Braun Series 3-3010BT Wet&Dry

Holicí strojek Braun Series 3-3010 BT je navržen pro muže, kteří si rádi upravují vousy a kníry. Strojek nabízí až 5 různých nástavců, se kterými je možné dosáhnout dokonalý vzhled. Trojitý holicí systém s planžetami a středovou lištou účinně oholí krátké i dlouhé vousy. Třídenní strniště odstraníte díky skvělé technologii MicroComb, která si s ním snadno poradí. Holicí strojek Braun Series 3-3010 BT je navržen tak, aby vám padl do ruky. Dobíjecí baterie Vám po 1 hodině nabití umožní holení v délce až 45 minut. Rychlé 5 minutové nabití postačí na jedno oholení. Vhodný i pro holení pod tekoucí vodou. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 12 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Trojitý holicí systém

Dvě planžety SensoFoil ™ a středová střihací lišta se přizpůsobí konturám obličeje a každým tahem účinně oholí krátké i dlouhé vousy. Planžety jsou speciálně navrženy tak, aby účinně odstranily vousy a přitom zanechali jemný pocit na Vaší pokožce. Zastřihovací lišta si hladce poradí is těžší odstranitelnými vousem. Díky třem nezávisle se pohybujícím stříhacím prvkem dosáhnete hladové oholení. Holicí strojek patří k řadě Braun Series 3, které jsou 100% vodotěsné. Výhodou strojků je, že je můžete ponořit až do 5 metrové hloubky. Nemusíte se obávat zdlouhavého čištění, strojek stačí po použítí jen opláchnout pod tekoucí vodou.

Technologie MicroComb

Rychlejší oholení zajišťuje technologie microcombi, která přivádí do stříhacích dílů více vousů. Stříhací dílce tvoří dvě řady drobných drážek v pravidelných rozestupech, které se nacházejí kolem středového zastřihovače. Každým tahem se zachytí a zastřihne více chloupků co zrychlí holení. Technologii oceníte zejména při třídenním strništi, jeho odstranění bude mnohem jednodušší než u jiných holicích strojků.

Jak dosáhnout dokonalý vzhled

Holicí strojek Series 3-3010BT s lehce vyměnitelnými hlavami Vám umožní dosáhnout dokonalý vzhled. Holicí strojek má dvě holicí hlavy a ergonomickou rukojeť s modrým gumovým povrchem. Pokud si rádi upravujete Vaši bradu nebo vousy, máme tu pro Vás pět snadno vyměnitelných nástavců, které umožní zvolit požadovanou délku vousů. Bradu a vousy si můžete zkrátit od 1 až po 7 mm. Nástavce od společnosti Braun jsou konšturované podle nejvyšších standardů a zaručí kvalitní střih.

Holení na mokro nebo na sucho

Pokud patříte k těm, kteří nemají rádi omezení holicí strojek Braun Series 3-3010BT, je tu pro vás. Holení na sucho, s vodou, holicí pěnou nebo gelem zaručí komfortní používání a příjemnější pohyb po pokožce. Se strojkem Braun Series 3-3010BT (Wet & Dry) se můžete oholit i přímo ve sprše.

Výdrž baterie

Nabíjení po dobu 1 hodiny vám poskytne kapacitu pro až 45 minut holení bez síťového přívodu. Rychlé pětiminutové dobití vystačí pro jedno oholení bez síťového přívodu. SmartPlug se automaticky přizpůsobí používanému napětí v rozmezí 100 V až 240 V. Pro vaše pohodlí - doma i na cestách.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Napájení 230V + baterie
  • Holící systém Vibrace
  • Suché a mokré holení Ano
  • Počet hlav holícího strojku 2

Další vlastnosti

Značka: Braun
Vodotěsný: Ano
Holící systém: Vibrace
Počet hlav holícího strojku: 2
Umývatelný: Ano
Čistící a nabíjecí jednotka: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: modrá
Šířka: 23 cm
Hmotnost: 280 g
Výška: 18 cm
Hloubka: 5 cm

Obsah balení

Obsah balení: pouzdro, šteteček, adaptér

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

Napájení: 230V + baterie

Baterie

Typ akumulátoru: NiMh
Doba nabíjení: 1 hod.
Indikace stavu nabití: Ano
Výdrž baterie: 45 min.

Funkce

Suché a mokré holení: Ano
Zastřihávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3010 BT

Všechny parametry

Recenze Braun Series 3-3010BT Wet&Dry

Hodnocení zákazníků

90 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jiří, 11.12.2018

Ludmila, 21.11.2018

  • Holicí strojek je kvalitní, jsem s ním velmi spokojen.Hodnotim známkou 5.

Příslušenství k Braun Series 3-3010BT Wet&Dry