Bose Sport Earbuds bílá


NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: do uší,

Barva


Cena 5 490 Kč

54,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Popis produktu

Sportovní Bluetooth sluchátka do uší Bose Sport Earbuds v bílém provedení jsou zcela bez drátů, takže pocítíte naprostou svobodu při vašich trénincích či při cestování bez obětování kvality zvuku. O komfort během celodenního nošení se postará nízká hmotnost a vyměnitelné ušní nástavce StayHear Max, které ve spolupráci s prodlouženým pružným křídlem vytvářejí těsné uzavření zvukovodu (aby měla vaše hudba tu správnou hloubku) a udrží sluchátka na tom správném místě. Specifikem je kapacitní dotykové ovládání (povrch každého sluchátka funguje jako touchpad), odolnost vůči vodě se stupněm ochrany IPX4 a integrovaný mikrofon pro jednoduché vyřízení handsfree telefonátů. Na jedno nabití budou hrát 5 hodin a součástí je i praktické dobíjecí pouzdro, které je ochrání a dodatečně nabije pro dalších 10 hodin poslechu.

Vyvinuta pro váš trénink

Sluchátka jsou od základu navržena tak, aby dodávala energii vašemu cvičení realistickým zvukem a pohodlným a bezpečným nošením. Díky technologiím bude vaše hudba znít čistě a jasně bez ohledu na to, jak hlasitě ji pustíte. Vaše uši vás už nebudou bolet, díky ušním nástavcům StayHear Max, bez ohledu na to, jak dlouho cvičíte, a ani nevypadnou bez ohledu na to, jak velmi rychle se hýbete.

Okamžitá motivace

Patentovaný design vnitřního akustického portu a vysoce kvalitní měniče se zkombinovaly tak, aby poskytovaly velký zvuk z malého zařízení. Aktivní ekvalizér, optimalizovaný pro hlasitost, automaticky zvýrazňuje výšky a basy tak, aby hudba vždy zněla vyváženě na jakékoli úrovni hlasitosti. Ušní nástavce StayHear Max vytvářejí těsné uzavření zvukovodu - kritické pro poslech hlubokých tónů, které dodávají vaší hudbě hloubku a pro potlačení okolního hluku kolem vás, abyste se mohli soustředit na svou hudbu a své cvičení.

Špičkové ušní nástavce

Sluchátka se dodávají se třemi velikostmi ušních nástavců StayHear Max, abyste si vybrali ty pravé pro vás. Jejich povrch je vyroben z měkkého silikonu - ne z tvrdého plastu - a rovnoměrným tlakem na ucho se zabrání vyvíjení nepříjemného tlaku. Unikátní ušní nástavce ve tvaru deštníku a prodloužené pružné křídlo udrží vaše sluchátka bezpečně na svém místě bez ohledu na to, jak moc kroutíte hlavou nebo skáčete nahoru a dolů.

Vyrobena tak, aby držela

Sluchátka jsou navržena tak, aby odolávala vlhkosti, potu a povětrnostním podmínkám. Mají stupeň krytí IPX4, což znamená, že elektronika uvnitř každého sluchátka je chráněna proti stříkající vodě pro případ, že vás při běhu zachytí déšť.

Nepřestávejte, i když máte hovor

Když vám během nošení sluchátek někdo zavolá, namísto přerušení tréninku jednoduše dvakrát klepněte na pravé sluchátko, abyste odpověděli nebo stiskněte a podržte, abyste hovor odmítli. Pokud hovor přijmete, budete ho zřetelně slyšet z obou uší. Díky specifickému seskupení mikrofonů bude váš hlas volající slyšet jasně a zřetelně, a to i v hlučném prostředí.

Funkčnost na dosah ruky

Namísto tlačítek mají sluchátka kapacitní dotykové rozhraní. To znamená, že vnější povrch každého sluchátka funguje jako touchpad. Na pravém sluchátku dvojitým klepnutím přehrajete nebo pozastavíte hudbu a budete moci přijímat hovory. Na levém sluchátku dvojitým klepnutím aktivujete funkci zkratek dle vašeho výběru, například kontrolu stavu baterie (kterou lze nastavit v aplikaci Bose Music).

Žádné dráty, žádná omezení

Jako pravá bezdrátová sluchátka poskytují sluchátka díky podpoře technologie Bluetooth 5.0 naprostou svobodu pohybu. Pokud jste v dosahu 10 metrů od svého zařízení, uslyšíte vše bez přerušení. Se speciálně navrženou anténou, ukrytou na vnější straně každého sluchátka, zůstanete neustále ve spojení.

Neskončí dříve než vy

Sluchátka poskytují až pět hodin výdrže baterie na jedno nabití. Nabíjejí se vložením do přiloženého nabíjecího pouzdra. Pokud je pouzdro nabité, sluchátka se automaticky nabijí. Po úplném nabití může pouzdro poskytnout dvě plná nabití sluchátek až pro dalších 10 hodin používání. A pokud se vám baterie v pouzdře vybije, můžete jej rychle nabít a za 15 minut získáte až dvě hodiny přehrávání.

Nastavení a aktualizace

Sluchátka můžete ovládat přes aplikaci Bose Music, která umožňuje nastavit různé funkce, kontrolovat výdrž baterie, spravovat Bluetooth atd. Tímto způsobem také získáte aktualizace softwaru s novými funkcemi. Nezapomeňte si aplikaci stáhnout, aby vám nic neuniklo.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bose Sport Earbuds bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno