Braun MQ9038X MultiQuick 9 set

Tyčový mixér BRAUN MQ9038X je skvělým 1000 W pomocníkem při přípravě kvalitních a chutných jídel. Extra ostré čepele smíchají celé suroviny v několika sekundách, bez předešlého krájení na menší kousky. Technologie SplashControl zabraňuje rozstřiku mixované potraviny. S funkcí SmartSpeed lze jednoduše regulovat rychlost mixéru. K dispozici je mixovací, šlehací nástavec, nástavec na sekání v objemu 500 ml, mlýnek na kávu a koření a nechybí ani průhledná mixovací 600 ml nádoba. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

BRAUN MQ9038X

  • Výkon: 1000 W - DC motor
  • ActiveBlade technologie
  • Měkká ergonomická rukojeť
  • funkce SplashControl
  • Rychlost: SmartSpeed

Tyčový mixér

Mixér Braun je úspěšným modelem, který se osvědčí v každé kuchyni. S kvalitním příslušenstvím a výbornými funkcemi podává nadstandardní výkon. Precizním zpracováním se podařilo vyrobit kvalitního kuchyňského pomocníka, který se osvědčí při mixování, drcení a šlehání. Ergonomicky měkká rukojeť se příjemně a bez námahy drží v ruce.

Účinně mixování

Braun MQ9038X zvedl úroveň mixování na ještě vyšší úroveň. Využívá technologii ActiveBlade, která využívá při práci pohyblivou mixovací nohu a čepel. Funkce SplashControl zároveň zabraňuje rozstřiku mixovaných potravin.

Vysoký výkon

Propracovaný motor, který v provozu pracuje téměř bez vibrací, je připraven i na zátěž, přičemž se neobává ani drcení většího množství ovoce a zeleniny najednou. Příkon tyčového mixéru Braun MQ9038X je skvělých 1000 W.

SmartSpeed

Neobávejte se komplikované a nebezpečné regulace otáček. S funkcí SmartSpeed ​​dokážete pohodlně, jednoduše a hlavně bezpečně zvýšit nebo snížit rychlost mixéru.

EasyClick Plus

Výměna a nasazování příslušenství nikdy nebylo jednodušší. S funkcí EasyClick Plus dokážete jednoduše a intuitivně nasadit přibalené příslušenství.

Plnohodnotné příslušenství

V balení výrobku najdete kromě mixovací nerezové nohy, i šlehací metlu, sekací nádobu 500 ml, 600 ml plastovou nádobku na mixování a dokonce i mlýnek na koření a kávu (neobsahují látky BPA).

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 1000 W
  • Pulzní spínač Ne
  • Drcení ledu Ne

Další vlastnosti

Značka: Braun
Pulzní spínač: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 6,8 cm
Hmotnost: 999 g
Výška: 41 cm
Hloubka: 6,8 cm

Obsah balení

Obsah balení: 600ml mixovací nádoba

Energetické údaje

Příkon: 1000 W

Ergonomie

Ergonomická rukojeť: Ano

Funkce

Drcení ledu: Ne

Ostatní

Kód produktu: 8021098774125

Všechny parametry

Recenze Braun MQ9038X MultiQuick 9 set

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Braun MQ9038X MultiQuick 9 set