Braun MQ 50BK nástavec na pyré pro Multiquick 3, 5, 7

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Braun MQ 50BK je nástavec na pyré a uvařenou zeleninu. Nástavec je kompatibilní s řadou tyčových mixérů Braun Multiquick 3, 5. Nabízí i další možnosti na přípravu jídla. Nástavec na pyré je ideální kuchyňský pomocník na přípravu bramborové kaše, mliaždenie a šoupání uvařené zeleniny na dosažení krémové a jemné konzistence je tak jednoduché.

Nástavec na pyré a kaši Braun MQ 50BK

  • Systém EasyClick pro snadnou výměnu
  • Neobsahuje BPA a je bezpečný
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Kompatibilní s vybranými ponornými mixéry Braun

Představujeme systém Braun MultiQuick s nejširší nabídkou příslušenství na světě. Ponorný mixér Braun je víc než jen ponorný mixér. Mixuje, seká, mele, šlehá, krájí, strouhá, hněte, cedí, mele koření a kávu a připravuje hranolky a nudle. Systém Braun MultiQuick nabízí širokou škálu příslušenství EasyClick, které může být buď součástí konkrétního modelu, nebo může být zakoupeno samostatně. Od šlehače, nástavce na kaši, sekáčků (350 a 500 ml), praktického stolního mixéru a drtiče ledu (1,25 l), přes vynikající mlýnek na pepř a kávu až po multifunkční kuchyňský robot, který umožňuje krájení na plátky, kostičky, drcení a dokonce i přípravu chutných hranolků. Vyberte si, které příslušenství vás osloví, a popusťte uzdu své kulinářské fantazii.

Nástavec pro přípravu hladkého pyré a kaše

Nástavec na pyré je kuchyňský nástroj, se kterým snadno a rychle připravíte dokonalou bramborovou kaši, chutné ovocné a zeleninové pyré. S tímto příslušenstvím získáte hladkou a elegantní konzistenci pro všechny své kulinářské výtvory.

Systém EasyClik pro snadnou výměnu příslušenství

Různé příslušenství ponorného mixéru lze snadno oddělit a vyměnit díky systému EasyClick. Jedním kliknutím můžete ponorný mixér proměnit v ruční mixér, stolní mixér, mlýnek na koření, sekáček nebo sítko. Díky tomuto systému již nepotřebujete více spotřebičů, což má za následek více místa na kuchyňské lince pro přípravu vašich oblíbených pokrmů.

Bezpečné i pro děti

Všechny části, které přicházejí do styku s potravinami, neobsahují BPA. Používání příslušenství Braun je tedy bezpečné i pro vaše nejmenší.

Pohodlné mytí v myčce nádobí

Jednotlivé části příslušenství jsou snadno odnímatelné a lze je mýt pod tekoucí vodou nebo v myčce nádobí. Podrobnější informace o omyvatelných částech naleznete v návodu k použití.

Kompatibilní s ponornými mixéry Braun se systémem EasyClick.

Toto příslušenství je kompatibilní s ponornými mixéry Braun řady MultiQuick 3, MultiQuick 3 Vario, MultiQuick 5, MultiQuick 5 Vario, starší generací MultiQuick 7 a bezdrátovou řadou MultiQuick 9 se systémem EasyClick.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Braun
Šlehání Ano
Hnětení Ne
Mlýnek na maso Ne
Lis na citrusové plody Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Braun MQ 50BK nástavec na pyré pro Multiquick 3, 5, 7

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi