Braun IS 2143BL CareStyle Compact

  • Doprava zdarma

Příkon: 2400 W, Kontinuální pára: 125 g/min, Automatické vypnutí: Ano


Cena 3 779 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 37,79 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kompaktní parní generátor Braun IS 2143BL CareStyle Compact má unikátní vertikální tvar, je vybaven inteligentní technologií iCare, vzhůru zahnutou eloxovanou žehlící plochou 3D FreeGlide, silným parním výkonem až 420 g/min., a celou řadou inovací.

Parní generátor Braun IS 2143BL CareStyle Compact

  • Žehlící plocha 3D FreeGlide
  • iCare technologie
  • 50% úspora času
  • Nejlehčí žehlička
  • Vysoký parní ráz a tlak
  • 1,5l fixní nádržka na vodu

Žehlící plocha 3D FreeGlide

Světově první žehlící unikátní plocha 3D FreeGlide s vzhůru zahnutými okraji a zkosenými hranami umožňuje efektivní pohyb žehličky ve všech směrech a bez pomačkání již vyžehleného prádla. Její tvar je inspirován snowboardem a zajišťuje snadný pohyb po látce všemi směry, 360°, (vpřed i vzad) pro snadné a efektivní žehlení. Žehlička se dostane i do méně přístupných míst, jako jsou záševky, zipy, knoflíky, volánky, záhyby. Žehlení nyní bude ještě mnohem jednodušší a rychlejší.

iCare technologie se správnou teplotou pro všechny druhy látek

Inteligentní technologie iCare nabízí správnou teplotu pro všechny druhy látek. Žehlení přeměňuje v intuitivní a jednoduchou činnost, bez nutnosti předchozího třídění prádla podle množství nebo specifických vlastností jednotlivých materiálů. Už nemusíte čekat až se žehlící plocha nahřeje nebo vychladne na požadovanou teplotu. Ušetříte tak spoustu času a eliminuje riziko poškození materiálu.

Ušetřete až 50% času*

S parním generátorem CareStyle Compact ušetříte až 50% času, který jste dosud věnovali žehlení, a také 50% místa, které žehlička zabere.* CareStyle Compact je totiž nejmenším parním generátorem značky Braun. Má unikátní vertikální tvar a jeho základna se vejde na papír formátu A4. Kompaktní rozměry a unikátní design usnadňují jeho používání a skladování, například ve skříni nebo na polici v šatníku.

* 50% ušetřeného času (interní laboratorní testy, ve srovnání s napařovací žehličkou Braun TS5) a 50% ušetřeného místa (ve srovnání s parním generátorem Braun IS 7056).

Nejklouzavější žehlící plocha EloxalPlus

Nejlepší žehlící plocha značky Braun s unikátní kluzností je 2x tvrdší než nerezavějící ocel. Díky tomu je odolná proti poškrábání a poskytuje dlouhou životnost a šetrnou péči o prádlo. Užijte si nejvyšší úroveň odolnosti a vynikající klouzavost, které vám pomohou vaše prádlo vyžehlit rychleji než kdykoli před tím.

Silný parní tlak a DoubleSteam technologie

Zárukou účinnosti parního generátoru CareStyle Compact je silný parní ráz, který umožňuje vyžehlení všech nedokonalostí bez ohledu na stupeň zmačkání prádla. Výkon 2400 W ve spojení se silným parním výstupem 125 g/min. umožňuje rychlé a precizní žehlení všech druhů prádla a dostanete se i do nejméně dostupných míst. DoubleSteam technologie s parním rázem 420 g/min. a parním tlakem 6 barů důkladně proniká látkou, což šetří čas, který strávíte žehlením. Pro dosažení perfektních výsledků není nutné vynakládat velké úsilí, jak tomu bylo doposud. Díky technologii DoubleSteam, možnost vertikálního žehlení párou, můžete oblečení velmi jednoduše osvěžit.

Úsporný ECO režim

Pokud potřebujete vyžehlit jemné látky, zvolte si režim ECO. To obzvlášť oceníte, pokud potřebujete vyžehlit například syntetické materiály, hedvábí, vlnu či satén. Tyto druhy látek nepotřebují tak výrazný parní ráz a vy díky tomu ušetříte až 60 % energie. Bez kompromisů skvělých výsledků.

Turbo režim

Pro vyžehlení velmi pokrčeného prádla nebo rychlého dosažení co nejlepších výsledků při žehlení specifických materiálů stačí zmáčknout jen jedno tlačítko - režim TURBO. Spojení maximálního výkonu páry a nejvyšší teploty, žehlení odstraní záhyby iz těch nejodolnějších materiálů, jako jsou riflovina a bavlna.

Objemná ale kompakní 1,5 l nádržka na vodu

Objemná 1,5 litrová nádržka na vodu umožní více než 1 hodinu žehlení bez přerušení a odbíhání od žehlicího prkna. Přesto se vejde do kompaktního designu řady CareStyle Compact.

Jednoduchý systém odvápňování Easy CalcClean

V případě, že je třeba generátor odvápnit rozsvítí se kontrolka. CareStyle 1 má 2v1 vyjímatelnou odkládací plochu na žehličce a čistící nádobu. Kromě této nádoby potřebujete jen vodu z vodovodního kohoutku, umístit žehličku do nádoby, nastavit termostat na režim čištění a stisknout tlačítko „Clean“. Pravidelné odvápňování zajistí dlouhodobou životnost produktu.

Bezpečné automatické vypnutí

Parní generátor se sám po 10 minutách nečinnosti vypne. Pokud náhodou necháte žehličku bez dohledu, nehrozí žádné nebezpečí. Funkce automatického vypnutí také zajišťuje optimální spotřebu elektrické energie.

Systém jednoduchého uzamykání EasyLock

S praktickým systémem EasyLock jediným pohybem jednoduše a bezpečně zajistíte žehličku proti pádu nebo volnému pohybu žehličky při přenášení generátoru – postačí ji jen lehce zatlačit na základně. Usnadňuje obsluhu a skladování výrobku. Díky tomuto systému můžete výrobek rychle a jednoduše zvednout a uložit na své nové místo.

Digitální ochrana proti odkapávání

Už žádné odkapávání vody nebo skvrn na prádlo během žehlení. Díky digitální technologii, která je dostupná u parních generátorů CareStyle, je teplota kontrolována efektivněji než klasickým termostatem. Inovativní ochrana proti odkapávání funguje již od momentu zapnutí žehličky a zabraňuje distribuci vody, dokud nebude spotřebič správně zahřátý.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2400 W
Kontinuální pára 125 g/min
Automatické vypnutí Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Braun IS 2143BL CareStyle Compact

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno