Braun BNT400B Age of Precision®


Bezdotykový teploměr, Typ teploměru: Bezkontaktní, Určení teploměru: Baby friendly, Počet paměťových míst: 9, Funkce paměti, Měření teploty okolí, Měření teploty předmětů, Rychlost měření: 2 s, Zvuková signalizace, Automatické vypnutí, Přesnost: 0,1, Typ baterie: AAA", Hmotnost: 240 g. Více info


Cena 1 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 16 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peníze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Teploměr Braun BNT400 Age of Precision® kombinuje používání dotykového i hmatového měření s unikátní technologií. Extrémně citlivý senzor kombinovaný s inovativním optickým systémem zachycuje dvakrát tolik tepla vyzařovaného lidským tělem než tradiční čelové teploměry. Velký displej s variabilní barvou podsvícení. Technologie Age Precision nabízí možnost nastavení věkové kategorie. Přehledný displej se zbarvením podle naměřené teploty.

Teploměr Braun BNT400B Age of Precision®

 • Bezdotykové a hmatové měření
 • Vhodné: novorozenci, děti a dospělí
 • Velký displej s variabilní barvou podsvícení
 • Technologie Age of Precision® s barevnou interpretací výsledků
 • Měření teploty potravin, vody nebo nápojů
 • Napájení: 2 baterie typu AAA (součástí balení)

Pro náročné

Teploměr BNT400B Age of Precision® je určen pro ty nejnáročnější spotřebitele, kteří nechtějí nechat nic náhodě. Teploměr kombinuje jednoduché používání dotykového i hmatového měření s unikátní technologií Age of Precision® společnosti Braun. Extrémně citlivý senzor kombinovaný s inovativním optickým systémem zachycuje dvakrát tolik tepla vyzařovaného lidským tělem než tradiční čelové teploměry. Zachycená energie se pak převede na klinicky přesné měření teploty.

Správná poloha = správné měření

Poloha teploměru a jeho vzdálenost od čela jsou velmi důležité v případě měření teploty pomocí neinvazivních metod. Toto je zajištěno systémem vyvinutým firmou Braun, který udává správné nastavení teploměru. Navíc v bezkontaktním režimu indikuje snímač polohy správnou polohu teploměru tak, aby byl výsledek měření co nejpřesnější.

Hlavní funkce

Dvojitá technologie - bezdotykové a hmatové měření čela. Bezkontaktní režim: neinvazivní a pohodlné - až 2,5 cm od čela. Dotykový režim: režim měření na čele. Rychlé a jemné měření za méně než 2 sekundy. Speciální senzor, který zajišťuje přesné odečítání měření, osvětluje bod mezi obočím na čele, kde se má měřit teplota. Systém, který usnadňuje správné nastavení teploměru, ukazuje, zda je teploměr příliš daleko od čela a výsledek může být nepřesný.

Technologie Age Precision®

Rodiče již nemusí hádat, jaká teplota je v normě a kdy začíná choroba. Pomocí funkce Age Precision® s barevnou interpretací výsledků na displeji. Obrazovka svítí zelenou barvou - když je teplota normální, žlutá - když je teplota zvýšená, červená - když je horečka.

Noční režim

Tichý režim pro měření noční teploty a osvětlení nočního zobrazení jsou užitečné při kontrole teploty, když nechcete vzbudit dítě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rychlost měření 2 s
Počet paměťových míst 9
Smart (ovládání mobilem) Ne

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Braun BNT400B Age of Precision®

80% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Rudolf

1. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • precizní senzor
 • předvolby věku kojenců
 • nenašel jsem

Kvalitní teploměr s precizním senzorem umožňujícím jak dotykové tak bezdotykové měření, možnost vypnutí varovných zvuků a nastavení věku kojence. Přehledný velký displej a krátká doba měření.


Jan

5. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


 • lehký
 • nespolehlivé měření, občas nezměří