Braun MQ7025X MultiQuick 7 tyčový mixér

 • Výprodej

Tyčový mixér, Příkon: 1000 W, Ergonomická rukojeť, Pulzní spínač, Drcení ledu, Barva: černá. Více info


Cena 1 999 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,7 / 5

88% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peníze
Výborná

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Výkonný ponorný mixér Braun MQ7025X MultiQuick 7 kombinuje silný 1000W motor a technologii ActiveBlade s pohyblivou mixovací nohou a nožem. Mixujte bez nepořádku s technologií PowerBell Plus a SplashControl.

Braun MQ7025X MultiQuick 7

 • Výkonný 1000wattový motor
 • ActiveBlade s pohyblivou míchací nohou a lopatkami
 • Easy SmartSpeed pro plynulou regulaci otáček
 • SplashControl proti rozstřiku přísad

Vysoce výkonný tyčový mixér MultiQuick 7 je nyní ještě rychlejší a výkonnější. Kombinace výkonného motoru o příkonu 1 000 W a jedinečné technologie ActiveBlade s pohyblivou mixovací nohou a PowerBell Plus s extra mlecím nožem vytvořila přístroj, který vám umožní rychle a bez námahy rozmixovat i ty nejtvrdší přísady. Systém Easy SmartSpeed umožňuje plynulou regulaci otáček. Jednoduše, čím více se tlačítko stiskne, tím větší rychlosti se dosáhne. Mixujte bez nepořádku díky technologii PowerBell Plus a SplashControl.

 

Motor o výkonu 1 000 W

Každý z tyčových mixérů Braun má integrovaný výkonný a kvalitní motor. Ergonomický design navíc zajišťuje, že mixér lze ovládat pouze jednou rukou a bez nadměrných vibrací a hluku. Výkon 1 000 W je k dispozici pro každou varnou operaci.

Ani ty nejtvrdší přísady nejsou problém

Jedinečná technologie ActiveBlade je vybavena nejen pohyblivou mixovací nohou, ale také čepelemi uvnitř zvonu. PowerBell Plus má navíc uprostřed další sekací nůž, který umožňuje rozmixovat více ingrediencí na jedno otočení. Kombinace těchto funkcí vede k tomu, že je možné až dvakrát jemněji a bez námahy rozmixovat nejen větší kusy surovin, ale také tvrdé nebo malé přísady. To platí i pro nejtvrdší ingredience, jako jsou ořechy, semínka, kousky hořké čokolády nebo kokos.

Plynulá regulace otáček pomocí technologie Easy SmartSpeed

Ovládání rychlosti mixování je jednoduché a intuitivní díky technologii Easy SmartSpeed. Čím více je tlačítko stisknuto, tím větší je výkon mixéru. Tímto způsobem máte míchání vždy pod kontrolou. Rukojeť mixéru je navíc měkká a neklouže, takže je její používání bezpečné.

SplashControl - chrání před rozstřikováním míchané směsi

Všechny tyčové mixéry řady Braun MultiQuick mají integrovanou funkci SplashControl. Díky jedinečnému zvonovitému tvaru, který je tvarován proti směru pohybu lopatek, nedochází k tzv. "hurikánovému efektu". Tím se zabrání tomu, aby směs při práci unikala z mísy. Vše pro míchání bez nepořádku v kuchyni.

EasyClick zaručuje bezproblémovou výměnu příslušenství

Systém EasyClick umožňuje rychlou a snadnou výměnu příslušenství jediným kliknutím. Stačí si vybrat správné příslušenství a máte neomezený čas na přípravu kulinářských specialit.

Nejširší nabídka příslušenství podporuje kreativitu v kuchyni

Systém Braun MultiQuick nabízí úchvatnou nabídku příslušenství, která nemá konkurenci. Braun MQ7025X MultiQuick 7 je víc než jen tyčový mixér. Nabízí mixování, sekání, krájení, drcení, šlehání, hnětení, strouhání, pyré a mletí. Kromě toho umožňuje přípravu hranolků, kostek a plátků. Pokud by dodávané příslušenství nestačilo, lze vybrané příslušenství EasyClick zakoupit samostatně přesně podle potřeby. Každé příslušenství lze po vyjmutí pohodlně umýt v myčce nádobí. Všechny části příslušenství, které přicházejí do styku se surovinami, samozřejmě neobsahují BPA.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 6.8 cm
Hmotnost 1100 g
Příkon 1000 W
Ergonomická rukojeť Ano
Pulzní spínač Ano
Drcení ledu Ano

Hodnocení

4,7 / 5

6 recenzí Braun MQ7025X MultiQuick 7 tyčový mixér

88% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Miloš

3. 6. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoLukáš

10. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Rychlost dodani a doprava zdarma
 • Perfektni cena
 • Vysoky vykon
 • Sekacek v prislusenstvi ma maly objem takze jsem rovnou dokoupil vetsi

Lenka

8. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Výkon a pěkný design

Vlastimil

20. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Kvalita zpracování

Zdá ,se že uchycení tyče jen tak nepovolí, oproti předchozím mixérům : )