s plnou zárukou

1 190 Kč ? Ušetříte 40 % 718 Kč

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 71,80 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Pro ještě jednodušší žehlení je tu nová napařovací žehlička Braun TS 345 z řady TexStyle 3. Tato praktická žehlička nabízí opravdu velký výkon 2000 W, nerezovou žehlicí plochu a vodní rozprašovače. Samozřejmostí je vertikální napařování včetně drážek pro přípravné napařování. Velkou výhodou je variabilní nastavení páry v rozsahu 0-25 ga přesný parní ráz 100 g / min. Se žehličkou Braun TS 345 se snadno manipuluje díky dvoumetrovému přívodnímu kabelu, ergonomické otevřené rukojeti a otočnému kloubu přívodního kabelu. Bez obav můžete nádržku na vodu o objemu 3000 ml naplnit vodou z vodovodního kohoutku. Žehlička je vybavena systémem proti usazování vodního kamene a tlačítkem samočištění. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 40 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Pratické provedení

Nová žehlička Braun TS 345 z řady TexStyle 3 je výkonným pomocníkem do každé domácnosti. Disponuje skvělým výkonem 2000W a poradí si s každým typem prádla. Její velkou výhodou je snadná ovladatelnost a kvalitní materiály. Žehlicí plocha je dostatečná a navíc vyrobená z nerezu. To zaručuje skvělou kluznost po textiliích a snadnou údržbu. Tato žehlička Braun má bílo-zelenou barvu.

Jednoduchá manipulace

Díky dvoumetrovému přívodnímu kabelu a ergonomické otevřenou rukojeti se žehlička opravdu snadno používá. Získáte tak lepší pocit při manipulaci s rozehřátou žehličkou a omezíte tím nebezpečí popálení na minimum. K tomu přispívá také otočný kloub přívodního kabelu který zajistí abyste žehličku měly vždy v takové poloze, jakou zrovna potřebujete.

Voda z vodovodu

Žehlička Braun TS 345 řady TexStyle 3 je přizpůsobena použití vody z kohoutku. Tu můžete pohodlně natočit do nádržky o objemu 300ml. K žehličce je dodávána navíc praktická odměrka k nalévání vody. Už nemusíte řešit žádné další zbytečné výdaje za destilovanou vodu! Žehlička je navíc vybavena systémem proti usazování vodního kamene a tlačítkem pro samočištění.

Pára

Žehlička Braun má variabilní nastavení páry v rozsahu 0 až 25g. Stejně je dostupné velmi přesný parní ráz 100g / min. Napařování probíhá i svisle, nechybí drážka pro přípravné napařování. Pro ještě snazší žehlení můžete použít také integrovaný vodní rozprašovač.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 2000 W
  • Vertikální napařování Ano
  • Automatické vypnutí Ne

Další vlastnosti

Značka: Braun
Objem vodního zásobníku: 300 ml

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: zelená
Šírka: 30 cm
Výška: 15 cm
Hloubka: 12 cm
Hmotnost: 1,3 Kg

Konektivita

Délka kabelu: 2 m

Další parametry

Cestovní: Ne
Samočistící: Ano

Energetické údaje

Příkon: 2000 W

Funkce

Odvápňovací systém: Ano
Variabilní výstup páry: 20 g/min
Systém proti kapání: Ano
Vertikální napařování: Ano
Kropení: Ano
Parní ráz: 100 g/min
Automatické vypnutí: Ne
Automat.nastavení teploty: Ne

Vzhled

Mat.žehl.plochy: keramika

Ostatní

Kód produktu: TS345, BRAUN ŽEHLIČKA

Všechny parametry

Recenze Braun TS345 TexStyle 3

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Braun TS345 TexStyle 3