Bose QuietComfort Earbuds bílá

  • Doprava zdarma

NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: do uší,

Barva


Cena 7 690 Kč

76,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Špičková bezdrátová sluchátka do uší Bose QuietComfort Earbuds v bílé barvě vám poskytnou fantastický zvukový zážitek a skutečnou svobodu pohybu bez obtěžujících kabelů. O komfort během celodenního nošení se postarají měkké ušní nástavce StayHear Max, které ve spolupráci s prodlouženým pružným křídlem vytvářejí těsné uzavření zvukovodu (aby měla vaše hudba tu správnou hloubku) a udrží sluchátka na tom správném místě. Precizní funkce potlačení hluku umožňuje propustit část zvuku z okolí nebo jej zcela omezit, abyste si vychutnali každý tón vaší oblíbené hudby. Sluchátka vydrží po nabití přehrávat hudbu až 6 hodin a další 2 plné nabití jim poskytne nabíjecí pouzdro. S určitostí potěší intuitivní dotykové ovládání, odolnost vůči vodě se stupněm ochrany IPX4 a integrovaný mikrofon pro jednoduché vybavení handsfree telefonátů.

Svět se ztišil, vaše hudba září

Lepší zvuk začíná lepším tichem. Proto jsou tato elegantní bezdrátová sluchátka vyrobena s průlomovými akustickými inovacemi a sofistikovanějším potlačením hluku. Spolu vytvářejí jasný, čistý zvuk a bohaté, hluboké basy ve virtuálním tichu - takže můžete slyšet všechny jemné detaily, které se obvykle ztratí, například zpěvák dýchající mezi slovy nebo lusknutí prsty z hloubky publika.

Sluchátka s účinným potlačením hluku

Díky kombinaci patentovaných aktivních a pasivních inovací potlačení hluku dosahují sluchátka Bose QuietComfort vynikajících výsledků ve své třídě.

  • Aktivní zrušení hluku - Interní a externí mikrofony monitorují zvuky ve vašem okolí a ve zvukovodu a v okamžiku vytvářejí opačný signál pro potlačení nežádoucího hluku. Zůstane už jen to, co chcete opravdu slyšet.

  • Pasivní zrušení hluku - Měkké ušní nástavce StayHear Max jsou navrženy tak, aby se zcela přizpůsobily konturám vašeho ucha a vytvořily správné utěsnění. Čím je vzduchotěsnější těsnění, tím méně venkovního hluku vstupuje a tím více si můžete vychutnat svůj obsah. Dobré utěsnění je důležité i pro hluboké tóny, protože dodávají vaší hudbě větší emoce.

Přizpůsobte si svůj zážitek z poslechu

Virtuální ticho je vynikající pro poslech hudby, ale jsou chvíle, kdy potřebujete slyšet i vnější svět. Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds vědí, že různé situace vyžadují jinou úroveň vnímání okolí a jedinečným způsobem vám umožní zvolit si svůj zážitek z poslechu. Umožní vám buď zcela eliminovat okolní hluk nebo vypnout potlačení hluku nebo cokoliv mezi tím.

  • Režim transparentnosti - Pro rychlé konverzace vyberte možnost úplné transparentnosti. Tato praktická funkce vypadá, jako byste vůbec neměli na uších sluchátka - ideální k objednání kávy nebo na rozhovor se spolupracovníky.

  • Akustický systém uvnitř těchto sluchátek je schopen produkovat hluboké tóny a vzrušující, realistický zvuk bez ohledu na to, jak hlasitě (nebo jemně) chcete svou hudbu poslouchat.

  • Technologie Active EQ (aktivní ekvalizér) - Automaticky zvýrazňuje výšky nebo basy, aby hudba, kterou posloucháte, zůstala neustále vyvážená - a to i při změně hlasitosti.

Speciálně navržené mikrofony

Speciálně navržené pole mikrofonů na pravém sluchátku zachycuje zvuk vašeho hlasu a eliminuje většinu okolního hluku. Výsledkem je, že ať už právě telefonujete nebo používáte virtuálního asistenta, pozornost se soustředí na váš hlas.

Jednoduché dotykové ovládání

Namísto tlačítek mají tato skutečné bezdrátová sluchátka do uší intuitivní dotykové rozhraní. Umožňují ovládat obsah pomocí několika jednoduchých gest.

Odolnost IPX4

Nebojte se je použít při cvičení. Je v pořádku nosit je v dešti či ve sněhu. Tato sluchátka s certifikátem IPX4 budou jen nadále pumpovat skvěle znějící hudbu.

Životnost baterie

  • Sluchátka do uší Bose QuietComfort vám poskytují výdrž baterie až 6 hodin na jedno nabití.

  • Až o 12 hodin delší čas na přehrávání s nabíjecím pouzdrem - Získejte další dvě úplná nabití uložením sluchátek do uší v bezdrátovém nabíjení.

  • 15 minut = 2 hodiny - Rychlé 15minutové nabití vám poskytne výdrž baterie až 2 hodiny.

  • Nabíjejte bezdrátově - Bezdrátové nabíjecí pouzdro je kompatibilní s jakoukoli bezdrátovou nabíjecí podložkou s certifikátem Qi.

Bluetooth 5.1

Sluchátka do uší Bose QuietComfort jsou optimalizována pro Bluetooth 5.1 a jsou navržena tak, aby se rychle spárovala s vaším zařízením. Silné a trvale spolehlivé připojení si můžete vychutnat, pokud se nacházíte do 10 metrů od spárovaného zařízení.

Nastavení a aktualizace

Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds můžete ovládat přes aplikaci Bose Music, která umožňuje nastavit různé funkce, kontrolovat výdrž baterie, spravovat Bluetooth atd. Tímto způsobem také získáte aktualizace softwaru s novými funkcemi.

Kompatibilní s hlasovým asistentem

Sluchátka Bose QuietComfort jsou zcela kompatibilní s integrovaným hlasovým asistentem v přístroji. Získáte tak možnost přehrávat hudbu, posílat zprávy, hledat trasy, vyhledávat informace, kontrolovat své aplikace a ještě více, aniž byste se museli natáhnout po telefonu. Jednoduše stiskněte a podržte pravé sluchátko, abyste mohli začít.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bose QuietComfort Earbuds bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno