Braun MQ9038X MultiQuick 9 set

Příkon: 1000 W, Pulzní spínač: Ne, Drcení ledu: Ne,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Tyčový mixér BRAUN MQ9038X je skvělým 1000 W pomocníkem při přípravě kvalitních a chutných jídel. Extra ostré čepele smíchají celé suroviny v několika sekundách, bez předešlého krájení na menší kousky. Technologie SplashControl zabraňuje rozstřiku mixované potraviny. S funkcí SmartSpeed lze jednoduše regulovat rychlost mixéru. K dispozici je mixovací, šlehací nástavec, nástavec na sekání v objemu 500 ml, mlýnek na kávu a koření a nechybí ani průhledná mixovací 600 ml nádoba.

BRAUN MQ9038X

  • Výkon: 1000 W - DC motor
  • ActiveBlade technologie
  • Měkká ergonomická rukojeť
  • funkce SplashControl
  • Rychlost: SmartSpeed

Tyčový mixér

Mixér Braun je úspěšným modelem, který se osvědčí v každé kuchyni. S kvalitním příslušenstvím a výbornými funkcemi podává nadstandardní výkon. Precizním zpracováním se podařilo vyrobit kvalitního kuchyňského pomocníka, který se osvědčí při mixování, drcení a šlehání. Ergonomicky měkká rukojeť se příjemně a bez námahy drží v ruce.

Účinně mixování

Braun MQ9038X zvedl úroveň mixování na ještě vyšší úroveň. Využívá technologii ActiveBlade, která využívá při práci pohyblivou mixovací nohu a čepel. Funkce SplashControl zároveň zabraňuje rozstřiku mixovaných potravin.

Vysoký výkon

Propracovaný motor, který v provozu pracuje téměř bez vibrací, je připraven i na zátěž, přičemž se neobává ani drcení většího množství ovoce a zeleniny najednou. Příkon tyčového mixéru Braun MQ9038X je skvělých 1000 W.

SmartSpeed

Neobávejte se komplikované a nebezpečné regulace otáček. S funkcí SmartSpeed ​​dokážete pohodlně, jednoduše a hlavně bezpečně zvýšit nebo snížit rychlost mixéru.

EasyClick Plus

Výměna a nasazování příslušenství nikdy nebylo jednodušší. S funkcí EasyClick Plus dokážete jednoduše a intuitivně nasadit přibalené příslušenství.

Plnohodnotné příslušenství

V balení výrobku najdete kromě mixovací nerezové nohy, i šlehací metlu, sekací nádobu 500 ml, 600 ml plastovou nádobku na mixování a dokonce i mlýnek na koření a kávu (neobsahují látky BPA).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 1000 W
Pulzní spínač Ne
Drcení ledu Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Braun MQ9038X MultiQuick 9 set

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno