Braun MQ 3135 Multiquick 3


Tyčový mixér, Příkon: 900 W, Počet rychlostí: 11, Ergonomická rukojeť, Pulzní spínač, Obsah balení: šlehací metla, Barva: černá. Více info


Věrnostní cena 1 299 Kč

Noví i stávající členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 100 Kč.

Cena 1 399 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 1 499 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 14 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

11×

96.4% Kvalita
Výborná

92.7% Hodnota za peníze
Výborná

11 nákup

Zobrazit 11 recenzí

Popis produktu

Ponorný mixér Braun MQ 3135 kombinuje tradiční německou kvalitu s inovativními funkcemi a designem. Je malý, lehký a nezabere příliš mnoho místa. Mixér s výkonem 900 W vždy dobře poslouží. Díky vyměnitelným hlavicím máte možnost klasického šlehání, krájení bylinek a cibule nadrobno nebo sekání oříšků. Součástí balení je také nádoba pro mixování s obsahem 600 ml s měrkou, víko, šlehací metla pro šlehání bílků nebo smetany a praktický univerzální sekáček pro sekání masa, sýru, cibule, bylinek, atd. Součástí sekáčku je 500ml nádobka, která usnadňuje například sekání cibule.

Braun MQ 3135 Multiquick 3

 • Výkon 900 W
 • 600 ml míchací nádoba
 • 11 rychlostí + Turbo
 • Míchací noha z nerezové oceli
 • Technologie PowerBell Plus s extra sekacím nožem
 • Technologie SplashControl
 • Systém EasyClick

Neocenitelný design. Již 100 let je značka Braun postavena na třech důležitých principech. Výjimečný design Braun je jednoduchý, praktický a odolný. Mixér MultiQuick 3 Vario s technologií VarioControl nabízí 11 rychlostí, které lze rychle a plynule měnit, aby bylo mixování efektivní a maximálně přesné. Nastavení rychlosti se ovládá doslova konečky prstů. Stisknutím tlačítka turbo dosáhnete ještě hladších výsledků mixování. Představujeme mixovací nohu PowerBell Plus s inovativním sekacím nožem pro rychlejší a efektivnější mixování. Patentovaný systém EasyClick umožňuje větší variabilitu vaření jediným kliknutím. Dvě tlačítka a jeden pohyb pro rychlou a snadnou výměnu nejrůznějšího příslušenství EasyClick.

900 W motor

Každý z tyčových mixérů Braun má integrovaný výkonný a kvalitní motor. Ergonomický design navíc zajišťuje, že mixér lze ovládat pouze jednou rukou a bez nadměrných vibrací a hluku. Výkon 900 W je k dispozici pro každou varnou operaci.

Rychlé a snadné míchání

Technologie PowerBell Plus nabízí výjimečný tvar mixovací nohy, zvonu a polohu nože uvnitř mixéru. PowerBell Plus má navíc uprostřed další mlecí nůž, který umožňuje mixéru zpracovat větší množství surovin na jedno otočení. Tato kombinace funkcí zajišťuje, že přísady jsou vtaženy do středu zvonu a účinně a rychle se promíchají. Výsledkem je hladká a jemná směs. Kuchyně je pak čistá a bez nepořádku.

11 rychlostí na výběr s turbem navíc

Braun MQ 3135 Multiquick 3 umožňuje výběr z 11 rychlostí. Lze je snadno a přesně nastavit pomocí otočného ovládaní. Pokud je zapotřebí ještě jemnější mixování, stačí pouze stisknout tlačítko Turbo, co zajistí maximální výkon.

SplashControl - ochrana proti rozstřiku míchané směsi

Všechny tyčové mixéry řady Braun MultiQuick mají integrovanou funkci SplashControl. Díky jedinečnému zvonovitému tvaru, který je tvarován proti směru pohybu lopatek, nedochází k tzv. "hurikánovému efektu". Tím se zabrání tomu, aby směs při práci unikala z nádoby. Vše pro míchání bez nepořádku v kuchyni.

EasyClick zaručuje bezproblémovou výměnu příslušenství

Systém EasyClick umožňuje rychlou a snadnou výměnu příslušenství jediným kliknutím. Stačí si vybrat správné příslušenství a věnovat se přípravě kulinářských specialit. Jednoduché, chytré a bezproblémové.

Nejširší nabídka příslušenství podporuje kreativitu v kuchyni

Systém Braun MultiQuick nabízí úchvatnou nabídku příslušenství, která nemá konkurenci. Braun MQ 3135 Multiquick 3 je víc než jen tyčový mixér. Nabízí mixování, sekání, krájení, drcení, šlehání, hnětení, strouhání,  pasírování a mletí. Kromě toho umožňuje přípravu hranolků, kostek a plátků. Pokud by dodávané příslušenství nestačilo, lze vybrané příslušenství EasyClick zakoupit samostatně přesně podle potřeby. Každé příslušenství lze po vyjmutí pohodlně umýt v myčce nádobí. Všechny části příslušenství, které přicházejí do styku se surovinami, samozřejmě neobsahují BPA.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 800 g
Počet rychlostí 11
Příkon 900 W
Ergonomická rukojeť Ano
Pulzní spínač Ano
Drcení ledu Ne

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

11 recenzí Braun MQ 3135 Multiquick 3

96.4% Kvalita
Výborná

92.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Eva

18. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


 • Jeho tichy provoz
 • Nema povrch pro snadny a rychly oplach

Vstricma a mila obsluha,dekuji.


Michal

2. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáDana

24. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • poměr cena-výkon

V rodině značku Braun už máme,tak jsem šla na jistotu. S produktem jsem naprosto spokojená, vyhovuje mi po všech stránkách.Kvalita za rozumnou cenu v poměru s výkonem.


Štěpán

30. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Zpracování
 • Kvalita
 • Funkčnost
 • Nic

Kvalitní zpracování výrobku, vyplatila se koupě od této značky.