Bosch WTWH761BY vystavený kus s plnou zárukou

Volně stojící kondenzační smart sušička prádla Bosch WTWH761BY v bílém provedení se řadí do energetické třídy A ++. Kapacita bubnu pro sušení je až 9 kg prádla. K sušení využívá kondenzační technologii s tepelným čerpadlem. Její maximální hlučnost při sušení je 64 dB. Nabízí 14 programů sušení, které snadno a intuitivně nastavíte prostřednictvím osvětleného otočného voliče s integrovaným tlačítkem zap / vyp. a extra pohodlného plně dotykového LED displeje. K dispozici jsou funkce jako cyklus načechrávání na konci programu, akustický signál konce programu, odložené ukončení až o 24 hodin, dětská pojistka nebo Home Connect pro ovládání na dálku. Inteligentní sušička prádla Bosch WTWH761BY disponuje samočisticím kondenzátorem, vnitřním LED osvětlením bubnu. Dvířka sušičky jsou skleněné průhledné se stříbrno-černým rámem. Hloubka 59,9 cm. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 1 prodejně

 • Výprodej − 22 %
 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

 

Praktický spotřebič

Kondenzační smart sušička Bosch WTWH761BY je spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše hned po oprání prádla dáte oděvy do sušičky a za krátký čas ho máte připravené k žehlení či přímo na nošení. Díky tomu budete moci lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou více bavit. Na jeden krát můžete vysušit až 9 kg prádla. Tento model je zařazen do energetické třídy A++, díky své nízké spotřebě vody a energie.

Tlačítka TouchControl

Moderní sušička prádla se velmi snadno ovládá. Přizpůsobený má otočný volič programů s integrovaným tlačítkem pro zapnutí a vypnutí. K dispozici jsou i TouchControl tlačítka. Nastavit si můžete stupeň sušení, konec sušení, šetrný chod nebo odložit start až do 24 hodin. Nechybí ani velký LED displej, na kterém se zobrazuje zbytkový čas, nastavení konce sušení, speciální funkce jako i zobrazování průběhu programu sušení.

Speciální programy

Vybrat si můžete ze speciálních programů sušení jako je např. program "načechrávání". Cyklus načechrávání trvá 120 minut, program je možné kdykoliv během sušení přerušit a prádlo vyjmout. K dispozici jsou i jiné speciální programy jako např. vlna finish, mix, bavlna, peří, košile/halenky a jiné.

Technologie AutoDry

Úsporná kondenzační chytrá sušička je vybavena úžasnou technologií AutoDry, pomocí které se zabraňuje přehřátí prádla a její nerovnoměrnému sušení. Díky tomuto programu je prádlo výborně chráněna před jakýmkoli poškozením.

Design Anti-Vibration

Sušička vás kromě množství speciálních funkcí zaujme i výjimečným anti-Vibration designem, díky kterému je její chod tichý, s hlučností pouze 64 dB. Tento design zaručuje větší stabilitu spotřebiče během jeho chodu. Dvířka plnicího otvoru jsou skleněné a jejich závěs je na pravé straně. Lemuje jejich stříbrný rám.

Dětská pojistka a samočistíci kondenzátor

Model sušičky je vybaven moderní dětskou pojistkou. Ta zablokuje dvířka proti nežádoucímu otevření. Sušička prádla bude bezpečná i pro ty nejmenší. Moderní technologie se samočisticím kondenzátorem několikanásobně propláchne kondenzátor během sušení. Sušené prádlo nebude znečištěné a celková údržba sušičky prádla bude jednodušší.

Dětská pojistka a samočisticí kondenzátor

Model je vybaven moderní dětskou pojistkou. Ta zablokuje dvířka proti nežádoucímu otevření. Sušička prádla bude bezpečná i pro ty nejmenší. Moderní technologie se samočisticím kondenzátorem několikanásobně propláchne kondenzátor během sušení. Vysušené prádlo nebude nijak znečištěné a celková údržba sušičky prádla bude jednodušší.

 

HomeConnect

Inteligentní sušičky Bosch se smart technologií Home Connect a vzdáleným ovládáním vám poskytnou komplexní kontrolu nad vaším sušením jediným stisknutím tlačítka. Pokud nemáte čas, spěcháte, ale potřebujete počkat, než se program skončí jistě rádi využijete tuto technologii. Prostřednictvím vašeho mobilního zařízení můžete pohodlně ovládat a monitorovat vaši sušičku na dálku pomocí aplikace Home Connect. Dokonce pokud chcete můžete si jednoduše nastavit zasílání automatických oznámení do vašeho mobilního zařízení a bude vás informovat o aktuálním stavu programu a dalších užitečných věcech.

Programy

Speciální programy: vlna krátký, mix, sport / fitness, ručníky, přikrývky, peří, časový program teplý, časový program studený, bavlna, snadno udržovatelné, AlergiaPlus, jemné, super 40 ', košile / halenky.

Speciální funkce a nastavení

 •     Cyklus načechrávání: 120 min na konci programu
 •     TouchControl tlačítka - šetrný, akustický signál, start / pauza, stupeň sušení, dětská pojistka 3 s, cyklus načechrávání 60 min, cyklus načechrávání 120 min, moje oblíbené, odložený start, odložení ukončení až o 24 hod.

Komfort a bezpečnost

 •         samočisticí kondenzátor
 •         vnitřní LED osvětlení bubnu
 •         technologie AutoDry
 •         velký dotykový LED displej s tlačítky: šetrný, akustický signál, odložení ukončení, start / pauza, stupeň sušení, dětská pojistka 3 s, cyklus načechrávání 60 min, cyklus načechrávání 120 min, moje oblíbené
 •         otočný volič programů s integrovaným tlačítkem zap./vyp.
 •         systém šetrného sušení SensitiveDrying: velký nerezový buben se speciální strukturou a unášeči s měkkým povrchem pro jemnou péči o prádlo
 •         AntiVibration Design: zaručuje větší stabilitu a tišší chod při praní a odstřeďování
 •         dětská pojistka proti otevření dvířek
 •         signál na konci programu
 •         skleněná dvířka s rámem v barvě stříbrnočerná, šedá
 •         komfortní zámek dveří
 •         Vypouštěcí sada pro odvod kondenzátu

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 59,9 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
 • Typ sušení tepelné čerpadlo
 • Maximální hloubka 63,4 cm

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,7 cm
Výška: 84,2 cm
Hloubka: 59,9 cm
Hmotnost: 55 Kg
Maximální hloubka: 63,4 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Bavlna
Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Třída účinnosti sušení: A

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 64 db

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: WTWH761BY

Všechny parametry

Recenze Bosch WTWH761BY

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch WTWH761BY