Braun IRT 6520 ThermoScan® 7 Age Precision®


Teploměr, Typ teploměru: Do ucha/na čelo, Určení teploměru: Baby friendly, Počet paměťových míst: 9, Funkce paměti, Rychlost měření: 5 s, Zvuková signalizace, Typ baterie: AA", Hmotnost: 38 g. Více info


Cena 1 679 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 17 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Teploměr Braun IRT 6520 je digitální ušní teploměr s ultrarychlým měřením, které trvá jen 5 sekund. Disponuje patentovanou předehřátou měřicí sondou. Technologie Age Precision nabízí možnost nastavení věkové kategorie. Přehledný displej se zbarví podle naměřené teploty. Funkce ExacTemp™ vám pomůže v přesném měření pomocí světelné a zvukové signalizace. Paměť na 9 posledních měření vás potěší. Balení obsahuje výměnné hygienické nástavce.

Teploměr Braun IRT 6520 ThermoScan® 7 Age Precision®

Nezbytnost v každé domácí lékárničce je teploměr. Pro snadné a rychlé měření oceníte ušní teploměr Braun IRT 6520, kterému změření teploty trvá jen 5 sekund. Zejména při měření teploty u nejmenších dětí jistě oceníte jeho vlastnosti, díky kterým zbavíte miminka stresu z měření teploty a zároveň se můžete spolehnout, že měření bude přesné.

  • Patentovaná měřící sonda je po zapnutí automaticky předehřátá takže nedochází ke zkreslení výsledků a zároveň nepůsobí nepříjemně.
  • Přesné měření je zajištěno i díky technologii Age Precision, díky které zvolíte věkovou kategorii osoby, která si teplotu měří.
  • Na displeji se po zapnutí vždy zobrazí poslední naměřená telpoty, záveň má teploměr paměť celkově na posledních 9 měření.
  • Displej se zbarví podle naměřené teploty na zeleno - při normální teplotě, žluto - při zvýšené teplotě a na červeno - při horečce.
  • ExacTemp ™ systém vás pomocí světelné a zvukové signalizace navede na správnou polohu v uchu a tudíž ke správnému měření.
  • Balení obsahuje výměnné nástavce pro hygienické používání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart (ovládání mobilem) Ne
Rychlost měření 5 s
Počet paměťových míst 9

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Braun IRT 6520 ThermoScan® 7 Age Precision®

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi