Bosch WTX87EH0EU

36 490 Kč ? Ušetříte 23 % 27 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 279,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Volně stojící kondenzační smart sušička Bosch WTX87EH0EU v bílém provedení se řadí do energetické třídy A+++. Buben má kapacitu při sušení až pro 9 kg prádla. K sušení využívá kondenzační technologii s tepelným čerpadlem. Její maximální hlučnost při sušení je 62 dB. Nabízí mnoho programů sušení, které snadno a intuitivně nastavíte prostřednictvím otočného voliče s integrovaným tlačítkem zap./vyp. a extra pohodlného TFT displeje. K dispozici jsou funkce jako cyklus načechrávání na konci programu, akustický signál konce programu, odložené ukončení až o 24 hodin, dětská pojistka nebo Home Connect pro ovládání na dálku. Inteligentní sušička prádla Bosch WTX87EH0EU disponuje samočisticím kondenzátorem a vnitřním LED osvětlením bubnu. Dvířka sušičky jsou skleněná průhledná s chromově-černým rámem. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 23 %

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Praktický spotřebič

Kondenzační smart sušička Bosch WTX87EH0EU je spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše hned po vyprání prádla dáte oděvy do sušičky a za krátký čas ho máte připravené k žehlení či přímo k nošení. Díky tomu si budete moci lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou více bavit. Na jeden krát můžete vysušit až 9 kg prádla. Tento model je zařazen do energetické třídy A+++ díky své nízké spotřebě vody a energie.

Tlačítka TouchContol

Moderní smart sušička prádla se velmi snadno ovládá. Přizpůsobený má otočný volič programů s integrovaným tlačítkem pro zapnutí a vypnutí. K dispozici jsou i TouchControl tlačítka. Nastavit si můžete stupeň sušení, konec sušení, šetrný chod nebo odložit start až do 24 hodin. Nechybí ani velký TFT textový displej, na kterém se zobrazuje zbytkový čas, nastavení konce sušení, speciální funkce a i zobrazování průběhu programu sušení.

Speciální programy

Vybrat si můžete ze speciálních programů sušení, jako je např. program "načechrávání". Cyklus načechrávání trvá 120 minut, program je možné kdykoliv během sušení přerušit a prádlo vyjmout. K dispozici jsou i jiné speciální programy jako třeba: AlergiaPlus, bavlna, košile/halenky, Smart Dry, peří, jemné, ručníky, Iron Assist 1 košile, Iron Assist 5 košil, Iron Assist formální oděv, mix, rychlý 40', sport/fitness, přikrývky, snadno udržovatelné, vlna závěr, další programy, časový program studený a časový program teplý.

Technologie AutoDry

Úsporná kondenzační sušička je vybavena úžasnou technologií AutoDry, pomocí které se zabraňuje přehřátí prádla a jeho nerovnoměrnému sušení. Díky tomuto programu je prádlo výborně chráněno před jakýmkoli poškozením.

Design Anti-Vibration

Sušička vás kromě množství speciálních funkcí zaujme i výjimečným anti-Vibration designem, díky kterému je její chod tichý, její hlučnost činí pouze 62 dB. Tento design zaručuje větší stabilitu spotřebiče během jeho chodu. Dvířka plnicího otvoru jsou skleněná a jejich závěs je na pravé straně. Lemuje je stříbrný rám.

Dětská pojistka a samočisticí kondenzátor

Model smart sušičky je vybaven moderní dětskou pojistkou. Ta zablokuje dvířka proti nežádoucímu otevření. Sušička prádla bude bezpečná i pro ty nejmenší. Moderní technologie se samočisticím kondenzátorem několikanásobně propláchne kondenzátor během sušení. Vysušené prádlo nebude nijak znečištěné a celková údržba sušičky prádla bude jednodušší.

Technologie HomeConnect

Inteligentní sušičky Bosch se smart technologií Home Connect a vzdáleným ovládáním vám poskytnou komplexní kontrolu nad vaším sušením jediným stisknutím tlačítka. Pokud nemáte čas, spěcháte, ale potřebujete počkat, než program skončí, jistě rádi využijete tuto technologii. Prostřednictvím vašeho mobilního zařízení můžete pohodlně ovládat a monitorovat vaši sušičku na dálku pomocí aplikace Home Connect. Pokud budete chtít, můžete si dokonce jednoduše nastavit zasílání automatických oznámení do vašeho mobilního zařízení, sušička vás poté bude informovat o aktuálním stavu programu a o dalších užitečných věcech.

Iron Assist

Speciální program Iron Assist vám poslouží k extra ošetření párou pro vyhlazení suchého prádla. Má nižší mačkavost a lepší vyhlazení. Nabízí až 3 optimalizované programy pro různé varianty prádla a naplnění sušičky. Buben sušičky se ohřeje suchým vzduchem, a to tak, že do nahřátého bubnu se vstříkne malé množství chladné vody, která vytvoří páru (mlhu).

Funkce Smart Dry

Funkce Smart Dry je ideální pro optimalizaci sušení podle pracího cyklu. Algoritmus vyhodnocuje typ programu, stupeň znečištění, množství prádla a druh prádla.

Programy

 • standardní programy: bavlna, snadno udržovatelné
 • Iron Assist
 • Smart Dry
 • speciální programy: AlergiaPlus, bavlna, košile/halenky, Smart Dry, peří, jemné, ručníky, Iron Assist 1 košile, Iron Assist 5 košil, Iron Assist formální oděv, mix, rychlý 40', sport/fitness, přikrývky, snadno udržovatelné, vlna závěr, další programy, časový program studený, časový program teplý

Speciální funkce a nastavení

 • Home Connect: vzdálené monitorování a ovládání, správa energie, dálková diagnostika, Smart Dry
 • cyklus načechrávání: 120 min na konci programu (lze kdykoliv během sušení přerušit a prádlo vyjmout)
 • TouchControl tlačítka: základní nastavení, snadné žehlení, paměť 1, paměť 2, možnosti nastavení/volby, zapnutí/vypnutí, odložený start, start/reload/pauza, stupeň sušení, odložení konce programu až o 24 h

Komfort a bezpečnost

 • AutoClean - bez čištění filtru ve dvířkách
 • technologie AutoDry
 • otočný volič programů s integrovaným tlačítkem zap./vyp.
 • intuitivní a přehledný TFT textový displej
 • systém šetrného sušení SensitiveDrying: velký nerezový buben se speciální strukturou a unášeči s měkkým povrchem pro jemnou péči o prádlo
 • AntiVibration Design: zaručuje větší stabilitu a tišší chod
 • vnitřní LED osvětlení bubnu
 • dětský zámek ovládání
 • signál na konci programu
 • skleněné dveře s rámem v barvě chromová, černošedá
 • kovový háček k zavírání dvířek
 • dvířka otevírané do strany, závěs dveří vpravo, závěs dveří volitelný
 • vypouštěcí sada pro odvod kondenzátu

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 59,9 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Systém sušení Kondenzace
 • Typ sušení tepelné čerpadlo
 • Maximální hloubka 63,4 cm

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,8 cm
Výška: 84,2 cm
Hloubka: 59,9 cm
Hmotnost: 54,7 Kg
? Maximální hloubka: 63,4 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Mix, Vlna, Sportovní oblečení, Košile / halenka, Peří
Systém sušení: Kondenzace
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Energetické údaje

Třída účinnosti sušení: B

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 62 db

Ostatní

Kód produktu: WTX87EH0EU

Všechny parametry

Recenze Bosch WTX87EH0EU

Hodnocení zákazníků

93 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Petr, 10.9.2021

Tento model jsme kupovali jen a pouze kvůli možnosti otočit dvířka doleva (levnější Bosch to neumožňují), nicméně vědět nyní co vím, nikdy bych si tento model nekoupil. Hluk kompresoru a velice hloupé provedení pantů dvířek filtrů je u TOP modelu za 28k neakceptovatelné.

 • Suší, čas sušení zobrazuje správně. Možnost zvolit u programu sušení dodatečné "šetrné sušení", což se může hodit na prádlo, u kterého hrozí sražení (v mém případě např. nátělníky).
 • Líbí se mi řešení proplachu filtru.
 • Kompresor je opravdu hlučný. Frekvence, kterou vydává, ve svém okolí přeřve vše ostatní (i pračku stojící pod sušičkou).
 • Při použití Bosch výsuvného mezikusu (mezi pračku a sušičku), nejde výsuv zcela zasunout (zavazí "dorazy" pod panty dvířek filtrů). A tím, že nejde zcela zasunout, nejdou zcela otevřít dvířka filtrů. Velice nešťastné řešení.

Radim, 11.3.2021

HANA, 27.7.2020

Příslušenství k Bosch WTX87EH0EU