Braun Silk-expert Pro 3 PL3012


Počet rychlostí: 2, Suché a mokré holení: Ne, Umývatelný: Ne,


Cena 6 829 Kč

Sleva 24 % z původní cena: 8 999 Kč Zobraziť nápovědu

68,29 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Sada Silk-expert Pro 3 PL3012 IPL obsahuje IPL epilátor, holicí strojek Venus Devine Sensitive a luxusní pouzdro. Braun Silk-expert Pro 3 vám poskytne jednoduché a efektivní ošetření chloupků se skvělými výsledky - zajišťuje viditelné odstranění chloupků již po 3 měsících používání. Senzor odstínu pokožky SensoAdapt™ s UV ochranou soustavně snímá odstíny pokožky a přizpůsobuje světelné záblesky tak, aby co nejšetrněji docílil trvalého odstranění chloupků. K dispozici má 2 režimy: rychlý, klouzavý a přesný režim. Síťový provoz poskytuje komfortní používání bez přerušení. IPL epilátor je klinicky testován a doporučen společností Skin Health Alliance jako bezpečné zařízení pro péči o pokožku.

Braun Silk-expert Pro 3 PL3012

  • Bezpečné použití na pokožce
  • Životnost: 300 000 světelných záblesků
  • Rychlost: 60 záblesků/min
  • Senzor odstínu pokožky s UV ochranou
  • 3 stupně intenzity záblesků
  • 2 režimy: normální a šetrný
  • Klinicky testován
  • Síťový provoz pro maximální výkon bez přerušení
  • Mobilní aplikace Braun Silk-expert Pro IPL

Nejbezpečnější IPL díky technologii SensoAdapt™

Odstín pokožky se na různých částech těla liší. Snímač odstínu pokožky SensoAdapt™ (s UV ochranou) kontinuálně snímá odstín pokožky a přizpůsobuje jí intenzitu záblesků tak, aby bylo odstranění chloupků bezpečné a účinné.

2× rychlejší ošetření

Na ošetření obou nohou potřebujete při nejnižší úrovni energie pouhých 9 minut. Klouzavý režim spouští záblesky v řadě za sebou a zajistí tak rychlejší ošetření. Klouzavý režim je ideální pro větší části těla. Precizní režim je vhodný pro menší a citlivé partie.

Přesný a šetrný k pokožce

Přesná hlava umožňuje ošetřit i menší nebo citlivé partie, jako je obličej, linie bikin a podpaží. Zařízení umožňuje ošetření ve 2 režimech – normální a šetrný. Šetrný režim je vhodný pro citlivé oblasti a pro začátečnice ve světě IPL epilace.

300 000 záblesků, 3 úrovně intenzity

300 000 záblesků (o 20 % více než u předchozího Braun Silk·expert 3). 3 úrovně intenzity zajišťují, že se intenzita záblesku přizpůsobí odstínu pokožky. 

Plánujte a sledujte své procedury

Aplikace Braun Silk·expert Pro vám pomáhá plánovat a sledovat postup ošetření pokožky. Díky aplikaci získáte přehled ošetření pokožky a zajistíte si tak dokonalé výsledky.

Zjistěte, jestli je pro vás technologie IPL vhodná

Braun Silk-expert IPL je nejúčinnější u světlých až středních odstínů pokožky, s chloupky od přirozeně blond po tmavě hnědé nebo černé. Zařízení je nejméně účinné na velmi blonďaté, rezavé, šedé nebo bílé chloupky, kde je menší množství melaninu pro absorbování světla.

Porovnání:

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet rychlostí 2
Suché a mokré holení Ne
Umývatelný Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Braun Silk-expert Pro 3 PL3012

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno