Braun IS 7266 VI CareStyle 7


Parní generátor, Příkon: 2700 W, Maximální tlak: 7,5 Bar, Materiál žehlicí plochy: eloxal, Parní ráz: 550 g/min, Vertikální napařování, Kontinuální pára: 160 g/min, Odvápňovací systém, Samočistění, Automatické nastavení teploty, Objem vodního zásobníku: 2000 ml, Odnímatelná nádoba na vodu, Automatické vypnutí, Délka kabelu: 1,7 m, Hmotnost: 4,74 kg. Více info


Cena 5 999 Kč

Sleva 10 % z předcházející ceny: 6 690 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 60 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Parní generátor Braun IS 7266 VI CareStyle 7 se zahnutou žehlicí plochou 3D FreeGlide pro žehlení všemi směry a inteligentní technologií iCare, která vždy nastaví tu správnou teplotu pro všechny druhy látek.

 

Parní generátor Braun IS 7266 VI CareStyle 7

 • Trvalý parní výkon: 160 g/min
 • Oceněná žehlička za ergonomii
 • Technologie iMode s nastavením režimu jedním dotykem
 • Žehlicí plocha EloxalPlus
 • Unikátní nahoře zahnutá žehlicí plocha FreeGlide
 • 3D pro žehlení všemi směry
 • Parní ráz 550 g/min
 • Parní tlak: 7,5 barů
 • Velká odnímatelná 2litrová nádrž na vodu
 • Lehké odvápnění Ultimate FastClean
 • Automatické vypínání
 • Prostor pro uložení kabelu
 • Pohodlná rukojeť žehličky
 • Systém EasyLock pro uzamčení žehličky k základně
 • Příkon: 2 700 W

Objevte nejvýkonnější parní generátory Braun

Nová řada CareStyle 7 Pro nabízí nejvýkonnější parní generátor Braun*. Díky technologii PowerSteam s výjimečně silným parním výkonem a nepřetržitým výstupem páry až 160 g/min zažijete jedinečný výkon a profesionální výsledky žehlení. Nyní zvládnete snadno a rychle vyžehlit i ty nejvíce pomačkané kousky oblečení.

Ocenění za ergonomii. Úleva během žehlení

Už žádné unavené ruce a paže během žehlení. Braun CareStyle 7/ 7 Pro přináší světově první žehličku*, která získala 4 hvězdy v rámci prestižního ocenění společnosti ErgoCert za Ergonomii. Nová řada CarteStyle 7 Pro přináší otevřenou měkkou rukojeť žehličky. Ta je navržena tak, aby poskytovala optimální úhel uchopení a přirozenější polohu zápěstí během žehlení. Toto řešení snižuje námahu nejen zápěstí, ale také optimální držení vašeho těla a poskytuje pohodlné žehlení bez námahy. I když žehlíte opravdu dlouho.

* Certifikováno ústavem ErgoCert

iMode. Ovládání přímo pod konečky prstů.

Díky nové technologii iMode máte všechny režimy na dosah ruky. Vyberte si ze 3 režimů jediným stisknutím tlačítka. Abyste si během žehlení vybrali perfektní nastavení, stačí si zvolit jeden ze 3 režimů a stisknout tlačítko na rukojeti, aniž byste museli žehličku odkládat. Vybrat si můžete režim iCare, Eco a Turbo.

iCare s bezpečnou teplotou pro všechny druhy látek

Chytrá technologie iCare nabízí bezpečnou teplotu pro všechny druhy látek. Žehlení proměňuje v intuitivní a jednoduchou činnost, bez nutnosti předchozího třídění oděvů podle jejich množství nebo specifických vlastností jednotlivých materiálů. Už nemusíte čekat, až se žehlicí plocha nahřeje nebo vychladne na požadovanou teplotu. Ušetříte tak čas a eliminujete riziko poškození vašich oblíbených oděvů.

Úsporný Eco režim

Pokud potřebujete vyžehlit jemné látky, zvolte si režim Eco. To zvláště oceníte, pokud potřebujete vyžehlit například syntetické materiály, hedvábí, vlnu a satén. Tyto oděvy nepotřebují tak výrazný parní výkon, a vy díky tomu ušetříte až 55 % energie. Bez kompromisu skvělých výsledků.

Turbo režim pro nejvíce pomačkané oděvy

Pro vyžehlení silně zmačkaných látek nebo rychlého dosažení co nejlepších výsledků při žehlení obtížných materiálů stačí stisknout jen jedno tlačítko a zvolit si režim Turbo. Spojení maximálního výkonu páry a nejvyšší teploty odstraní záhyby i z těch nejodolnějších materiálů, jako jsou len, džínovina a bavlna.

Výkon, pod kterým záhyby mizí

Kromě trvalého parního výstupu s výjimečnými 160 g/min* se tento model pyšní také vysokým parním tlakem 7,5 barů, 550 g/min parního rázu a 2700 W. Díky kombinaci těchto parametrů zvládne pára snadno a plně proniknout látkou a vyžehlit snadno i ty nejvíce pomačkané oděvy. Dokonce i těžko žehlitelné materiály jakými jsou džínovina či len.

Světově první FreeGlide 3D inspirovaná snowboardem

Světově první žehlicí unikátní plocha FreeGlide 3D s nahoru zahnutými okraji a zkosenými hranami umožňuje efektivní pohyb žehličky ve všech směrech a bez mačkání již vyžehleného materiálu. Její tvar je inspirován snowboardovým prknem a zajišťuje snadný pohyb po látce všemi směry, 360 °.

Výjimečně kluzná EloxalPlus

Nejlepší žehlicí plocha značky Braun s výjimečnou kluzností je 2x tvrdší než nerezová ocel. Díky tomu je odolná proti poškrábání a poskytuje dlouhou životnost a šetrnou péči o oděvy. Užijte si nejvyšší úroveň odolnosti a vynikající kluznosti, které vám pomohou prádlo vyžehlit rychleji než kdykoliv předtím.

Až 2 hodiny žehlení bez přerušení

Díky velké dvoulitrové vyjímatelné nádržce není třeba od žehlení odbíhat kvůli častému doplnění vody, což ještě více zkrátí dobu žehlení. Na jedno doplnění můžete nepřetržitě žehlit až 2 hodiny. Současně má nádržka velký plnicí otvor, který usnadňuje pohodlné dolévání vody.

Jednoduchá péče s Ultimate FastClean

Inovativní systém Ultimate FastClean byl navržen tak, aby usnadnil proces odstraňování vodního kamene a prodloužil životnost žehličky. Odvápnění trvá necelou minutu a díky inovativním technologiím nevyžaduje žádnou zvláštní námahu. Speciální sítko uvnitř bojleru přitahuje drobné částečky vodního kamene a díky tomu zachytává až 59 % nečistot. Systém Ultimate FastClean vás pomocí signalizace na displeji sám informuje o nutnosti odvápnění. Odvápnění probíhá 4krát rychleji*, přičemž garantuje doživotní výkonnost parního generátoru**.


* Ve srovnání s Braun CareStyle 5, IS 5056
** Na základě interních laboratorních testů

Automatické vypnutí

Parní generátor se sám po 10 minutách nečinnosti přepne do režimu spánku. Po 20 minutách nečinnosti se pak sám úplně vypne. Pokud náhodou necháte žehličku bez dozoru, nehrozí žádné nebezpečí. Funkce automatického vypnutí také zajišťuje optimální spotřebu elektrické energie.

EasyLock pro snadné a bezpečné přenášení

S praktickým systémem Easy Lock jediným pohybem snadno a bezpečně zajistíte žehličku proti pádu nebo volnému pohybu žehličky při přenášení generátoru. Jednoduše jen umístěte žehličku na základnu, stiskněte Easy Lock a posuňte směrem k žehličce. Hotovo. Díky tomuto systému můžete přístroj rychle a jednoduše zvednout a uložit na své místo.

Digitální ochrana proti odkapávání

Už žádné odkapávání vody nebo skvrny na oblečení během žehlení. Díky digitální technologii, která je dostupná u parních generátorů CareStyle, je teplota kontrolována efektivněji než klasickým termostatem. Inovativní ochrana proti odkapávání funguje již od momentu spuštění žehličky a zabraňuje distribuci vody, dokud nebude přístroj správně zahřátý.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2700 W
Kontinuální pára 160 g/min
Automatické vypnutí Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Braun IS 7266 VI CareStyle 7

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

2. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Ovladatelnost, nízká hmotnost žehličky

Koupili jsme již druhý parní generátor Braun, skvělá zkušenost