Braun ES 3 vystavený kus s plnou zárukou

Žehlička na Braun Satin Hair 7 Colour, dokonale vyhovující specifickým potřebám barvených vlasů, chrání vaše citlivé barvené vlasy před vysoušením a zároveň zmenšuje intenzitu blednutí barvy až o 70%. Jeho teplotu můžete nastavit podle toho, zda jsou vaše vlasy jemné, normální nebo hrubé, zatímco jeho pohyblivé žehlicí prkna minimalizují riziko vyvíjení příliš velkého tlaku na vlasy. Výsledek? Nádherné, hladké účesy a minimálně blednutí barvy. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 46 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Funkce Colour Saver - Zabraňuje blednutí barvy

Žehlička Braun Satin Hair 7 Colour zachovává lesk a zdraví barvených vlasů. Jeho jedinečná technologie Colour Saver s funkcí IONTEC zmenšuje intenzitu blednutí barvy až o 70%, protože zaručuje rovnoměrnou distribuci tepla, které nikdy není nadměrné, díky čemuž barva získá výrazně více lesku.

Udržuje vlhkost vlasů

Výrobky řady Braun Satin Hair Colour nezanechávají vaše vlasy vysušené. Právě naopak: během úpravy účesu zabraňují ztrátě vlhkosti vlasů tím, že jejich zásobují jedinečnými saténovými ionty. Tyto záporně nabité ionty se přichycují k vašim kladně nabitým vlasům, čímž zmenšují výskyt rozcuchaných suchých vlasů, přitahují částečky vlhkosti ze vzduchu a nasměrují je tam, kde jejich vlasy nejvíce potřebují.

Úprava vlasů bez vzniku statické elektřiny

Jedinečná iontová technologie od Braun produkuje silný proud saténových iontů, které obalí každý vlas. Tato pokroková ionizační funkce působí během úpravy vlasů jako přirozený zvlhčovač, který snižuje výskyt rozcuchaných vlasů a statické elektřiny a vaše vlasy zanechává nádherně lesklé a hebké.

Patentované žehlicí desky

Pro mimořádnou ochranu jeho patentované pohyblivé žehlicí desky, které jsou třikrát hladší než běžné žehlicí desky, výrazně snižují tření. Jedna ze žehlicích prken funguje na principu pružiny a proto při vyrovnávání povolí, pokud na vlasy vyvinete příliš velký tlak.

Přizpůsobuje se každému typu vlasů

Žehlička Braun Satin Hair 7 Colour dbá o to, aby vyrovnávání nebylo pro barvené vlasy příliš horké. Ve skutečnosti je to velmi jednoduché: Různé typy vlasů potřebují různé teploty, aby na úpravu správným způsobem zareagovali. Přes jemné vlasy proniká teplo snadněji než přes tlusté. Proto vyrovnávač Satin Hair 7 Colour obsahuje intuitivní selektor typu vlasů, který vám umožňuje nastavit teplotu přesně podle typu vašich vlasů (jemné, normální, hrubé). I když použijete tlačítko pro okamžité zvýšení teploty, abyste zkrotili i nepoddajné prameny, vlasy nevystavíte teplotě více než 200 ° C. Získejte úžasný účes i bez nebezpečí nadměrné teploty a těšte se ze své nádherné barvy opravdu dlouho.

Dodatečné vlastnosti:

 • Doba zahřátí 40 sek.
 • Automatické bezpečnostní samovypnutí
 • Šňůra s délkou 2 m
 • Teplotní rozmezí 130 ° C - 200 ° C
 • Chladná špička

Parametry produktu

Základní parametry

 • Ionizátor Ano
 • Keramický povrch Ano

Další vlastnosti

Značka: Braun
Čas nahřátí: 40 min.
Keramický povrch: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šírka: 35,5 cm
Hmotnosť: 560 g
Výška: 13 cm
Hloubka: 8 cm

Funkce

Ionizátor: Ano
Možnost nastav. teploty: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Počet teplot.nastavení: 9

Energetické údaje

Příkon: 170 W

Ostatní

Kód produktu: ES 3

Všechny parametry

Recenze Braun ES 3

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Marek, 29.2.2020

 • není co dodat - bez chyby!!!

Pavel, 01.10.2019

 • Super žehlička
 • Kvalita
 • Splnila očekávání

Příslušenství k Braun ES 3