Braun BR710 Satin Hair 7 Iontec

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Technologie IONTEC

Stejně jako všechny přístroje řady Braun Satin Hair 7 obsahuje také kartáč na vlasy Braun Satin Hair 7 průlomovou inovační technologii IONTEC. IONTEC je jedinečná technologie určená speciálně k ochraně zdraví vašich vlasů. Proto je také vaší zárukou zdravé úpravy vlasů. Unikátní navrženy zelené iontové trysky uvolní do vašich vlasů prokazatelně miliony saténových iontů. Tyto saténové ionty začnou ihned snižovat statický náboj a tření. Okamžitě se obnoví lesk a hladkost vlasů.

Dokonalý účes

Unikátní kartáč na vlasy, každým tahem obnovuje přirozený lesk vlasů, má navíc speciálně vyvinuté hroty, které minimalizují poškození vlasů během česání. Hroty vlasy oddělují, pomáhají pročesávat vlasy bez tahání a ke kartáči jsou přichyceny tak flexibilně, že když dojde k zauzlení vlasů, poddají se štětiny a ne vlasy.

Okamžitá hebkost

Působivé účinky kartáče na vlasy Satin Hair 7 jsou okamžitě patrné na pohled i na dotek. Technologie IONTEC působí podobně jako balzám na vlasy. Ve srovnání s kartáči na vlasy bez technologie IONTEC efektivně snižuje výskyt rozcuchaných vlasů, aby vlasy zůstaly znatelně hebké. Navíc výrazně snižuje tření, takže při použití kartáče na vlasy Satin Hair s technologií IONTEC potřebujete na česání vynaložit čtyřikrát menší sílu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Ionizátor Ano

Další vlastnosti

Značka: Braun
Štětiny: Pevné

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 23 cm
Hmotnost: 220 g
Výška: 7 cm
Hloubka: 7 cm

Obsah balení

Obsah balení: 2x AAA Baterie

Funkce

Ionizátor: Ano

Všechny parametry

Recenze Braun BR710 Satin Hair 7 Iontec

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Braun BR710 Satin Hair 7 Iontec