Bose Soundbar 700 bílý

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Nestačí pouze poslouchat - každý okamžik musíte pocítit

Vaše filmy, televizi a hudbu nestačí pouze slyšet - sledovaný obsah musíte také pocítit. Ať už kroky T-Rexe, hukot davu nebo hudbu, která vám rozpumpuje srdce. Díky unikátní kombinaci sofistikovaného designu a výjimečného zvuku je tento tenký soundbar nabitý technologiemi, které dokáží v každém okamžiku do vaší domácnosti přinést zábavu a radost z hudby.

Vestavěné hlasové ovládání

Hlasové ovládání Amazon Alexa je zabudované přímo do Bose Soundbar 700, takže můžete jednoduše ovládat přehrávání hudby z hudebních služeb, poslechnout si zprávy nebo předpověď počasí - vše bez pohnutí prstem. Bose Soundbar 700 má vynikající snímání hlasu díky osmi speciálně navrženým mikrofonům, takže soundbar vás slyší vždy, bez ohledu na to, jak hlasitá je vaše hudba. A úplně skvělá světelná lišta vám vizuálně zobrazí status soundbaru - kdy Alexa naslouchá, přemýšlí nebo říká. (Budoucí aktualizace softwaru odemknou nové funkce, jako například Google Assistant)

Vypadá skvěle, zní skvěle

Tvrzené sklo, kovová mřížka, čisté linie a elegantní povrchová úprava. Zařízení je stejně krásné zvenku, jako zevnitř. Umístěte ho na TV stojan nebo nechte jeho eleganci vyniknout na stěně.

Jeden dálkový ovladač pro všechno

Univerzální dálkový ovladač vám umožní ovládat veškerou zábavu jedním stiskem tlačítka. Obsahuje šest předvoleb a rozsvítí se pouze klávesy, které v dané chvíli potřebujete, takže najít své oblíbené položky je ještě jednodušší.

Hudba jakoukoliv chcete

Pokud jde o to, co chcete slyšet, máte řadu možností. Prostřednictvím domácí Wi-Fi sítě můžete přehrávat vaše oblíbené hudební služby, jako Spotify nebo Amazon Music, stačí se jen dotknout tlačítka. Nebo můžete použít Bluetooth připojení pro přehrávání skladeb z vašeho telefonu či tabletu.

Převezměte kontrolu nad zážitkem z poslechu hudby

Pomocí aplikace Bose Music můžete snadno procházet celou vaši hudební sbírku a plynule přecházet mezi stanicemi, playlisty a hudebními službami - vše je na jednom místě. Navíc se jedná o další jednoduchý způsob ovládání. Z aplikace lze také velmi snadno nastavit předvolby, takže vaši hudbu budete mít neustále na dosah, navíc obsah si může přizpůsobit více uživatelů.

Přidejte basům sílu

Soundbar nabízí ultimátní zvukový zážitek. Ale pokud chcete ještě trochu víc, můžete to mít kdykoli budete chtít. Stačí přidat bezdrátový basový modul Bose Bass Module 700. Chcete ještě víc? Přidejte prostorové reproduktory Bose Surround Speakers a rázem získáte plně prostorový zvuk. (Bose Bass Module 700 a Bose Surround Speakers nejsou součástí balení)

Rodina Bose

Bose Soundbar 700 je součástí rodiny chytrých reproduktorů a soundbarů. A díky hlasovému ovládání Alexa máte k dispozici miliony skladeb, které prohrajete jednoduchým vyslovením příkazu. Nebo můžete vše spravovat z aplikace Bose Music.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Bluetooth Ano
  • Počet kanálů 7
  • Subwoofer Ne
  • NFC Ne

Další vlastnosti

Značka: Bose
? Smart: Ano
Počet kanálů: 7

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 1
Počet USB portů: 1
? NFC: Ne
Počet optických vstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 98 cm
Výška: 5,7 cm
Hloubka: 17 cm
Hmotnost: 4,8 Kg

Zvuk

Audio dekodéry: DTS, Dolby Digital

Reproduktory

? Subwoofer: Ne

Rádio

FM rádio: Ne

Funkce

Ekvalizér: Ne

Další parametry

Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant

Ostatní

Kód produktu: 795347-2200

Všechny parametry

Recenze Bose Soundbar 700 bílý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bose Soundbar 700 bílý