Bose SoundSport Wireless (modrá)

Sluchátka BOSE SoundSport wireless Aqua modré barvy jsou navrženy tak, aby jste si i při sportování mohli bez obav užívat precizní zvuk. Design sluchátek StayHear+ Sport s unikátním tvarováním umožňuje je pohodlně upevnit v ušních kanálcích, čím zároveň zvyšuje bezpečnost i vylepšuje přístup a tedy i kvalitu zvuku. Za žádných okolností vám sluchátka nevypadnou z uší a okolitý ruch nenaruší vaše aktivity. S odolností vůči potu a zhoršenému počasí, jednoduchým a rychlým párovaním se zařízeními skrz Bluetooth (aplikaci Bose Connect, se kterou máte přehled o všech pŕipojeních, aktualizacích softvéru a nastaveních můžete získat zcela zdarma) a výdrží baterie až 6 hodin si můžete užívat důkladně vyladěný zvuk kdekoliv a kdykoliv, bez kompromisů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 33 %

Popis produktu

Maximální pohodlí a stabilita

Bezdrátové sluchátka BOSE SoundSport Aqua (modré provedení) si kladou za cíl co nejvyšší možné pohodlí a stabilitu za každých okolností, i během těch nejnáročnéjších tréninků a sportovních aktivit. Chcete, aby vaše sluchátka vždy zůstali vevnitř uší. Právě s tímto zámérem je navržen jedinečný design a tvar konců sluchátek, díky kterému se jemně usadí do ušních kanálků, čím zlepšují zvukové vlastnosti. Speciální flexibilní křidélko je další oporou pro celkovou stabilitu.

Odolnost vůči vodě a vlyvům počasí

Ať už se potíte pŕi cvičení v posilovně nebo běháte venku za deště, na sluchátka SoundSport se vždy můžete spolehnout. Díky svému umístění jsou akustické porty chráněny před neželaným vlyvem počasí či vody, a speciální hydrofobní tkanina odpuzuje vlhkost.

Jednoduché připojení a Bose Connect

Želáte si rychlé, jednoduché a přehledné spojení s vašimi zařízeními. Přesně to bezdrátová sluchátka s NFC párováním a důkladné testovaným Bluetooth přinášejí. Už vám více nebudou pŕekážet žádné zbytečné kabely. S aplikacií Bose Connect, která je dostupná zcela zdarma, se vše stane ještě o poznání jednodušším. Můžete mít pŕipojených vícero zařízení najednou, libovolně a okamžitě mezi nimi pŕepínat, a nikdy nestratíte přehled. Aplikace navíc poskytuje i různé tipy, pokročilá nastavení a má uživatelsky vstřícné, intuitivní ovládání.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Bose
  • NFC Ano
  • Rozhraní Bluetooth
  • Styl nošení do uší

Další vlastnosti

Značka: Bose
Ovládání přehrávání: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: modrá
Hmotnost: 23 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Konektivita

? NFC: Ano
Rozhraní: Bluetooth

Vzhled

Styl nošení: do uší

Zvuk

Ovládání hlasitosti: Ano

Baterie

Výdrž baterie: 6 hod.

Ostatní

Kód produktu: 761529-0020

Všechny parametry

Recenze Bose SoundSport Wireless (modrá)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bose SoundSport Wireless (modrá)