Braun Silk-expert Pro 3 PL3233 se 4 doplňky


IPL epilátor, Počet rychlostí: 3, Holicí strojek, Hmotnost: 1549,10 g. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Braun Silk-expert Pro 3 PL3233 se 4 nástavci je špičkový epilátor s technologií intenzivního pulzního světla (IPL), který zajistí trvalé odstranění nežádoucích chloupků v domácnosti až na celý 1 rok s viditelnými a jasnými výsledky již za 4 týdny. Epilátor je vybaven technologií Skin pro 2.0 Sensor, která se automaticky přizpůsobí různým odstínům pleti. Nabízí 2 režimy citlivosti, které se přizpůsobí pohodlí vaší pokožky během používání. Díky 100 zábleskům za minutu umožňuje méně vynechaných míst při klouzání po pokožce. Součástí balení je 1× Silk-expert Pro 3 se standardní hlavicí, 1× přesná hlavice, 1× široká hlavice, 1× holicí strojek Venus Extra Smooth Swirl a 1× pouzdro na zip.

Epilátor Braun Silk-expert Pro 3 PL3233 IPL se 4 kusy příslušenství

  • Senzor Skin Pro automaticky nastavuje sílu záblesku
  • Bezbolestné ošetření
  • Jemný režim pro citlivé oblasti
  • 3 úrovně intenzity světla
  • Až 100 záblesků za minutu
  • Výdrž přibližně 300 000 záblesků

Dokonalé výsledky

IPL epilátor Braun Silk-expert Pro 3automaticky přizpůsobuje sílu záblesku různým oblastem těla, protože rozpozná, že tón pleti se v různých částech těla liší. Průběžně snímá pokožku, aby dosáhl optimálních výsledků.

Šetrný ke každé pokožce

Díky senzoru SkinPro epilátor nepřetržitě snímá tón pokožky 80krát za sekundu. Tím automaticky upravuje intenzitu světla a vytváří dokonalou rovnováhu mezi rychlostí výsledků a šetrností k pokožce.

Pohodlné stárnutí

Pohodlné a bezbolestné ošetření IPL si můžete dopřát přímo v pohodlí domova. Díky technologii SkinPro (SensoAdapt™) a vestavěnému UV filtru získáte pohodlnou péči o svou pleť. S tímto výrobkem je vaše pleť v dobrých rukou a poskytuje bezpečnou a účinnou technologii pro dosažení hladké pleti.

Přesné ošetření všech oblastí

Silk expert Pro 3 je vybaven přesným nástavcem, který vám poskytne důkladné a přesné ošetření malých a dokonce i těžko dostupných oblastí.

Jemný režim

I citlivým oblastem se dostane dokonalé péče. Jemnou a hladkou pokožku v těchto oblastech zajistíte stisknutím tlačítka, které upraví šetrný režim a intenzitu světla tak, aby byla pokožka dlouhodobě hladká.

Každý centimetr pokožky pod kontrolou

Nepřetržité vysokorychlostní záblesky každých 0,6 sekundy umožňují snadné klouzání a méně zapomenutých míst.

3 úrovně intenzity

Dosáhněte dokonalých výsledků pro každý typ pleti díky 3 úrovním intenzity světla. Výsledky budou vždy optimální a přizpůsobené vašim potřebám.

Dlouhá životnost

Silk-expert Pro 3 je konstruován tak, aby vydržel až 300 000 záblesků, což je přibližně 16 let.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Braun Silk-expert Pro 3 PL3233 se 4 doplňky

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi