Bose SoundLink Flex bílý


Bezdrátový reproduktor, Barva černá, 1 × reproduktor, Typ reproduktoru: 1 - pásmové, Bluetooth, Certifikace IP 67, Typ baterie: Li-Ion. Více info


Cena 3 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 36 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátový reproduktor Bose SoundLink Flex v bílé barvě zaujme kompaktním designem, 12hodinovou výdrží, odolností IP67 a bohatým zvukem.

Úžasný zvuk kdekoliv

Hudba pohání a doplňuje množství životních vášní a vy si tu svoji chcete vzít s sebou – kamkoli jdete. Bluetooth reproduktor SoundLink Flex je dokonalým hudebním společníkem, který dokáže odolat vodě, prachu a nárazům. Ať už jedete na túru do hor nebo máte přátele na večeři, výkonný SoundLink Flex vás ohromí výkonem a hlubokými, bohatými tóny.

Bohatý zvuk k pozvednutí vašich vášní

Cítíte silné, hluboké spojení s místy, kam jedete? Dává to smysl, že stejný pocit byste chtěli i pro svoji hudbu. Tady září SoundLink Flex. Zvuk je ostrý, čistý a bez zkreslení, takže můžete slyšet každý nástroj a nuance vokálů. Výšky a basy jsou vyvážené, což vám umožní slyšet každou výšku tónu. A jeho silné basy dokážou dunět a reprodukovat hudbu, která nabije energií a rozkývá hlavu. To vše lze díky inovativní technologii umístěné v krásném a všestranném designu.

Přežije polití i ponoření

Přísně testován tak, aby splňoval certifikát odolnosti IP67. Ponořte jej do vody a bude hrát dál. Dokonce plave, takže se nepotopí na dno, pokud vám spadne do vody. Reproduktor je chráněn také před prachem, takže se nemusíte bát, že se na pláži dostane do písku. Aby se zabezpečila další ochrana před vodou, prachem a nečistotami, reproduktor a pasivní zářiče pod ocelovou mřížkou jsou vyrobeny z odolných vodotěsných materiálů a těsně přiléhají k pouzdru reproduktoru.

Postaven ke zvládnutí některých modřin

Reproduktor SoundLink Flex Bluetooth je speciálně vyroben z odolných materiálů. Díky ocelové mřížce a odolnému nátěru je připraven na každé dobrodružství. Jeho pevný exteriér vydrží téměř každou nehodu, například pád na podlahu. Silná prášková vrstva mřížky dodává reproduktoru odolnou texturu, která odolá všemu, čemu jej vystavíte. Prášková vrstva se neloupe a je odolná vůči korozi a UV záření. Navzdory všem těm „tvrdým řečem“ se jedinečný ergonomický design tohoto bezdrátového reproduktoru se snadno drží v ruce, kdekoli jej chytíte.

Nakloňte jej. Otočte ho. Zavěste ho. Vždy hraje dokonale

SoundLink Flex je dostatečně všestranný na to, abyste si jej mohli vzít kamkoli s sebou. A díky své technologii PositionIQ se automaticky přizpůsobí tomu, jak je orientován, aby optimalizoval zvuk. Ať už stojí zpříma, leží na zádech nebo visí na své odolné smyčce, SoundLink Flex dodá vaši hudbu v plných a vyvážených tónech.

Vydrží s vámi celý den

Ať už pracujete na dlouhou směnu nebo si užíváte den u vody, SoundLink Flex vám poskytne soundtrack po celý den. Na jedno nabití vydrží až 12 hodin, a když přijde čas na dobití, můžete jej rychle nabít přes port USB-C.

Reproduktory Bose, lepší spolu

Jistě, SoundLink Flex je sám o sobě neuvěřitelný. Ale jako všechny reproduktory Bose, i tento všestranný přenosný reproduktor je ještě lepší, když se spojí s jinými reproduktory. Spárujte jej s jiným reproduktorem SoundLink Flex nebo jiným reproduktorem z rodiny Bose Soundlink, abyste aktivovali režim Party a vychutnali si to, co uslyšíte ve více místnostech. SoundLink Flex můžete také připojit i k Bose Smart Soundbarům, takže můžete mít přehled o dění ve filmu, i když jste mimo televizi.

Jak se to všechno spojí

SoundLink Flex je produkt moderního inženýrství a je nabitý exkluzivními technologiemi Bose. Jeho inovativní akustický měnič je navržen tak, aby poskytoval co nejčistší zvuk a silné, hluboké basy, které skutečně zapůsobí. Technologie digitálního zpracování signálu (DSP), vlastní kód a vlastní algoritmy reproduktoru spolupracují na zajištění optimální kvality zvuku, ať jste kdekoli.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ne
Integr. čtečka karet Ne
Airplay Ne
NFC Ne
Typ reproduktoru 1 - pásmové
Počet reproduktorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bose SoundLink Flex bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi