Braun Series 1-130s-1


Holící strojek, Holicí systém: Vibrace, Napájení: 230 V, Počet hlav holicího strojku: 1, Omyvatelný, Vodotěsnost, Hmotnost: 280 g. Více info


Cena 889 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 9 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pánský holící strojek Braun Series 1 - 130s - 1 je skvělým pomocníkem pro každého moderního muže. Disponuje systémem plovoucí planžety a zajišťuje tak dokonalý výsledek holení. Strojek se dostane i na těžko přístupná místa vaší pokožky a odstraní každý chloupek i na krku či pod nosem. Výhodou je snadná údržba - strojek je omyvatelný, lze jej opláchnout pod tekoucí vodou. Ve výbavě nechybí ani zastřihovač delších vousů.

Pro vaši dokonale hladkou tvář a lehké holení vyvinula značka Braun holící strojky řady Series 1. Tato řada holicích strojků je ideální pro náročné začátečníky, kteří si chtějí pořídit svůj první holicí strojek. Ergonomický design zaručuje opravdu snadnou manipulaci a usnadňuje holení. Holení je pohodlné jak doma, tak na cestách.

Dokonalý výsledek holení

Strojek je vybaven holicí planžetou SmartFoil, která zachytí chloupky rostoucí v různých směrech a výrazně tím přispívá k dokonale hladkému výsledku holení. Úzká a přesná holicí hlava se dostane i do těžko přístupných míst a vy tak snadno docílíte požadovaný výsledek. Ve výbavě nechybí ani nástavec pro oholení dlouhých vousů, který lze využít pro zastřihování kotlet, kníru nebo bradky. Na své si tak přijdou muži, kteří touží po hladké tváři, ale i ti s pěstovaným knírem nebo bradkou, které vyžadují pečlivou úpravu.

Holicí strojek Braun je plně omyvatelný pod tekoucí vodou a díky tomu je jeho údržba opravdu jednoduchá a rychlá. Moderní tmavé barevné provedení potěší každého muže. Holicí strojek umožňuje pouze síťový provoz a disponuje jednou rychlostí. V balení je přiložena čistící kartáček.

  • Přesná holicí hlava
  • Úzká, přesná holicí hlava poskytuje účinné oholení, dokonce i v těžko dostupných oblastech
  • Přesná holicí hlava se systémem ultra široké planžety
  • Extra široká planžeta pokrývá větší partii holení při minimálním úsilí a zajistí stabilní kontrolu nad holením
  • Ultra tenká planžeta poskytuje vynikající hladké komfortní oholení
  • Omyvatelný vodou
  • Vysouvací zastřihovač dlouhých vousů
  • Síťový provoz

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Napájení 230 V
Holící systém Vibrace
Suché a mokré holení Ne
Počet hlav holícího strojku 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Braun Series 1-130s-1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi