Bose Bass Module 700 subwoofer černý

  • Sleva

Subwoofer, Typ subwooferu: aktivní, Barva černá. Více info

Barva


Cena 19 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 193 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Špičkový bezdrátový aktivní subwoofer Bose Bass Module 700 v elegantním černém provedení svým designem a inovativními vlastnostmi skvěle pasuje do vaší domácnosti. Nabízí skvělou výkonnost, čímž zaručuje jasnou a čistou produkci, kterou uslyšíte i ucítíte. Je navržen speciálně pro Bose Soundbar 700, kterému přidá ještě větší hloubku a vy se tak budete moci ponořit do hudby, filmu a televize. Disponuje skleněným sofistikovaným vzhledem a portem s technologií QuietPort, který eliminuje zkreslení. Zařízení se bezdrátově připojí k soundbaru, díky čemuž je možné je umístit kdekoli v domácnosti a posílit tak váš multiroom systém.

Zvuk, který pocítíte

Milujete zvuk vašeho nového Bose Soundbar 700, ale chcete, aby se jeho výkonnost ještě zlepšila? Přidejte si do sestavy basový modul Bose Bass Module 700. Je navržen výhradně pro Bose Soundbar 700 a nabízí skvělou výkonnost. Bezdrátově se připojí k vašemu soundbaru a do jeho zvuku přidá ještě větší hloubku - od efektů výbuchů ve filmu až po basy ve vaší oblíbené rockové skladbě.

Špičkový zevnitř i zvenku

Subwoofer se skleněným povrchem nabízí sofistikovaný vzhled, který u typických subwooferů jen tak nenajdete. Tento subwoofer poskytuje dynamické basy díky výkonnému reproduktoru a velkoryse řešenému portu s technologií QuietPort, která efektivně eliminuje zkreslení.

Kompletní řešení

Pozvedněte poslech filmů na další úroveň rozšířením na plný prostorový zvuk. Stačí do sestavy přidat reproduktory Bose Surround ke stávajícímu systému Bose Soundbar 700 a Bose Bass Module 700, a okamžitě se můžete ponořit do hudby, filmu a televize. Bezdrátové reproduktory Bose Surround mají dosah cca 9 metrů a jsou vysoké jen 10 cm, a proto nenápadně splynou s vaším prostorem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 29.4 cm
Výška 32.7 cm
Hloubka 29.4 cm
Typ subwooferu aktivní

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bose Bass Module 700 subwoofer černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi