Bose Headphones 700 černá

Vyberte si jinou variantu

9 990 Kč ? Ušetříte 13 % 8 690 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 869,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Designová bezdrátová sluchátka Bose Headphones 700 v černém provedení vám nabídnou pohlcující zážitek z poslechu hudby díky aktivnímu ekvalizéru a silným basům. Navíc prostřednictvím funkce potlačení hluku (Noise Cancelling) s 11 úrovněmi nastavení si snadno přizpůsobíte množství okolního hluku, který chcete slyšet. S režimem konverzace pozastavíte hudbu vždy, když potřebujete s někým komunikovat. Sluchátka jsou vybavena adaptivním systémem 4 mikrofonů a jsou optimalizována pro hlasové asistenty, které aktivujete jediným stisknutím tlačítka na pravém sluchátku. Intuitivní ovládací prvky vám umožní jednoduše ovládat hlasitost, hovory či spravovat skladby. Sluchátka s technologií Bluetooth 5.0 vydrží na jedno nabití přehrávat hudbu až 20 hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 13 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Adaptivní systém mikrofonů

Sluchátka jsou vybavena unikátním systémem čtyř mikrofonů, který zachycuje a izoluje váš hlas a zároveň ruší okolní hluk. Vy si tak vytvoříte dokonalé prostředí pro poslech, kdekoli se nacházíte.

Optimalizována pro Google Assistant a Amazon Alexa

Bezdrátová sluchátka jsou přizpůsobena pro hlasové asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Jednoduchým stlačením intuitivních ovládacích prvků na pravém sluchátku můžete ovládat funkce, jako je přijímání/odmítání hovorů, nastavení hlasitosti, přeskakování skladeb a přehrávání/pozastavení zvuku.

11 úrovní potlačení hluku

Sluchátka Bose HP 700 disponují možností nastavení až 11 úrovní potlačení hluku (Noise Cancelling), což vám umožní přizpůsobit si své prostředí pro nerušený poslech hudby na hlučných místech, případně si nastavíte úroveň, ve které uslyšíte vše, co se děje kolem vás. Navíc režim konverzace vám umožní přerušit hudbu a nechat proniknout okolní hluk vždy, když potřebujete s někým komunikovat.

Bose AR

Platforma Bose AR je inovativní funkce rozšířené zvukové reality, která vám přinese úžasné zvukové zážitky plynulým spojením digitálních zážitků s fyzickým světem kolem vás, aby se zlepšil způsob cestování, učení či cvičení. Tato platforma funguje na principu zabudovaných senzorů pohybu, které dokážou zjistit vaši orientaci hlavy a pohyb těla, když je nosíte. Aplikace rozšířené o Bose AR pak mohou tyto informace použít spolu s údaji o poloze z vašeho smartphonu a nabídnout vám zvukový obsah přizpůsobený tomu, kde se nacházíte a co děláte.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Bose
  • NFC Ne
  • Rozhraní Bluetooth
  • Styl nošení náhlavní

Další vlastnosti

Značka: Bose
Ovládání přehrávání: Ano
? Stupeň krytí: nemá

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnosť: 250 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Konektivita

? NFC: Ne
Rozhraní: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Ano
Dosah: 10 m

Vzhled

Styl nošení: náhlavní

Zvuk

Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ano

Obsah balení

Dokovací stanice: Ne

Ostatní

Kód produktu: 794297-0100

Všechny parametry

Recenze Bose Headphones 700 černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bose Headphones 700 černá