Braun MQ3005WH Cream

  • Výprodej −20 %

Tyčový mixér, Příkon: 700 W, Počet rychlostí: 2, Ergonomická rukojeť, Pulzní spínač, Obsah balení: nádoba 600 ml, Barva: bílá. Více info


Cena 798 Kč

Sleva 20 % z předcházející ceny: 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 8 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

85% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peníze
Dobrá

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Tyčový mixér Braun MQ3005WH je skvělým 700W pomocníkem při přípravě kvalitních a chutných jídel. Technologie SplashControl zabraňuje rozstřiku mixované potraviny. S funkcí SmartSpeed lze jednoduše regulovat rychlost mixéru. Unikátní čepel ActiveBlade zvládne rozmixovat i ty nejtvrdší kousky potravin. K dispozici je 600ml mixovací nádoba, nerezová mixovací noha, šlehací metla. Pomocí zaklapávacího mechanismu EasyClick Plus, veškeré příslušenství k tělu mixéru připojíte snadno, rychle a bez nebezpečí.

Vysoký výkon

Příkon tyčového mixéru Braun MQ3005WH je skvělých 700 W. Propracovaný motor, který v provozu pracuje téměř bez vibrací, je připraven i na zátěž. Neobává se ani drcení většího množství ovoce a zeleniny najednou. S kvalitním příslušenstvím a výbornými funkcemi podává nadstandardní výkon. Ergonomicky měkká rukojeť se příjemně a bez námahy drží v ruce.

Účinné mixování

Braun MQ3005WH zvedl úroveň mixování na ještě vyšší úroveň, a to díky technologii ActiveBlade, která využívá při práci pohyblivou mixovací nohu a čepel. Funkce SplashControl zároveň zabraňuje rozstřiku mixovaných potravin. Jednoduše během práce s mixérem bude okolí čisté a bez skvrn.

Kvalitní čepel

Inovativní nůž s kvalitními čepelemi si jednoduše poradí s mixováním a sekáním. Speciální výstupek PowerBell Plus na čepeli nože, dopomůže k výborným výsledkům mixování. Nabízí ještě více sekacího záběru během rotace, takže jídlo je zpracováno ještě rychleji a na menší kousky. Vysoce kvalitní mixovací noha z nerezavějící oceli je vhodná i pro přípravu chutných a horkých polévek.

SmartSpeed

Neobávejte se komplikované a nebezpečné regulace otáček. S funkcí SmartSpeed ​​dokážete pohodlně, jednoduše a hlavně bezpečně zvýšit nebo snížit rychlost mixéru.

EasyClick Plus

Výměna a nasazování příslušenství nikdy nebylo jednodušší. S funkcí EasyClick Plus dokážete jednoduše a intuitivně nasadit přibalené příslušenství.

Bohaté příslušenství

V balení najdeme kromě mixovací nerezové nohy, i nerezovou šlehací metlu, 600ml plastovou nádobku, která neobsahuje látky BPA.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 5.3 cm
Hmotnost 779 g
Počet rychlostí 2
Příkon 700 W
Ergonomická rukojeť Ano
Pulzní spínač Ano
Drcení ledu Ne

Hodnocení

4,8 / 5

4 recenze Braun MQ3005WH Cream

85% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Vladislav

5. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


Výbrorný


František

28. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze DobráTomáš

3. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Dobře se drží v ruce a výborně mixuje. Kvalita za skvělou cenu.


Radka

4. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Spolehlivý a kvalitní ruční mixér, není nadmíru hlučný a nerozstřikuje.
  • nic

Kvalitní ruční mixér osvědčené značky, funkce i design naprosto odpovídají deklaraci. Není hlučný a nerozstřikuje tekutiny.