Braun AS330 Satin Hair 3

1 099 Kč ? Ušetříte 15 % 929 Kč

Nákupem získáte 9,29 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Horkovzdušná kulma Braun AS330 Satin Hair 3, pro úpravu účesu. K dispozici máte velký tvarovací kartáč s průměrem 38 mm, malý tvarovací kartáč s průměrem 23 mm a nástavec pro vytvoření objemu účesu. Příkon: 400 W. Zobrazit celý popis

  • Sleva 15 %

Popis produktu

Sušení a úprava účesu s ochranou vlasů: horkovzdušná kartáč na vlasy Satin Hair 3

Nový účes každý den i bez návštěvy kadeřnického salónu? Není to jen možné, ale i jednoduché - s horkovzdušnou kartáčem na vlasy Braun Satin Hair 3. Umožňuje vytvořit nádherné účesy a vlasy přitom suší, no nevysušuje. Horkovzdušný kartáč Satin Hair 3, která je k vlasům šetrná a díky automatickému uvolňování loken nevytváří ve vlasech spletence, je dokonalou volbou pro ženy, které rády mění svůj vzhled bez poškození vlasů.

Ať už si vyberete jakýkoliv účes, horkovzdušná kartáč na vlasy Braun Satin Hair 3 vaše vlasy chrání a dovoluje jim zazářit. Pro krásné vlasy, které jsou na pohled takové zdravé jako na dotek.

Keramická kartáč

Na ochranu vlasů během sušení a úpravy Braun navrhl kartáč s hladkými štětinami a se 100% keramickým povrchem, který distribuuje teplo rovnoměrně pro rychlou a šetrnou tvorbu vln a loken. Tři nástavce: malá kartáč (18 mm), velký kartáč (36 mm) a nástavec pro objem účesu.

Funkce uvolňování vlasů

Speciálně navržená funkce uvolňování vlasů vám umožňuje vytvarovat účes bez spletence a lámání vlasů. Každý pramen vlasů uvolníte snadno a hladce. Pro rozmanité účesy bez námahy.

Osobní nastavení

Individuální úprava vyžaduje individuální nastavení. Dvě různá nastavení od Braun přizpůsobují teplotu a rychlost proudění vzduchu vašim individuálním potřebám. Vždy si můžete být jistá, že teplota a rychlost proudění vzduchu jsou vhodné pro váš typ vlasů, aby se během úpravy účesu nevysušovaly.

Kadeře

Hebké, lesklé a přirozeně vypadající lokny se vždy těší oblibě. Vytvořte si vlastní kudrnatý účes s horkovzdušnou kartáčem Braun Satin Hair 3.

Vlny

Pro nádherné hollywoodské účesy ze 40-tých let minulého století nebo jemný, přirozený vzhled - vlny dodávají účesu strukturu a půvabně lemují vaši tvář.

Upravené konečky vlasů

Dodejte vašemu účesu půvab pomocí upravených konečků. Jsou moderním zakončením jakéhokoli účesu a snadno jejich vytvoříte pomocí horkovzdušné kartáče na vlasy Braun Satin Hair 3.

Objem

Po nádherném objemu touží snad každá žena. S horkovzdušnou kartáčem na vlasy Braun Satin Hair 3 jste pouze krok od luxusního objemu.

Obsah balení

  •     Horkovzdušná ondulační kartáč Satin Hair 3 AS 330
  •     Velká tvarovací kartáč (36 mm)
  •     Malá tvarovací kartáč (18 mm)
  •     Nástavec pro zvětšení objemu

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Braun
  • Keramický povrch Ano
  • Počet nastavení 3

Další vlastnosti

Značka: Braun
Keramický povrch: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Funkce

Automatické vypnutí: Ne
Počet teplot.nastavení: 2
Počet nastavení: 3

Ostatní

Kód produktu: AS 330

Všechny parametry

Recenze Braun AS330 Satin Hair 3

Hodnocení zákazníků

90 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Michaela, 03.5.2016

Ivana, 19.1.2016

Příslušenství k Braun AS330 Satin Hair 3