Braun MQ3045WH Aperitive set

Tyčový mixér Braun MQ3045WH je skvělým 700 W pomocníkem při přípravě kvalitních a chutných jídel. Technologie SplashControl zabraňuje rozstřiku mixované potraviny. S funkcí SmartSpeed lze jednoduše regulovat rychlost mixéru. Unikátní čepel ActiveBlade zvládne rozmixovat i ty nejtvrdší kousky potravin. K dispozici je 600 ml mixovací nádoba, nerezová mixovací noha, šlehací metla, mixovací nádoba 3 v 1 a nástavec na sekání v objemu 350 ml. Pomocí zaklapávacími mechanismu EasyClick Plus, veškeré příslušenství k tělu mixéru připojíte snadno, rychle a bez nebezpečí. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 35 %
 • Akce
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Vysoký výkon

Příkon tyčového mixéru Braun MQ3045WH je skvělých 700 W. Propracovaný motor, který v provozu pracuje téměř bez vibrací, je připraven i na zátěž. Neobává se ani drcení většího množství ovoce a zeleniny najednou. S kvalitním příslušenstvím a výbornými funkcemi podává nadstandardní výkon. Ergonomicky měkká rukojeť se příjemně a bez námahy drží v ruce.

Účinné mixování

Braun MQ3045WH zvedl úroveň mixování na ještě vyšší úroveň. Využívá technologii ActiveBlade, která využívá při práci pohyblivou mixovací nohu a čepel. Funkce SplashControl zároveň zabraňuje rozstřiku mixovaných potravin. Jednoduše během práce s mixérem bude okolí čisté a bez skvrn.

Kvalitní čepel

Inovativní nůž s kvalitními čepelemi si jednoduše poradí s mixováním a sekáním. Speciální výstupek PowerBell Plus na čepeli nože, dopomůže k výborným výsledkům mixování. Nabízí ještě více sekacího záběru během rotace, takže jídlo je zpracováno ještě rychleji a na menší kousky. Vysoce kvalitní mixovací noha z nerezavějící oceli je vhodná i pro přípravu chutných a horkých polévek.

SmartSpeed

Neobávejte se komplikované a nebezpečné regulace otáček. S funkcí SmartSpeed ​​dokážete pohodlně, jednoduše a hlavně bezpečně zvýšit nebo snížit rychlost mixéru.

EasyClick Plus

Výměna a nasazování příslušenství nikdy nebylo jednodušší. S funkcí EasyClick Plus dokážete jednoduše a intuitivně nasadit přibalené příslušenství.

Bohaté příslušenství

V balení najdeme kromě mixovací nerezové nohy, i nerezovou šlehací metlu. 1,25 mixovací nádobu 3 v 1, 600 ml plastovou nádobku a sekací nástavec (350 ml). Nádoby neobsahují látky BPA.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Počet rychlostí 2
 • Příkon 700 W
 • Pulzní spínač Ano
 • Drcení ledu Ano

Další vlastnosti

Značka: Braun
Počet rychlostí: 2
Pulzní spínač: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 5,3 cm
Hmotnost: 779 g
Výška: 39,5 cm
Hloubka: 5,3 cm

Obsah balení

Obsah balení: nádoba 600 ml

Energetické údaje

Příkon: 700 W

Ergonomie

Ergonomická rukojeť: Ano

Funkce

Drcení ledu: Ano

Ostatní

Kód produktu: 0X22111191

Všechny parametry

Recenze Braun MQ3045WH Aperitive set

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Zuzana, 20.3.2020

Viktor, 21.9.2019

PAVEL, 08.5.2019

S produktem jsme spokojeni dělá co má. Sekání velmi rychlé a rovnoměrné. Šlehací metla výborná. Bohaté příslušenství.

 • bohatá výbava
 • celkem tichý chod
 • kvalitní zpracování
 • drobet vyšší cena, ale k přihlédnutím ke kvalitě zpracování to není až tak moc

Příslušenství k Braun MQ3045WH Aperitive set