Braun BD5001 Silk expert vystavený kus s plnou zárukou

10 999 Kč ? Ušetříte 46 % 5 888 Kč

Na splátky spočítat

Dostupné pouze na prodejně – Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 58,88 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

IPL epilátor BRAUN BD5001 Silk expert vám přinese trvalé odstranění chloupků viditelné již po čtyřech aplikacích. Exkluzivní technologie SensoAdapt ™ snímá typ vaší pleti a stanoví, jakým způsobem a jakou intenzitou ji má epilovat. Silk expert pracuje stejným způsobem jako profesionální IPL epilátory, avšak jej můžete používat sami a v pohodlí domova. Epilace je téměř bezbolestná. Při používání Silk expert epilátoru nepotřebujete žádné gely ani náhradní žárovky. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 46 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Braun BD5001 Silk expert IPL

 • Snímač SensoAdapt: průběžně snímá tón pleti (80x za vteřinu) a automaticky přizpůsobuje intenzitu záření
 • 300 000 záblesků: zajistí ošetření celého těla až na dobu 15 let
 • Rychlé ošetření v pohodlí domova: za cca 7 minut zvládnete ošetřit například lýtka a ruce
 • Snímač kontaktu s pokožkou: pro zvýšení bezpečnosti IPL epilátor funguje pouze při plném kontaktu s pokožkou
 • Klinicky testováno: technologie Braun Silk-expert 5 IPL je vytvořena na základě profesionálních testů
Trvalé odstranění viditelných chloupků s jedinou technologií IPL, která se přizpůsobí vaší pleti. Rychlé ošetření v pohodlí vašeho domova s ​​vysokou úrovní světelnosti.

 

Snímač tónu pokožky SensoAdapt ™

Průběžně snímá tón pokožky a upravuje intenzitu světla.
 
 

Umění správného dávkování

Tón pokožky se na různých částech těla liší. Unikátní snímač SensoAdapt ™ průběžně snímá tón pleti - 80x za sekundu - a automaticky upravuje intenzitu záření pro maximální účinnost i bezpečnosť.Umenie správného dávkování.


 

300 000 záblesků

Braun Silk-expert IPL s 300 000 záblesky zajístí ošetření celého těla po dobu až 15 let.

 

 

Rychlé ošetření v pohodlí vašeho domova s vysokou úrovní světelnosti

Braun Silk-expert IPL je vhodný pro ošetření větších oblastí, například nohou od kolen níže a rukou, které lze ošetřit během 7 minut - bez kompromisů.
 

Snímač kontaktu s pokožkou pro zvýšení bezpečnosti

Braun Silk-expert funguje pouze při plném kontaktu s pokožkou
 
 

Klinicky testováno

Technologie Braun Silk-expert 5 IPL, vytvořená na základě profesionálních systémů ozařování, je klinicky testována pro bezpečné a efektivní využití i doma.
 

Síla klouzavého režimu

Pro rychlé a účinné ošetření IPL využívejte klouzavý režim s více záblesky a méně vynechanými oblastmi.
 
 
 

Uspokojení přesným ošetřením

Stisknutím a uvolněním tlačítka se můžete zaměřit na menší oblasti.
 
 

Epilace podle vás: standardní, jemný nebo extra jemný režim

Standardní režim využívá plný výkon a přizpůsobuje se tónu vaší pleti. V jemném režimu se Braun Silk-expert přizpůsobuje tónu pleti stejně rychle a přesně jako ve standardním režimu, pouze při nižší energetické úrovni. V extra jemném režimu snižuje Braun Silk-expert energetickou úroveň na minimum, které je třeba na udržovací fázi, pro začátečníky nebo na citlivé oblasti.

 
 
 
 

Hlavní benefity

 

Trvalé odstranění viditelných chloupků.

 • Ostatní metody odstraňují chloupky pouze dočasně a vy můžete sledovat jejich dorůstání, Braun Silk-expert IPL řeší problém od základu: po výchozím oholení uspí hlavičky chloupků a naruší proces dorůstání. Výsledkem je trvalé odstranění viditelných chloupků a skvěle vypadající pleť.

Bezpečný a přizpůsoben vaší pleti

 • Braun Silk-expert je jediné IPL zařízení s technologií SensoAdapt ™. Nejmodernější senzor tónu pleti neustále snímá vaši pokožku a automaticky upravuje intenzitu záření. Každý puls tak přináší ideální množství světla pro bezpečné a účinné použití.

Účinné domácí řešení

 • Braun Silk-expert je inspirovaný poslední profesionální IPL technologií používanou v salonech a na dermatologických klinikách. Společnost Braun ji upravila pro účinné použití iv pohodlí vašeho domova.

Rychlé ošetření

 • Klouzavý mód vám poskytne rychlé a účinné IPL ošetření. Je vhodný zejména pro ošetření větších oblastí pokožky, například oblastí nohou a rukou. Rychlé ošetření v pohodlí vašeho domova s ​​vysokou úrovní světelnosti. Oblast nohou od kolen níže ošetříte v pouhých 7 minutách.

Jemný a bezbolestný

 • Braun Silk-expert IPL vyzařuje teplé světlo a nepohodlí je minimální. Pro první použití a citlivé oblasti jako tvář nebo oblast třísel je zde také jemný nebo extra jemný režim.

Pohodlný

 • Díky zapojení do sítě můžete přístroj používat bez přerušení i na maximální výkon. Nemusíte tedy uprostřed přestat a přístroj dobít.

​Úsporný

 • V porovnání s cenou odstranění chloupků v salonu nebude trvat dlouho a uvidíte finanční výhody tohoto IPL přístroje.
 

Parametry produktu

Základní parametry

 • 2 Počet rychlostí
 • Ne Umývatelný

Další vlastnosti

Značka: Braun
Počet rychlostí: 2
Umývatelný: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá

Baterie

Napětí baterie: 230 V

Funkce

Holící strojek: Ne

Ostatní

Kód produktu: BD5001 IPL

Všechny parametry

Recenze Braun BD5001 Silk expert

Hodnocení zákazníků

92 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Dana, 30.6.2016

+ jednoduchá manipulace + bezbolestnost - zdlouhavé ošetření jednotlivých partií těla, obzvláště noh - není vidět kde už se bliklo a kde nikoliv - záblesky jsou nepříjemné na oči, ale dá se zvyknout V celku stále rozporuplné pocity. Používám zatím jen 4 týdny. Chloupky rostou, i když mnohem pomaleji. Vzhledem k tomu, že se nohy předtím musí oholit, vydrží oholené po blikání cca týden. Standardně si nohy a podpaží v létě holím 2 x týdně. Takže zlepšení určité je, jestli skutečně zbaví chloupků na trvalo zatím nedokážu posoudit, chce to delší časový interval. Největší pruda je vše před blikáním oholit a pak teprve blikat. Nohy, podpaží, bikiny, to je operace tak na 1 hodinu. Pokud to ale zbaví chloupků trvale, tak to hodlám i nadále podstupovat. ... zobrazit víc

Renata, 30.6.2016

Chlouky mám po 4 použitích výrazně jemnější a nebo přestaly místama růst úplně. Ošetření celého těla je do 10-15 min hotovo. Nic nebolí, neštípe. Jen je trochu blikání nepříjemné na oči.

Marcela, 06.6.2016

Perfektně sedí v ruce, rychle odstraní chloupky a rozdíl jde cítit po pár dnech.