Boxy, dózy a nádoby

Praktické boxy, dózy a nádoby na potraviny využijete v kuchyni téměř denně. Snadno v nich uchováte suché potraviny jako jsou těstoviny, rýže, luštěniny mouka nebo různé ořechy a semínka.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 5 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Care+Protect CMRCC8001

Care+Protect CMRCC8001

Nádoba na vaření, Materiál: plast, Barva: bílá, Hmotnost: 0,29 g


319 Kč 299 Kč

Care+Protect CFSCC4064

Care+Protect CFSCC4064

Nádoba na potraviny, Typ doplňku: dóza na potraviny, Materiál: plast, Barva: bílá, Hmotnost: 0,47 g


499 Kč 449 Kč

Care+Protect CMEOC8004

Care+Protect CMEOC8004

Nádoba pro přípravu vajec, Materiál: plast, Barva: bílá, Hmotnost: 0,05 g


229 Kč 199 Kč

Care+Protect CFSCC4016

Care+Protect CFSCC4016

Dóza na potraviny, Typ příslušenství: dóza na potraviny, Materiál: plast, Barva: bílá, Hmotnost: 0,07 g


299 Kč 249 Kč

Care+Protect CMMSW8002

Care+Protect CMMSW8002

Box, Materiál: plast, Barva: bílá, Hmotnost: 0,094 g


159 Kč 149 Kč

O kategorii

Skleněné dózy na potraviny

Vypadají skvěle a budou sloužit dlouhá léta. Sklo je ideální materiál, dobře se čistí a nevychází z módy. Skleněné dózy se hodí prakticky do každé kuchyně. Ať už máte domácnost zařízenou v jakémkoli stylu, sklo se vám bude skvěle vyjímat v každém interiéru. Praktické jsou také víka skleněných dóz, která velmi dobře drží a nepustí dovnitř žádné škůdce. Nejsou však příliš ideální na časté přenášení kvůli větší váze

Plastové dózy na potraviny

Plastové nádoby na potraviny patří mezi ty vůbec nejoblíbenější. Proto je najdete v celé škále velikostí, tvarů a s různými typy víček. Populární jsou také celé sady dóz, do kterých hravě uložíte jak suché potraviny přímo v kuchyni, tak získáte i praktické krabičky na obědy nejen do práce nebo do školy. Plastové dózy jsou ideální na mouku nebo na další přísady, které v kuchyni používáte častěji. Některé mají i speciální násypky, díky kterým se vám bude třeba právě mouka snadno odsypávat. Výhoda plastových dóz je jejich nižší cena, nízká hmotnost, a snadné čištění třeba i v myčce nádobí. Můžete je vložit i do mikrovlnné trouby a rovnou v nich ohřát jídlo.

Nerezové dózy na potraviny

Na nerezové dózy nedáte dopustit, pokud si potrpíte na praktický design a jednoduchý styl. Nerez vydrží dlouhá léta jako nový, dobře se udržuje, nedrží se na něm bakterie a skvěle vypadá.

Krabičky na jídlo

Pokud si doma připravujete vlastní oběd, pak se vám budou hodit praktické krabičky na jídlo. ideální jsou ty plastové s dobře těsnícím víčkem. Do takové krabičky se nemusíte bát dát ani polévku a máte jistotu, že se vám nevylije. Některé krabičky jsou uvnitř ještě rozdělené, takže si můžete zvlášť například omáčku a přílohu nebo porci zeleniny.