Bosch WGG14402BY


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 46 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 63,2 cm. Více info


Cena 14 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 150 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

95% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Předem plněná pračka Bosch WGG14402BY v bílé barvě v energetické třídě A vypere až 9 kg prádla při 1 400 otáčkách. Vybavena je speciálním programem na skvrny AntiStain, programem AlergiaPlus, funkcí SpeedPerfect, technologií ActiveWater Plus a tlačítky motorem EcoSilence Drive.

Bosch WGG14402BY

Předem plněná pračka Bosch WGG14402BY se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a své blízké. Buben má kapacitu 9 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min při hlasitosti 71 dB. 

Programy a funkce

  • Programy: Bavlna, Snadno udržovatelné, Jemné/Hedvábí, Vlna/Ruční praní
  • Speciální programy: AlergiaPlus / Hygiena Plus, Čištění bubnu s funkcí připomenutí, Tmavé prádlo, Odčerpání/Odstřeďování, Rychlý/Mix, Sport/Fitness, Máchání, Přikrývky, Super 15'/30'
  • Speciální funkce: SpeedPerfect, AntiStain systém, TouchControl tlačítka: jednoduché žehlení, odložení konce programu, volba skvrn, start/pauza s reload funkcí (možnost doplnění prádla), teplota, SpeedPerfect, nastavení počtu otáček, máchání plus

AlergiePlus

Pračka s předním plněním je vybavena praktickým programem AlergiaPlus/HygienaPlus, který je ideální pro alergiky či lidi s citlivou pokožkou. Program pracuje při vyšší teplotě a díky tomu spolehlivě odstraní různé alergeny, jako například pyl, zvířecí chlupy a roztoče.

SpeedPerfect

Pračka disponuje funkcí SpeedPerfect, která šetří váš čas. Většinu programů lze nastavit tak, aby proběhly rychleji nebo úsporněji. Při praní s ní můžete ušetřit až 65 % času. Při kombinaci programu Mix společně s funkcí SpeedPerfect vyperete 4 kg prádla za cca 41 minut. Šetříte tak svůj čas, přírodu i vaši peněženku.

AutoStain Removal

S funkcí AutoStain Removal snadno odstraníte skvrny na oblečení. Funkce přizpůsobí teplotu vody a otáčky pracímu prostředku a díky tomu skvrny na oblečení rychle zmizí.

ActiveWater Plus: účinné hospodaření s vodou

Technologie ActiveWater poskytuje dokonalé výsledky a současně používá jen nezbytně nutné množství vody. Vestavné senzory upravují spotřebu vody podle typu tkaniny a množství prádla. Současně patentovaný buben a systémy plnění vodou umožňují rychlejší namáčení. Každá kapka vody je tak efektivně využita. S pračkami Bosch vodou plýtvat nebudete.

Buben VarioDrum

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemně a účinně pere všechny typy oděvů, protože rozděluje vodu rovnoměrně bez vytahování, mačkání nebo poškození vašich oblíbených částí oděvu. Kapkovitá perforace bubnu a asymetrické lopatky jemně obracejí vaše prádlo směrem do středu bez ohledu na směr otáčení. Tím je zajištěno nejen intenzivního praní silně znečištěného prádla, ale také rychlejšího a důkladnějšího průběhu pracího cyklu.

EcoSilence Drive

Efektivní a tichý bezuhlíkový motor díky své konstrukci eliminuje hluk a vibrace a zůstává stále chladný. Nedochází tak k energetickým ztrátám vlivem třecí teploty, což zabezpečuje jeho dlouhodobou životnost. Je tak tichý, že můžete prát třeba i během doby, kdy vaše miminko spí. Perfektní prací výkon s minimálním úsilím pro ty z nás, kteří si chtějí život užít.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 63.2 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze Bosch WGG14402BY

100% Kvalita
Vynikajicí

95% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Kamila

12. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáIvan

16. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Všehno
  • Všehno

Super


Luděk

4. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíPavel

5. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí