Brabantia 121227 BO 11 + 23 l

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Moderní pedálový odpadkový koš Brabantia 121227 BO 11 + 23 l v sobě kombinuje krásný design s dostatečnou kapacitou. Potěší vás jednoduchá manipulace díky tichému nášlapnému systému otevírání a zavírání. Celý prostor se otevře a vy můžete snadno vytáhnout vnitřní nádoby či sáček na odpad. Uvnitř koše se nacházejí 2 nádoby s objemem 11 + 23 l. Koš se snadno čistí díky plastovému vnitřnímu vědru. Tento nadčasový doplněk je vhodný do každé moderní domácnosti či kanceláře.

Brabantia 121227 BO 11 + 23 l

  • Objem: 11 + 23 litrů
  • Výška: 44 cm
  • Šířka: 54 cm
  • Hloubka: 36,5 cm

Krásný design a dostatečná kapacita

Moderní pedálový odpadkový koš v sobě kombinuje krásný design s dostatečnou kapacitou. Koš můžete umístit ke stěně, ke které perfektně přilne či do rohu místnosti. Ušetří vám tím hodně prostoru. Tento nadčasový doplněk je vhodný do každé moderní domácnosti či kanceláře.Snadná manipulace

Potěší vás jednoduchá manipulace díky tichému nášlapnému systému otevírání a zavírání. Celý prostor se otevře a vy můžete snadno vytáhnout vnitřní vědro či sáček na odpad. Uvnitř koše se nachází 2 nádoby s objemem 11 + 23 l. Můžete tak třídit odpad podle vašich představ. Spodní část koše tvoří protiskluzový povrch, který ochrání vaši podlahu před poškozením.

Snadné čištění

Koš se snadno čistí díky plastovému vnitřnímu vědru. Součástí balení jsou speciální sáčky vhodné pouze pro odpadkový koš BO. Okraj sáčku zůstává ukryt pod víkem koše.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 34 L

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Brabantia 121227 BO 11 + 23 l

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi