Braun IS 5155WH CareStyle 5


Parní generátor, Příkon: 2400 W, Maximální tlak: 7,5 Bar, Parní ráz: 480 g/min, Vertikální napařování, Kontinuální pára: 125 g/min, Odvápňovací systém, Samočistění, Automatické nastavení teploty, Objem vodního zásobníku: 2000 ml, Odnímatelná nádoba na vodu, Automatické vypnutí, Délka kabelu: 1,8 m, Hmotnost: 4,3 kg. Více info


Cena 6 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 63 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Parní generátor Braun IS 5155WH CareStyle 5 je vybaven zahnutou žehlící plochou 3D FreeGlide, inteligentní technologií iCare se správnou teplotou pro všechny druhy látek a rychlým systémem odvápňování Ultimate FastClean. 2 litrová vyjímatelná nádržka na vodu vám ušetří dlouhé hodiny žehlení bez zbytečného odbíhání od žehlícího prkna.

Parní generátor Braun IS 5155WH CareStyle 5

  • Žehlící plocha 3D FreeGlide
  • iCare technologie
  • 50% úspora času
  • Nejlehčí žehlička
  • Vysoký parní ráz a tlak
  • Vyjímatelná nádržka na vodu 2 l

Žehlící plocha 3D FreeGlide

Světově první žehlící unikátní plocha 3D FreeGlide s vzhůru zahnutými okraji a zkosenými hranami umožňuje efektivní pohyb žehličky ve všech směrech a bez pomačkání již vyžehleného prádla. Její tvar je inspirován snowboardem a zajišťuje snadný pohyb po látce všemi směry, 360°, (vpřed i vzad) pro snadné a efektivní žehlení. Žehlička se dostane i do méně přístupných míst, jako jsou záševky, zipy, knoflíky, volánky, záhyby. Žehlení nyní bude ještě mnohem jednodušší a rychlejší.

Nejlehčí žehlička značky Braun

Díky tomu, že nádržka na vodu je umístěna v základně parního generátoru, je žehlička lehká a vhodná nejen pro žehlení na desce, ale také pohodlná pro vertikální žehlení prádla jen na ramínku. Uzavřená rukojeť žehličky umožňuje, že vám žehličky nevyklouzne z ruky a zajistí maximální bezpečnost.

iCare technologie se správnou teplotou pro všechny druhy látek

Inteligentní technologie iCare nabízí správnou teplotu pro všechny druhy látek. Žehlení přeměňuje v intuitivní a jednoduchou činnost, bez nutnosti předchozího třídění prádla podle množství nebo specifických vlastností jednotlivých materiálů. Už nemusíte čekat až se žehlící plocha nahřeje nebo vychladne na požadovanou teplotu. Ušetříte tak spoustu času a eliminuje riziko poškození materiálu.

Ušetřete až 50% času*

Kombinace unikátní vzhůru zahnuté plochy 3D FreeGlide, technologie iCare se správnou teplotou pro všechny druhy látek, rychlého nahřátí a až dvojnásobného množství páry oproti napařovacím žehličkám vám ušetří až 50% času, který byste běžně strávili při žehlení.

* Interní laboratorní test, ve srovnání s napařovací žehličkou Braun TexStyle 5.

Nejklouzavější žehlící plocha EloxalPlus

Nejlepší žehlící plocha značky Braun s unikátní kluzností je 2x tvrdší než nerezavějící ocel. Díky tomu je odolná proti poškrábání a poskytuje dlouhou životnost a šetrnou péči o prádlo. Užijte si nejvyšší úroveň odolnosti a vynikající klouzavost, které vám pomohou vaše prádlo vyžehlit rychleji než kdykoli před tím.

Silný parní tlak a DoubleSteam technologie

Díky vysokému parnímu tlaku, silnému parnímu rázu a technologií Double Steam, která vytváří dvakrát větší množství páry než běžné napařovací žehličky*, dosáhnete s parním generátorem bez obtíží těch nejlepších výsledků během žehlení. Velký objem páry, až 125 g/min. umožňuje rychlé a precizní žehlení jakéhokoli prádla, a dostanete se i do těch nejméně dostupných míst. Vysoký parní tlak 7,5 barů a silný parní ráz 480 g/min. proniknou jakoukoli látkou a odstraní všechny nedokonalosti. Rychlejší a jednodušší.

* Interní laboratorní test, ve srovnání s napařovací žehličkou Braun TexStyle 5.

Úsporný ECO režim

Pokud potřebujete vyžehlit jemné látky, zvolte si režim ECO. To obzvlášť oceníte, pokud potřebujete vyžehlit například syntetické materiály, hedvábí, vlnu či satén. Tyto druhy látek nepotřebují tak výrazný parní ráz a vy díky tomu ušetříte až 60 % energie. Bez kompromisů skvělých výsledků.

Vyjímatelná objemná nádržka na vodu 2 l

Díky velké dvoulitrové vyjímatelné nádržce není potřeba od žehlení odbíhat z důvodu častého doplňování vody, což ještě vícekrát zkrátí dobu žehlení. Na jedno doplnění můžete nepřetržitě žehlit až 1,5 hodiny. Současně má nádržka velký plnící otvor, který usnadňuje pohodlné dolévání vody.

Jednoduchý systém odvápňování Easy CalcClean

V případě, že je třeba generátor odvápnit rozsvítí se kontrolka. CareStyle 1 má 2v1 vyjímatelnou odkládací plochu na žehličce a čistící nádobu. Kromě této nádoby potřebujete jen vodu z vodovodního kohoutku, umístit žehličku do nádoby, nastavit termostat na režim čištění a stisknout tlačítko „Clean“. Pravidelné odvápňování zajistí dlouhodobou životnost produktu.

Bezpečné automatické vypnutí

Parní generátor se sám po 10 minutách nečinnosti vypne. Pokud náhodou necháte žehličku bez dohledu, nehrozí žádné nebezpečí. Funkce automatického vypnutí také zajišťuje optimální spotřebu elektrické energie.

Systém jednoduchého uzamykání EasyLock

S praktickým systémem EasyLock jediným pohybem jednoduše a bezpečně zajistíte žehličku proti pádu nebo volnému pohybu žehličky při přenášení generátoru – postačí ji jen lehce zatlačit na základně. Usnadňuje obsluhu a skladování výrobku. Díky tomuto systému můžete výrobek rychle a jednoduše zvednout a uložit na své nové místo.

Digitální ochrana proti odkapávání

Už žádné odkapávání vody nebo skvrn na prádlo během žehlení. Díky digitální technologii, která je dostupná u parních generátorů CareStyle, je teplota kontrolována efektivněji než klasickým termostatem. Inovativní ochrana proti odkapávání funguje již od momentu zapnutí žehličky a zabraňuje distribuci vody, dokud nebude spotřebič správně zahřátý.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2400 W
Kontinuální pára 125 g/min
Automatické vypnutí Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Braun IS 5155WH CareStyle 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi