4,6 / 5

14×

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

14 nákup

Zobrazit 14 recenzí

Popis produktu

Horkovzdušná kulma Braun AS330 Satin Hair 3, pro úpravu účesu. K dispozici máte velký tvarovací kartáč s průměrem 38 mm, malý tvarovací kartáč s průměrem 23 mm a nástavec pro vytvoření objemu účesu. Příkon: 400 W.

Sušení a úprava účesu s ochranou vlasů: horkovzdušná kartáč na vlasy Satin Hair 3

Nový účes každý den i bez návštěvy kadeřnického salónu? Není to jen možné, ale i jednoduché - s horkovzdušnou kartáčem na vlasy Braun Satin Hair 3. Umožňuje vytvořit nádherné účesy a vlasy přitom suší, no nevysušuje. Horkovzdušný kartáč Satin Hair 3, která je k vlasům šetrná a díky automatickému uvolňování loken nevytváří ve vlasech spletence, je dokonalou volbou pro ženy, které rády mění svůj vzhled bez poškození vlasů.

Ať už si vyberete jakýkoliv účes, horkovzdušná kartáč na vlasy Braun Satin Hair 3 vaše vlasy chrání a dovoluje jim zazářit. Pro krásné vlasy, které jsou na pohled takové zdravé jako na dotek.

Keramická kartáč

Na ochranu vlasů během sušení a úpravy Braun navrhl kartáč s hladkými štětinami a se 100% keramickým povrchem, který distribuuje teplo rovnoměrně pro rychlou a šetrnou tvorbu vln a loken. Tři nástavce: malá kartáč (18 mm), velký kartáč (36 mm) a nástavec pro objem účesu.

Funkce uvolňování vlasů

Speciálně navržená funkce uvolňování vlasů vám umožňuje vytvarovat účes bez spletence a lámání vlasů. Každý pramen vlasů uvolníte snadno a hladce. Pro rozmanité účesy bez námahy.

Osobní nastavení

Individuální úprava vyžaduje individuální nastavení. Dvě různá nastavení od Braun přizpůsobují teplotu a rychlost proudění vzduchu vašim individuálním potřebám. Vždy si můžete být jistá, že teplota a rychlost proudění vzduchu jsou vhodné pro váš typ vlasů, aby se během úpravy účesu nevysušovaly.

Kadeře

Hebké, lesklé a přirozeně vypadající lokny se vždy těší oblibě. Vytvořte si vlastní kudrnatý účes s horkovzdušnou kartáčem Braun Satin Hair 3.

Vlny

Pro nádherné hollywoodské účesy ze 40-tých let minulého století nebo jemný, přirozený vzhled - vlny dodávají účesu strukturu a půvabně lemují vaši tvář.

Upravené konečky vlasů

Dodejte vašemu účesu půvab pomocí upravených konečků. Jsou moderním zakončením jakéhokoli účesu a snadno jejich vytvoříte pomocí horkovzdušné kartáče na vlasy Braun Satin Hair 3.

Objem

Po nádherném objemu touží snad každá žena. S horkovzdušnou kartáčem na vlasy Braun Satin Hair 3 jste pouze krok od luxusního objemu.

Obsah balení

  •     Horkovzdušná ondulační kartáč Satin Hair 3 AS 330
  •     Velká tvarovací kartáč (36 mm)
  •     Malá tvarovací kartáč (18 mm)
  •     Nástavec pro zvětšení objemu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Braun
Keramický povrch Ano
Počet nastavení 3

Hodnocení

4,6 / 5

14 recenzí Braun AS330 Satin Hair 3

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Zdeněk

20. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Kvalita

+++++


Miroslav

2. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Malá hotnost, slušný výkon a vynyvení
  • žádné

Dobře se ovládá, funguje podle očekáváni, nalstavce jsou super.


Jana

21. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Kvalita za dobrou cenu.
  • Nic mě nenapadá.

Spolehlivý obchod, rychlé dodání objednaného zboží.


PPS

31. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


funguje bez problémů