Bose Soundbar 700 soundbar bílý


Soundbar, Barva bílá, 7 kanálový, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, 1 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, DTS. Více info

Barva


Cena 19 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 200 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stylový soundbar Bose Soundbar 700 v bílém provedení vás uchvátí nejen svými inovativními funkcemi, ale i elegantním designem, který vkusně doplní každý moderní interiér. Sledované filmy či přehrávané skladby budou mít vyvážený zvuk s vysokou kvalitou, díky čemuž se umocní celkový zážitek. Specifikem je hlasové ovládání Amazon Alexa, takže budete moci ovládat přehrávání či poslouchat zprávy bez pohnutí prstem. Zařízení má vynikající snímání hlasu díky osmi mikrofonům (Alexa vás bude vždy slyšet) a disponuje i univerzálním dálkovým ovladačem pro ještě snadnější ovládání. Prostřednictvím domácí Wi-Fi sítě si můžete užít i vaše oblíbené hudební služby a přes Bluetooth zase streamovat hudbu ze svého chytrého telefonu.

Nestačí pouze poslouchat - každý okamžik musíte pocítit

Vaše filmy, televizi a hudbu nestačí pouze slyšet - sledovaný obsah musíte také pocítit. Ať už kroky T-Rexe, hukot davu nebo hudbu, která vám rozpumpuje srdce. Díky unikátní kombinaci sofistikovaného designu a výjimečného zvuku je tento tenký soundbar nabitý technologiemi, které dokáží v každém okamžiku do vaší domácnosti přinést zábavu a radost z hudby.

Vestavěné hlasové ovládání

Hlasové ovládání Amazon Alexa je zabudované přímo do Bose Soundbar 700, takže můžete jednoduše ovládat přehrávání hudby z hudebních služeb, poslechnout si zprávy nebo předpověď počasí - vše bez pohnutí prstem. Bose Soundbar 700 má vynikající snímání hlasu díky osmi speciálně navrženým mikrofonům, takže soundbar vás slyší vždy, bez ohledu na to, jak hlasitá je vaše hudba. A úplně skvělá světelná lišta vám vizuálně zobrazí status soundbaru - kdy Alexa naslouchá, přemýšlí nebo říká. 

Vypadá skvěle, zní skvěle

Tvrzené sklo, kovová mřížka, čisté linie a elegantní povrchová úprava. Zařízení je stejně krásné zvenku, jako zevnitř. Umístěte ho na TV stojan nebo nechte jeho eleganci vyniknout na stěně.

Jeden dálkový ovladač pro všechno

Univerzální dálkový ovladač vám umožní ovládat veškerou zábavu jedním stiskem tlačítka. Obsahuje šest předvoleb a rozsvítí se pouze klávesy, které v dané chvíli potřebujete, takže najít své oblíbené položky je ještě jednodušší.

Hudba, kterou chcete

Pokud jde o to, co chcete slyšet, máte řadu možností. Prostřednictvím domácí Wi-Fi sítě můžete přehrávat vaše oblíbené hudební služby, jako Spotify nebo Amazon Music, stačí se jen dotknout tlačítka. Nebo můžete použít Bluetooth připojení pro přehrávání skladeb z vašeho telefonu či tabletu.

Převezměte kontrolu nad zážitkem z poslechu hudby

Pomocí aplikace Bose Music můžete snadno procházet celou vaši hudební sbírku a plynule přecházet mezi stanicemi, playlisty a hudebními službami - vše je na jednom místě. Navíc se jedná o další jednoduchý způsob ovládání. Z aplikace lze také velmi snadno nastavit předvolby, takže vaši hudbu budete mít neustále na dosah, navíc obsah si může přizpůsobit více uživatelů.

Přidejte basům sílu

Soundbar nabízí ultimátní zvukový zážitek. Ale pokud chcete ještě trochu víc, můžete to mít kdykoli budete chtít. Stačí přidat bezdrátový basový modul Bose Bass Module 700. Chcete ještě víc? Přidejte prostorové reproduktory Bose Surround Speakers a rázem získáte plně prostorový zvuk. (Bose Bass Module 700 a Bose Surround Speakers nejsou součástí balení)

Rodina Bose

Bose Soundbar 700 je součástí rodiny chytrých reproduktorů a soundbarů. A díky hlasovému ovládání Alexa máte k dispozici miliony skladeb, které prohrajete jednoduchým vyslovením příkazu. Nebo můžete vše spravovat z aplikace Bose Music.

Pokud se chcete dozvědět více, podrobnosti o domácích kinech a soundbarech najdete v našem magazínu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 1
Počet kanálů 7

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bose Soundbar 700 soundbar bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi