Bosch WGG244F9BY


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 63,6 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pračka Bosch WGG244F9BY s předním plněním patří do energetické třídy A, má kapacitu 9 kg prádla a 1400 otáček odstřeďování. Spotřeba energie je 49 kWh na 100 cyklů, 14 pracích programů, odložený start, dětská pojistka a funkce AquaStop. Maximální hloubka 63,6 cm. Účinné a spolehlivé praní pro každodenní použití.

Moderní pomocník v domácnosti

Pračka Bosch WGG244F9BY plněná zepředu je ideálním pomocníkem pro vaše pohodlné praní. Předností pračky je kapacita 9 kg prádla na jeden prací cyklus, což ocení i početnější rodina. Maximální rychlost odstřeďování činí 1400 otáček za 1 minutu. Tato pračka je spolehlivá a díky svým funkcím bude skvělým doplňkem vybavení vaší domácnosti.

Automatický dávkovací systém i-DOS

Tato pračka disponuje technologií automatického dávkování a zajišťuje, že při každém praní bude dávkováno přesné množství pracího prostředku i vody. Díky senzorům i-DOS ušetříte prací prostředek a minimalizujete plýtvání vodou. Díky této inovativní technologii bude o vaše prádlo postaráno efektivně a šetrně.

Technologie Iron Assist

Speciální program Iron Assist šetrně napaří čerstvě vyprané a usušené prádlo za pouhých 20 minut. Vyhladí pomačkané prádlo až o 50 %, čímž vám ušetří čas s žehlením. Jednoduše vložte prádlo do pračky a nechte Iron Assist udělat zbytek.

Technologie Active Water Plus

Pračka Bosch WGG244F9BY s technologií Active Water Plus zajišťuje efektivní využití vody i při praní menšího množství prádla. Díky automatickému rozpoznání objemu prádla minimalizuje spotřebu vody až o 50 %. S touto technologií dosáhnete dokonalých výsledků praní s přesně odměřeným množstvím vody.

*Ilustrace

Funkce Speed Perfect

Pračka s funkcí Speed Perfect umožňuje zkrátit dobu praní až o 65 %. Tuto funkci lze kombinovat s různými programy a velikostmi náplně. Například program Mix s funkcí Speed Perfect vypere až 4 kg prádla za 46 minut. Dosáhněte rychlých a bezchybných výsledků s touto praktickou a spolehlivou pračkou.

Funkce opakovaného plnění

Funkce Reload umožňuje snadno přidávat nebo odebírat prádlo během pracích cyklů. Stačí stisknout tlačítko Reload, otevřít dvířka, přidat zapomenuté kusy a pokračovat v praní.

Funkce AquaStop

Záruka BoschAquaStop poskytuje ochranu proti poškození vodou po celou dobu životnosti spotřebiče. Automatické pračky s technologií AquaStop obsahují speciální dvouvrstvou přívodní hadici, bezpečnostní ventil a podlahovou vanu s plovákovým spínačem, které zabraňují poškození vodou.

Systém proti odstraňování skvrn

Systém Anti Stain Removal System vám pomůže účinně odstranit až čtyři typy odolných skvrn z vašich textilií. Automaticky pracuje s teplotou, pohybem bubnu a dobou namáčení, aby si bez námahy poradil se skvrnami od másla, oleje, trávy, červeného vína a krve. Usnadněte si život s touto spolehlivou technologií.

Motor Eco Silence Drive™

Motor Eco Silence Drive™ od společnosti Bosch je ideálním řešením pro ty, kteří hledají tichý provoz svých spotřebičů. Tento bezkartáčový motor s dlouhou životností a nízkým třením zajišťuje tichý chod pračky a minimalizuje hluk ve vaší domácnosti.

*Ilustrace

Tlačítko Start

Automatická pračka Bosch WGG244F9BY vám zajistí účinné praní bez námahy. Stačí naplnit buben a stisknout tlačítko "Start " a můžete se těšit na dokonalé výsledky. Prací program se přizpůsobí potřebám vašeho prádla podle typu tkaniny a stupně znečištění. Dosáhněte pokaždé optimálních výsledků bez starostí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 63.6 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch WGG244F9BY

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi