Popis produktu

Šlehač Braun MQ10 WH, který je kompatibilní s mixéry Braun Multiquick 3, 5, usnadňuje šlehání vajec, nadýchaných těst nebo chutných krémů při různých rychlostech.

Sekací nástavec Braun MQ20 WH

  • Systém EasyClick pro snadnou výměnu
  • Neobsahuje BPA a je bezpečný
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Kompatibilní s vybranými ponornými mixéry Braun

Představujeme systém Braun MultiQuick s nejširší nabídkou příslušenství na světě. Ponorný mixér Braun je víc než jen ponorný mixér. Mixuje, seká, mele, šlehá, krájí, strouhá, hněte, cedí, mele koření a kávu a připravuje hranolky a nudle. Systém Braun MultiQuick nabízí širokou škálu příslušenství EasyClick, které může být buď součástí konkrétního modelu, nebo může být zakoupeno samostatně. Od šlehače, nástavce na kaši, sekáčků (350 a 500 ml), praktického stolního mixéru a drtiče ledu (1,25 l), přes vynikající mlýnek na pepř a kávu až po multifunkční kuchyňský robot, který umožňuje krájení na plátky, kostičky, drcení a dokonce i přípravu chutných hranolků. Vyberte si, které příslušenství vás osloví, a popusťte uzdu své kulinářské fantazii.

 

Nerezová šlehací metla

Už nemusíte mít zvlášť ponorný mixér a zvlášť ruční šlehač. Místo samostatné metly stačí k tělu ponorného mixéru připojit tento nástavec na šlehání, tření nebo mixování a rázem můžete začít připravovat šlehačku, dortové směsi nebo holandskou omáčku. S tímto nástavcem vykouzlíte během chvilky lahodné domácí dezerty a pokrmy.

Systém EasyClik pro snadnou výměnu příslušenství

Různé příslušenství ponorného mixéru lze snadno oddělit a vyměnit díky systému EasyClick. Jedním kliknutím můžete ponorný mixér proměnit v ruční mixér, stolní mixér, mlýnek na koření, sekáček nebo cedník. Díky tomuto systému již nepotřebujete více spotřebičů, což má za následek více místa na kuchyňské lince pro přípravu vašich oblíbených pokrmů.

Bezpečné i pro děti

Všechny části, které přicházejí do styku s potravinami, neobsahují BPA. Používání příslušenství Braun je tedy bezpečné i pro vaše nejmenší.

Pohodlné mytí v myčce nádobí

Jednotlivé části příslušenství jsou snadno odnímatelné a lze je mýt pod tekoucí vodou nebo v myčce nádobí. Podrobnější informace o omyvatelných částech naleznete v návodu k použití.

Kompatibilní s ponornými mixéry Braun se systémem EasyClick.

Toto příslušenství je kompatibilní s ponornými mixéry Braun řady MultiQuick 3, MultiQuick 3 Vario, MultiQuick 5, MultiQuick 5 Vario, starší generací MultiQuick 7 a bezdrátovou řadou MultiQuick 9 se systémem EasyClick.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Braun

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Braun MQ10 WH šlehací metla pro Multiquick 3, 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi