Braun MQ3105 MultiQuick 3 Vario

 • Výprodej

Tyčový mixér, Příkon: 750 W, Počet rychlostí: 11, Ergonomická rukojeť, Pulzní spínač, Drcení ledu, Obsah balení: Nerezová mix. noha, Barva: mix barev. Více info


Cena 1 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 14 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Tyčový mixér Braun MQ3105 MultiQuick 3 Vario zaujme výkonem 750 W a maximální kontrolou s 11 různými rychlostmi. Díky kombinaci výkonného motoru a technologie PowerBell Plus s extra jemným mlecím nožem umožňuje rychlé a jemné zpracování ingrediencí. Mixujte bez nepořádku a popusťte uzdu své kuchařské fantazii díky širokému příslušenství.

Tyčový mixér Braun MQ3105 MultiQuick 3 Vario

 • Výkonný motor s příkonem 750 W
 • PowerBell Plus s extra sekacím nožem
 • 11 rychlostí a funkce Turbo
 • SplashControl zabraňující rozstřikování ingrediencí
 • EasyClick pro snadnou výměnu příslušenství
 • Dvojitá šlehací metla

Motor s příkonem 750 W

Každý z ponorných tyčových mixérů Braun má integrovaný výkonný a kvalitní motor. Ergonomický design navíc zajišťuje, že mixér lze ovládat pouze jednou rukou a bez nadměrných vibrací a hluku. Příkon 750 W je k dispozici pro každou kuchyňskou operaci.

Rychlé a snadné mixování

Technologie PowerBell Plus nabízí výjimečný tvar mixovací nohy, zvonu a polohu nožů uvnitř mixéru. Kromě toho má PowerBell Plus uprostřed extra mlecí nůž, který umožňuje mixéru zpracovat větší množství surovin na jedno otočení. Tato kombinace funkcí zajišťuje, že přísady jsou vtaženy do středu zvonu a efektivně a rychle rozmixovány. Výsledkem je hladká a jemná směs. V kuchyni je pak čisto a bez nepořádku.

Na výběr je 11 rychlostí s extra turbem

Mixér Braun MQ3105 MultiQuick 3 Vario vám umožní vybrat si z 11 rychlostí. Ty lze snadno a přesně nastavit pomocí otočného kolečka. Pokud potřebujete ještě jemnější výsledky mixování, stačí stisknout tlačítko Turbo a získáte přístup k maximálnímu výkonu.

SplashControl - ochrana proti rozstřikování mixované směsi

Všechny tyčové mixéry řady Braun MultiQuick mají integrovanou funkci SplashControl. Ta zabraňuje tzv. hurikánovému efektu díky jedinečnému tvaru zvonu tvarovanému proti směru pohybu nožů. Díky tomu mixovaná směs při práci nevytéká z mísy. To vše pro mixování bez nepořádku v kuchyni.

Systém EasyClick zaručuje bezproblémovou výměnu příslušenství

Systém EasyClick umožňuje rychlou a snadnou výměnu příslušenství jediným kliknutím. Stačí vybrat správné příslušenství a máte neomezený čas na přípravu kulinářských lahůdek. Jednoduché, chytré a bezproblémové.

Nejširší nabídka příslušenství podporuje kreativitu v kuchyni

Systém Braun MultiQuick nabízí úchvatnou škálu příslušenství, která nemá obdoby. Braun MQ3105 MultiQuick 3 Vario je víc než jen tyčový mixér. Nabízí mixování, sekání, krájení, drcení, šlehání, hnětení, strouhání, přípravu pyré a mletí. Navíc poskytuje možnost přípravy hranolků, kostek a plátků. Pokud by vám dodávané příslušenství nestačilo, lze vybrané příslušenství EasyClick dokoupit samostatně přesně podle potřeby. Každé příslušenství lze po vyjmutí pohodlně umýt v myčce nádobí. Všechny části příslušenství, které přicházejí do styku se surovinami, samozřejmě neobsahují BPA.

Součástí balení je také dvojitá šlehací metla

Dvojitá metla je dalším praktickým příslušenstvím, které povyšuje tyčový mixér na praktický ruční šlehač. Pomůže vám připravit lehká dortová těsta nebo skvělé domácí palačinky. K tyčovému mixéru jej jednoduše připojíte jedním kliknutím. Příprava je navíc rychlejší než se standardní metlou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 5.3 cm
Hmotnost 783 g
Počet rychlostí 11
Příkon 750 W
Ergonomická rukojeť Ano
Pulzní spínač Ano
Drcení ledu Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Braun MQ3105 MultiQuick 3 Vario

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jiří

16. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • kvalita nože a šlehače
 • hmotnost

Hana

25. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Perfektní


Pavlína

7. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Braun
 • nic

vše proběhlo v porádku a rychle