Popis produktu

Sekáček Braun MQS 200 BK s 350ml nádobou naseká tvrdý sýr, zeleninu, bylinky, oříšky i maso během pár vteřin. Sekáček je kompatibilní s modely mixérů Multiquick 7 (Typ HB701XX), Multiquick 9 (Typ 4200 a Typ HB901XX). Díky systému EasyClick Plus je výměna příslušenství velmi jednoduchá. Všechny části, které přicházejí do kontaktu s potravinami, jsou bez obsahu škodlivého BPA.

Braun MQS 200 BK

  • Sekáček s 350ml nádobou
  • EasyClick Plus pro rychlou výměnu příslušenství
  • Neobsahuje BPA a je bezpečný
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Pestrá nabídka příslušenství
  • Kompatibilní s vybranými tyčovými mixéry Braun MultiQuick

Praktický sekáček o objemu 350 ml

Tento sekací nástavec použijte, ať už sekáte cibuli a nechcete, aby vám slzely oči, nebo sekáte bylinky, tvrdý sýr, ořechy či sušené ovoce. Je vhodný zejména pro různé drobné úkony. Jednoduše si rychle nasekejte potraviny tak, jak je máte rádi.

Systém EasyClick Plus pro rychlou výměnu příslušenství

Jednotlivá příslušenství tyčového mixéru lze velmi snadno vyjmout a vyměnit díky vylepšenému systému EasyClick Plus. Jediným kliknutím můžete tyčový mixér proměnit v ruční šlehač, stolní mixér, mlýnek na pepř, sekáček nebo pasírovač. Díky tomuto systému již nepotřebujete několik různých spotřebičů a v kuchyni máte více prostoru pro tvorbu svých oblíbených pokrmů.

Bezpečné i pro vaše nejmenší

Všechny části, které přicházejí do styku s potravinami, neobsahují BPA. Používání příslušenství Braun je tedy bezpečné i pro vaše nejmenší * * Na základě testování třetí stranou.

Pohodlné mytí v myčce nádobí

Jednotlivé části příslušenství lze pohodlně rozebrat a umýt pod tekoucí vodou nebo v myčce nádobí. Podrobnější informace o mycích částech naleznete v návodu k použití.

Kompatibilita s tyčovými mixéry Braun se systémem EasyClick Plus

Toto příslušenství je kompatibilní s novou řadou tyčových mixérů Braun MultiQuick 7 a MultiQuick 9 se systémem EasyClick Plus.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Braun
Mlýnek na maso Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Braun MQS 200 BK sekáček

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi