Bose QuietComfort 20 Apple černá

Stylová sluchátka Bose QuietComfort 20 Apple jsou vhodná pro všechny Apple zařízení jako iPhone, iPad nebo iPod, které zaujmou svým designem, ale také skvělým hudebním provedením. Kábel slúchadiel je vybaven šikovným ovladačem, pomocí něhož můžete zapínat a vypínat režim potlačování ruchu prostředí, přidat a snižovat hlasitost nebo přijímat telefonní hovory. Slúchadlá jsou vybaveny vlastním akumulátorem, který se nabíjí jen za 2 hodiny, přičemž vydrží až 16 hodin hraní. Slúchadlá disponují ergonomickými nadstavcami do uší, které jsou velmi příjemné i při delší nosnosti. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 24 %

Zvažte i tento produkt

Bose QuietControl 30 černá

Bezdrátová sluchátka Bose QuietControl 30 do uší s "podkovou" kolem krku a aktivním potlačením okolního ruchu poskytují výbornou reprodukci celého spektra připojením přes Bluetooth s NFC. Lehká…

 • Značka: Bose
 • NFC: Ano
 • Rozhraní: Bluetooth

Zobrazit produkt

Popis produktu

Výjimečný zvuk

Sluchátka vhodně pro všechny Apple zařízení jako iPhone, iPad či iPod, ktreré zaujmou svým designem ale i skvělým hudebním provedením. Moderní sluchátka přinášejí čistý a hluboký zvuk díky technologiím Active EQ a TriPort.

Praktický ovladač

Kabel sluchátek je vybaven šikovným ovladačem, s kterým můžete zapínat a vypínat mód potlačování ruchu prostředí, přidávat a ubírat hlasitost či přijímat telefonické hovory. Prostřednictvím ovladače s integrovaným mikrofonem můžete také ovládat aplikace jako Google search nebo Siri.

Integrovaná baterie

Sluchátka jsou také vybaveny vlastní baterií, kterou nabijete jen za 2 hodiny a vydrží až 16 hodin hraní na jedno nabití. Baterii nabijete pomocí USB kabelu, který je součástí balení. V balení také najdete šikovné pouzdro, do kterého můžete sluchátka odložit když je právě nepoužíváte.

Nástavce do uší

Sluchátka disponují ergonomickými nástavci do uší, které jsou velmi příjemně i při delším nošení. Na výběr máte ze tří velikostí a to S, M nebo L, aby dokonale padly každému. Na kabelu sluchátek je také umístěn praktický klip, se kterým si je můžete připnout na oblečení.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Vestavěný mikrofon Ano
 • Rozhraní 3,5 mm
 • Styl nošení do uší
 • Ovládání hlasitosti Ano
 • Odnímateľný kábel Ne
 • Délka kabelu 1,32 m

Další vlastnosti

Značka: Bose
Ovládání přehrávání: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnosť: 44 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Konektivita

Rozhraní: 3,5 mm
Odnímateľný kábel: Ne
Délka kabelu: 1,32 m

Vzhled

Styl nošení: do uší

Zvuk

Ovládání hlasitosti: Ano

Ostatní

Kód produktu: 718839-0010

Všechny parametry

Recenze Bose QuietComfort 20 Apple černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bose QuietComfort 20 Apple černá