Brandt BXP5531X, Vestavná trouba

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Brandt BXP5531X v provedení černé sklo s nerezovým pruhem, patří do energetické třídy A. Ovládací panel s displejem s bílými podsvícenými znaky a otočným voličem funkcí. Vnitřní objem 68 l. Rovnoměrná distribuce tepla za pomoci funkce QuattroPulse s možností péct až tři plechy. SmartAssist navrhující teplotu a čas pečení. Celoskleněné rozebíratelné dveře se 4 skly CoolDoor. Multifunkční režim se 7 různými funkcemi pečení, pyrolytické čištění či teleskopický výsuv jsou samozřejmostí. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Multifunkční trouba

Multifunkční pyrolytická vestavná trouba Brandt BXP5531X je elektrická, v provedení černé sklo s nerezovým pruhem. Její multifunkčnost vás překvapí více možnostmi pečení, až 7 různých funkcí. Rovnoměrná distribuce tepla za pomoci funkce QuattroPulse umožňuje péct až tři plechy na pečení. Vynikající výhoda je i funkce SmartAssist, navrhující teplotu a čas pečení. Trouba si po nastavení sama vybere vhodný režim pečení. Už se nemusíte trápit či připravované pokrmy budou upečené podle vašich představ.

Moderní a praktické dvířka

Moderní technologie chladných dveří u spotřebiče je velmi praktická. Zvlášť ji ocení rodiče malých dětí, kteří se již nemusí obávat popálenin. Prostřednictvím speciálních rozebíratelných celoskleněných dvířek se 4 skleněnými panely a ventilace udržují teplotu povrchu dvířek vždy bez hrozby popálení.

Pyrolytické čištění

Trouba disponuje nejmodernějším systémem samočištění tzv. pyrolytickým čištěním. Při pyrolýze po dosažení vhodné teploty dochází k odstranění mastnoty a nečistot z jejího povrchu.
Pyrolytické čištění také zabraňuje zanášení trouby nečistotami i zvyšování spotřeby energie při pečení nebo nerovnoměrnému pečení.

Vlastnosti

Vestavná pyrolytická trouba Brandt BXP5531X v provedení černé sklo s nerezovým pruhem dokonale ladí do téměř každé moderní kuchyně. Je zařazena do energetické třídy A. Trouba je vybavena vestavěným displejem s bílými podsvícenými znaky a otočným voličem funkcí. Dvířka jsou rozebíratelné, včetně 4 skel. 7 programů pečení, jako např. Omega gril, funkce SmartAssist, funkce Smart Boost, technologie Quattro pulse zajistí jednoduché a dokonalé pečení. Vnitřní vybavení trouby je velmi bohaté: šestipatrové chromované vodící lišty, rošt, hluboký plech. Celkový objem trouby dosahuje 68 litrů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • A Třída energ.účinnosti
  • 68 L Celk.vn.kapacita trouby
  • Ano Gril
  • 1000 W Celkový výkon trouby
  • Pyrolýzou Typ čištění
  • Ano Horkovzdušná funkce
  • 7 Počet funkcí

Další vlastnosti

Značka: Brandt
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 592 cm
Výška: 583 cm
Hloubka: 544 cm
Hmotnost: 37 Kg

Obsah balení

Obsah balení: hluboký plech

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 7

Konektivita

Délka kabelu: 1,3 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 68 L
Celkový výkon trouby: 1000 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: BXP5531X

Všechny parametry

Recenze Brandt BXP5531X, Vestavná trouba

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se