Braun SI 9187EWH TexStyle 9

Zobrazit

  • Doprava zdarma
  • Výprodej

Příkon: 2800 W, Vertikální napařování: Ano, Automatické vypnutí: Ano


Cena 2 289 Kč

Sleva 8 % z doporučené ceny výrobcem: 2 499 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 22,89 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Nejvýkonnější žehlička od společnosti Braun SI 9187 EWH TexStyle 9 vytváří o 60 % více páry a intenzivní výkon zaručí lepší výsledky. Odolné záhyby odstraní rychle a jednoduše. Trojúhelníková napařovací zóna precizní špičky snadno odstraní malé záhyby v těžko dostupných oblastech. Jemné na dotek, bezchybné na pohled - s napařovací žehličkou Braun budou výsledky vždy uspokojivé.

Napařovací žehlička Braun SI9187EWH TexStyle 9

  • Žehlící plocha 3D FreeGlide
  • EloxalPlus
  • Přesná špička
  • iCare technologie
  • Pokročilá technologie napařování - TexStyle 9 a 7 Pro
  • Nádržka na vodu a doplnění vody

Žehlící plocha 3D FreeGlide

Světově první žehlící unikátní plocha 3D FreeGlide s vzhůru zahnutými okraji a zkosenými hranami umožňuje efektivní pohyb žehličky ve všech směrech a bez pomačkání již vyžehleného prádla. Její tvar je inspirován snowboardem a zajišťuje snadný pohyb po látce všemi směry, 360°, (vpřed i vzad) pro snadné a efektivní žehlení. Žehlička se dostane i do méně přístupných míst, jako jsou záševky, zipy, knoflíky, volánky, záhyby. Žehlení nyní bude ještě mnohem jednodušší a rychlejší.

iCare technologie se správnou teplotou na všechny druhy látek

Inteligentní technologie iCare nabízí správnou teplotu pro všechny druhy látek. Žehlení přeměňuje v intuitivní a jednoduchou činnost, bez nutnosti předchozího třídění prádla podle množství nebo specifických vlastností jednotlivých materiálů. Už nemusíte čekat až se žehlící plocha nahřeje nebo vychladne na požadovanou teplotu. Ušetříte tak spoustu času a eliminujete riziko poškození materiálu.

Výjimečná klouzava žehlící plocha EloxalPlus

Nejlepší žehlící plocha značky Braun s výjimečnou kluzností je 2x tvrdší než nerezavějící ocel. Díky tomu je odolná proti poškrábání a poskytuje dlouhodobou životnost a šetrnou péči o prádlo. Užijte si nejvyšší úroveň odolnosti a vynikající klouzavosti, které vám pomohou prádlo vyžehlit rychleji než kdykoli předtím.

Přesná špička pro precizní žehlení

Trojúhelníková špička žehličky s parním výstupem vám usnadní žehlení i těch nejvíce nepoddajných záhybů v místech, která se obtížně žehlí, jako jsou límce, záhyby.

Pokročilá technologie napařování

Nastavení parního výkonu umožňuje použití potřebného množství páry (0-45 g/min) k perfektnímu vyžehlenému prádlu. Parní ráz 230 g/min vám pak pouhým stisknutím tlačítka pomůže vyžehlit nepoddajné záhyby. Parní otvory jsou rozmístěny po celé žehlicí ploše, rovnoměrný parní výstup tak urychluje celý proces žehlení.

Vynikající výkon, rychlé nahřátí

Kombinace silného parního výstupu a vysokého příkonu výborně poslouží při jednoduchém a rychlém žehlení velmi pokrčeného prádla. Navíc se díky vysokému příkonu žehlička rychle nahřeje a během chvíle je připravena k žehlení.

Velká nádržka a snadné doplnění vody

Užijte si jednodušší a pohodlnější žehlení díky objemné nádržce na vodu, díky které není zapotřebí časté doplňování vody a odbíhání od žehlicího prkna. Žehličky mají větší otvor nádržky na vodu. Díky tomu je doplňování vody rychlejší a pohodlnější. Nový je také ergonomický tvar víka, které se nyní snáze otevírá a zavírá.

Péče pro dlouhodobou životnost žehliček

Všechny žehličky Braun jsou vhodné pro vodu z vodovodního kohoutku. Aby měly žehličky co nejdelší životnost, je důležitá péče a žehličku pravidelným odvápňováním. Postup je velmi jednoduchý a jak na to, naleznete kromě za krokem v přiloženém manuálu.

Automatické vypnutí pro bezpečnost domácnosti

Funkce automatického vypnutí vypne napařovací žehličku po 8 minutách ve svislé poloze nebo po 30 vteřinách ve vodorovné poloze. Tato funkce zajišťuje bezpečnost a současně šetří energii. Ať už si uděláte přestávku nebo potřebujete rychle odejít, už se nemusíte obávat zapomenuté horké žehličky doma.

Bez mokrých skvrn na prádle

Už žádné mokré skvrny od vody a kapání během žehlení, a to ani pokud žehlíte při nízkých teplotách. Díky speciální funkci AntiDrip už nemusíte ztrácet čas, abyste vysušovali mokré skvrny na prádle.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2800 W
Vertikální napařování Ano
Automatické vypnutí Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Braun SI 9187EWH TexStyle 9

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Věra

5. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Trochu těžší

Velmi spokojená.