Braun SI 5037VI TexStyle 5

Napařovací žehlička, Příkon: 2700 W, Vertikální napařování, Materiál žehlicí plochy: eloxal, Automatické vypnutí, Parní ráz: 200 g/min, Kontinuální výstup páry: 50 g/min, Odvápňovací systém, Kropení, Systém proti kapání, Objem vodního zásobníku: 300 ml, Délka kabelu: 2 m, Hmotnost: 1,4 kg. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Napařovací žehlička Braun SI 5037VI TexStyle 5 s první vzhůru zahnutou žehlící plochou 3D FreeGlide pro žehlení všemi směry. Disponuje odolnou žehlící plochou SuperCeramic s přesnou špičkou, díky které vyžehlíte snadno i nepoddajné záhyby. Silný parní ráz 200 g/min., rychlé nahřátí žehličky a objemná 300 ml nádržka na vodu umožní vyžehlit rychleji než kdykoli před tím.

Napařovací žehlička Braun SI 5037VI TexStyle 5

  • Žehlící plocha 3D FreeGlide
  • SuperCeramic
  • Přesná špička
  • Pokročilá technologie napařování - TexStyle 5
  • Nádržka na vodu a doplnění vody
  • Odvápňování

Žehlící plocha 3D FreeGlide

Světově první žehlící unikátní plocha 3D FreeGlide s vzhůru zahnutými okraji a zkosenými hranami umožňuje efektivní pohyb žehličky ve všech směrech a bez pomačkání již vyžehleného prádla. Její tvar je inspirován snowboardem a zajišťuje snadný pohyb po látce všemi směry, 360°, (vpřed i vzad) pro snadné a efektivní žehlení. Žehlička se dostane i do méně přístupných míst, jako jsou záševky, zipy, knoflíky, volánky, záhyby. Žehlení nyní bude ještě mnohem jednodušší a rychlejší.

Odolná žehlící plocha SuperCeramic

Odolná žehlící plocha SuperCeramic s rovnoměrným rozložením tepla pro skvělé výsledky.

Přesná špička pro precizní žehlení

Trojúhelníková špička žehličky s parním výstupem vám usnadní žehlení i těch nejvíce nepoddajných záhybů v místech, která se obtížně žehlí, jako jsou límce, záhyby.

Pokročilá technologie napařování

Nastavení parního výkonu umožňuje použití potřebného množství páry (0-50 g/min.) k perfektnímu vyžehlení prádla. Funkce Turbo zvyšuje výkon konstantní páry, ta pak proniká do tkaniny rychleji a do větší hloubky. Parní ráz 160 g/min. vám pak pouhým stisknutím tlačítka pomůže vyžehlit nepoddajné záhyby. Parní otvory jsou rozmístěny po celé žehlicí ploše, rovnoměrný parní výstup tak urychluje celý proces žehlení. Žehličku můžete navíc použít i pro vertikální napařování.

Vynikající výkon, rychlé nahřátí

Kombinace silného parního výstupu a vysokého příkonu výborně poslouží při jednoduchém a rychlém žehlení velmi pokrčeného prádla. Navíc se díky vysokému příkonu žehlička rychle nahřeje a během chvíle je připravena k žehlení.

Velká nádržka a snadné doplnění vody

Užijte si jednodušší a pohodlnější žehlení díky objemné nádržce na vodu, díky které není zapotřebí časté doplňování vody a odbíhání od žehlicího prkna. Žehličky mají větší otvor nádržky na vodu. Díky tomu je doplňování vody rychlejší a pohodlnější. Nový je také ergonomický tvar víka, které se nyní snáze otevírá a zavírá.

Péče pro dlouhodobou životnost žehliček

Všechny žehličky Braun jsou vhodné pro vodu z vodovodního kohoutku. Aby měly žehličky co nejdelší životnost, je důležitá péče a žehličku pravidelným odvápňováním. Postup je velmi jednoduchý a jak na to, naleznete kromě za krokem v přiloženém manuálu.

Automatické vypnutí pro bezpečnost domácnosti

Funkce automatického vypnutí vypne napařovací žehličku po 8 minutách ve svislé poloze nebo po 30 vteřinách ve vodorovné poloze. Tato funkce zajišťuje bezpečnost a současně šetří energii. Ať už si uděláte přestávku nebo potřebujete rychle odejít, už se nemusíte obávat zapomenuté horké žehličky doma.

Bez mokrých skvrn na prádle

Už žádné mokré skvrny od vody a kapání během žehlení, a to ani pokud žehlíte při nízkých teplotách. Díky speciální funkci AntiDrip už nemusíte ztrácet čas, abyste vysušovali mokré skvrny na prádle.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 300 ml
Parní ráz 200 g/min
Automatické vypnutí Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Braun SI 5037VI TexStyle 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Ivona

3. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí