Bose QuietComfort Earbuds II bílá


Bezdrátová sluchátka, do uší, Barva bílá, Bluetooth, Dokovací stanice, Výdrž baterie: 6 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 24 h, Vestavěný mikrofon, Aktivní tlumení hluku, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Bez jediného kabelu, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info

Barva


Cena 8 019 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 80 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II v bílém provedení nabízejí vysoce kvalitní zvuk s technologií Custom Tune, aktivní potlačení šumu, intuitivní ovládání Simple Touch, odolnost IPX4 a celkovou výdrž baterie až 24 hodin.

Sluchátka do uší Bose QuietComfort II

  • Technologie Custom Tune - získejte nejlepší kvalitu zvuku díky technologii Custom Tune, která se automaticky přizpůsobí vašim uším. Sluchátka při prvním spuštění vysílají do vašich uší specifické zvonění, které přesně mapuje tvar vašeho zvukovodu. Tóny a původní akustické informace jsou pak zachyceny integrovanými mikrofony. Zvukový výkon je pak optimalizován přesně pro vaše uši, včetně potlačení okolních zvuků.
  • Technologie potlačení okolního hluku - vychutnejte si své oblíbené tóny v tichém režimu a ztlumte okolní hluk pomocí funkce potlačení hluku. Když je čas věnovat pozornost, režim Aware umožňuje dostatečnou průhlednost, abyste slyšeli své okolí nebo se zapojili do přátelské konverzace. Technologie ActiveSense v režimu Aware dokáže zcela ztlumit hlasitý hluk v pozadí nebo jej ztišit na přijatelnou hlasitost.
  • 4 mikrofony v každém sluchátku - díky integrovaným mikrofonům, které filtrují okolní hluk, se můžete plně soustředit na konverzaci. Sluchátka tak poskytují křišťálově čistý zvuk během hovorů nebo streamů.
  • Aplikace Bose Music - pomocí nastavení ekvalizéru v aplikaci Bose Music můžete přizpůsobit zvuk svým preferencím a ovládat basy, středy a výšky.
  • 6hodinová výdrž baterie - sluchátka vydrží na jedno nabití až 6 hodin a praktické nabíjecí pouzdro vydrží další tři plná nabití.
  • Jednoduchý dotyk - ovládejte hudbu, přijímejte hovory a upravujte hlasitost přímo ze sluchátek.
  • Spolehlivé připojení - sluchátka se začnou připojovat, jakmile je vyjmete z pouzdra. A díky technologii Bluetooth 5.3 si užijete silný a stálý signál.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bose QuietComfort Earbuds II bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi