Braun BNT400 Age of Precision®


Teploměr, Typ teploměru: Bezkontaktní, Určení teploměru: Baby friendly, Počet paměťových míst: 9, Funkce paměti, Měření teploty okolí, Měření teploty předmětů, Rychlost měření: 2 s, Zvuková signalizace, Automatické vypnutí, Přesnost: 0,1, Typ baterie: AAA", Hmotnost: 240 g. Více info


Cena 1 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 18 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Teploměr Braun BNT400 Age of Precision® kombinuje používání dotykového i hmatového měření s unikátní technologií. Extrémně citlivý senzor kombinovaný s inovativním optickým systémem zachycuje dvakrát tolik tepla vyzařovaného lidským tělem než tradiční čelové teploměry. Velký displej s variabilní barvou podsvícení. Technologie Age Precision nabízí možnost nastavení věkové kategorie. Přehledný displej se zbarvením podle naměřené teploty.

Teploměr Braun BNT400 Age of Precision®

  • Bezdotykové a hmatové měření
  • Vhodné: novorozenci, děti a dospělý
  • Velký displej s variabilní barvou podsvícení
  • Technologií Age of Precision® s barevnou interpretací výsledků
  • Měření teploty potravin, vody nebo nápojů
  • Napájení: 2 baterie typu AAA (součástí balení)

Pro náročné

Teploměr BNT400 Age of Precision® je určen pro ty nejnáročnější spotřebitele, kteří nechtějí nechat nic náhodě. Teploměr kombinuje jednoduché používání dotykového i hmatového měření s unikátní technologií Age of Precision® společnosti Braun. Extrémně citlivý senzor kombinovaný s inovativním optickým systémem zachycuje dvakrát tolik tepla vyzařovaného lidským tělem než tradiční čelové teploměry. Zachycená energie se pak převede na klinicky přesné měření teploty.

Správná poloha = správné měření

Poloha teploměru a jeho vzdálenost od čela jsou velmi důležité v případě měření teploty pomocí neinvazivních metod. Toto je zajištěno systémem vyvinutým firmou Braun, který udává správné nastavení teploměru. Navíc v bezkontaktním režimu indikuje snímač polohy správnou polohu teploměru tak, aby byl výsledek měření co nejpřesnější.

Hlavní funkce

Dvojitá technologie - bezdotykové a hmatového měření čela. Bezkontaktní režim: neinvazivní a pohodlné - až 2,5 cm od čela. Dotykový režim: režim měření na čele. Rychlé a jemné měření za méně než 2 sekundy. Speciální senzor, který zajišťuje přesné odečítání měření, osvětluje bod mezi obočím na čele, kde se má měřit teplota. Systém, který usnadňuje správné nastavení teploměru, ukazuje, zda je teploměr příliš daleko od čela a výsledek může být nepřesný.

Technologie Age Precision®

Rodiče již nemusí hádat, jaká teplota je v normě a kdy začíná choroba. Pomocí funkce Age Precision® s barevnou interpretací výsledků na displeji. Obrazovka svítí zelenou barvou - když je teplota normální, žlutá - když je teplota zvýšená, červená - když je horečka.

Noční režim

Tichý režim pro měření noční teploty a osvětlení nočního zobrazení jsou užitečné při kontrole teploty, když nechcete vzbudit dítě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart (ovládání mobilem) Ne
Rychlost měření 2 s
Počet paměťových míst 9

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Braun BNT400 Age of Precision®

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi