Braun SI7160BL TexStyle 7 Pro


Napařovací žehlička, Příkon: 3000 W, Vertikální napařování, Automatické vypnutí, Parní ráz: 225 g/min, Kontinuální výstup páry: 50 g/min, Odvápňovací systém, Kropení, Systém proti kapání, Objem vodního zásobníku: 300 ml, Délka kabelu: 2,5 m, Hmotnost: 1,6 kg. Více info


Cena 2 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 22 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Napařovací žehlička Braun SI7160BL TexStyle 7 Pro v modrém provedení s příkonem 3 000 W zajišťuje snadné a přesné žehlení. Žehlička je vybavena zásobníkem na vodu o objemu 300 ml. Výstup páry je variabilně nastavitelný s parním rázem 225 g/min. Žehlicí plocha EloxalPlus a zakřivená žehlicí plocha 3D FreeGlide vám žehlení opravdu usnadní. Je také vybavena vertikálním napařováním, systémem proti odkapávání AntiDrip, kropením a automatickým vypnutím. Délka napájecího kabelu je 2,5 m.

Braun SI7160BL TexStyle 7 Pro

  • První 3D povrch FreeGlide na světě
  • Nejklouzavější povrch EloxalPlus
  • Přesný hrot
  • Vysoký parní výkon pro dokonalé výsledky
  • Snadné odstraňování vodního kamene
  • Automatické vypnutí

Řada Braun TexStyle 7 nyní nabízí ještě výkonnější a rychlejší napařování. Jsou vybaveny první žehlicí plochou 3D FreeGlide zakřivenou směrem nahoru pro žehlení ve všech směrech a druhá žehlicí plocha má mimořádně kluzkou žehlicí plochu EloxalPlus s přesnou špičkou. Vysoký příkon pro rychlé nahřátí žehličky, silný parní ráz a objemný zásobník na vodu vám umožní žehlit rychleji než kdykoli předtím.

První 3D žehlicí plocha FreeGlide na světě

První unikátní žehlicí plocha 3D FreeGlide na světě se zaoblenými okraji a zkosenými hranami směrem nahoru umožňuje účinný pohyb žehličky v každém směru a bez pomačkání dříve vyžehlených částí oděvu. Tvar žehličky našel inspiraci ve snowboardových prknech. Žehlička se dostane i do těžko přístupných míst, jako jsou švy, zipy, knoflíky, volány, záhyby nebo organza. Žehlení bude nyní mnohem snazší a rychlejší.

Jedinečně klouzavá žehlicí plocha EloxalPlus a pokročilá technologie napařování

Nejlepší žehlicí plocha Braun má výjimečnou kluznost a je 2x tvrdší než nerezová ocel. Braun SI7160BL TexStyle 7 Pro využívá vysoké množství páry (0-50 g/min) k dokonalému vyžehlení vašeho oblečení. Funkce Turbo navíc zvyšuje množství konstantní páry během žehlení. Pára tak proniká do tkaniny rychleji a hlouběji. Parní ráz 225 g/min stisknutím tlačítka pomůže vyžehlit nepoddajná nebo silně pomačkaná místa. Žehlička Braun má parní otvory rozmístěné po celé žehlicí ploše a rovnoměrný výstup páry urychluje celý proces žehlení. Kromě toho lze žehličku používat i pro vertikální napařování.

Skvělý výkon s rychlým ohřevem

Kombinace silného výstupu páry a vysokého příkonu je ideální pro snadné a rychlé žehlení silně pomačkaného oblečení. Díky vysokému příkonu se navíc žehlička během okamžiku zahřeje a je připravena k žehlení.

Přesný hrot pro těžko přístupná místa

Trojúhelníková napařovací špička usnadňuje žehlení i těch nejodolnějších záhybů na těžko žehlitelných místech, jako jsou límce a švy.

Objemná nádrž se snadným doplňováním vody

Užijte si výrazně snadnější a pohodlnější žehlení díky objemné nádržce na vodu, díky níž není nutné doplňovat vodu tak často. Žehličky mají také větší nalévací otvor, takže doplňování vody je rychlejší a pohodlnější. Nový je také ergonomický tvar víka, které se nyní snadněji otevírá a zavírá.

Při správné péči vydrží dlouho.

Všechny žehličky Braun lze plnit vodou z vodovodu. Aby vydržely co nejdéle, je třeba o ně pečovat a pravidelně odstraňovat vodní kámen. Postup je bezproblémový a celý je krok za krokem popsán v přiloženém návodu.

Bezpečnost s automatickým vypnutím

Funkce automatického vypnutí vypne žehličku po 8 minutách ve svislé poloze nebo po 30 sekundách ve vodorovné poloze. Tím je zajištěna bezpečnost a také úspora energie. Ať už se jedná o krátkou přestávku nebo neplánovaný odchod z domu, nemusíte se obávat zapomenuté horké žehličky.

Dost bylo mokrých skvrn na oblečení.

Mokré skvrny od vody a kapky při žehlení jsou nyní minulostí, a to při žehlení na nízké teploty. Díky speciální funkci AntiDrip už nebudete ztrácet čas sušením mokrých skvrn na oblečení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 300 ml
Parní ráz 225 g/min
Automatické vypnutí Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Braun SI7160BL TexStyle 7 Pro

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Jiří

22. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Máme zatim krátce.