Bosch WAX32EH0BY

Zobrazit


Pračka plněná zepředu, Energetická třída C, Kapacita 10 kg prádla, 1600 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 67 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ne, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ano, Maximální hloubka: 59 cm. Více info


Cena 29 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 300 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Inteligentní, předem plněná pračka Bosch WAX32EH0BY v bílém provedení. Buben má kapacitu pro 10 kg prádla a maximální odstřeďování činí 1 600 ot./min. Disponuje motorem EcoSilence Drive, který zajistí její tichý provoz. Pračka dosahuje 72 dB. Využívá také systémy i-Dos, AntiStain Plus, SpeedPerfect a inteligentní systém Home Connect. Funkce ActiveWater Plus přesně nastavuje spotřebu vody díky automatické detekci náplně praní. Funkce Reload umožní přidat prádlo i během praní. Funkce AquaStop zabraňuje přetečení pračky. Tento model nabízí 14 programů, které si lze snadno navolit pomocí otočného voliče. LED displej následně zobrazí všechny potřebné informace. Její hloubka je 59 cm.

Inteligentní spotřebič

Předem plněná pračka Bosch WAX32EH0BY  se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a své blízké. Buben má kapacitu 10 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální odstřeďování činí 1 600 ot./min při hlasitosti 72 dB. K dispozici má mnoho inteligentních technologií, které vám pomohou při péči o prádlo.

Home Connect: domácí spotřebiče se smart připojením

Předem plněná pračka Bosch  WAX32EH0BY využívá inteligentní systém Home Connect. Systém využívá Wi-Fi pro propojení vašich domácích spotřebičů s chytrým telefonem nebo tabletem, na které vám budou zasílány notifikace (oznámení) přímo z vašeho spotřebiče. Díky tomu můžete spotřebič dálkově zapnout/vypnout nebo ovládat důležité funkce. Home Connect s funkcí Easy Start vás odbřemení od hádání, jaký program je nejvhodnější pro vaše prádlo. Sama vám doporučí, který program je nejvhodnější. Přímo prostřednictvím mobilního zařízení si zadáte barvu, druh a materiál vloženého prádla, jakož i stupeň znečištění.

Prací programy

V menu si můžete vybrat jeden z 14 pracích programů. Využijete i rychlé programy (15 a 30 minutový) pro menší objem oblečení, či speciální program pro alergiky. AntiStain program vám umožní během praní odstranit až 16 nejčastějších typů skvrn bez nutnosti použít speciální prací prostředky určené na skvrny.

  • Standardní programy: Bavlna, Snadno udržovatelné, Jemné/hedvábí, Vlna/ruční praní.

  • Automatický program: Senzoricky řízené praní a dávkování.

  • Speciální programy: AlergiaPlus, Čištění bubnu s funkcí připomenutí, Automatický program jemný, Košile/halenky, Tmavé prádlo, Odčerpání/odstřeďování, Rychlý/mix, Máchání, Super 15'/30', Sport/fitness, Paměť.

Bezpečnostní systém proti škodám způsobeným vodou

Systém AquaStop = bezpečnostní ventil na vodovodním kohoutku + dvojitá přívodní hadice s automatickou regulací tlaku + vana s plovákem a spínačem čerpadla = absolutní bezpečí před škodami způsobenými vodou.

Automatické dávkování

S inteligentním systémem dávkování i-Dos budete vždy vědět, kolik pracího prostředku je třeba na prací cyklus. Po naplnění systém automaticky určí množství tekutého pracího prostředku a vody pro optimální vyprání. Vyhodnocuje to i na základě vloženého prádla a stupně jeho znečištění.

Možnost doplnění prádla během praní

Zapomněli jste přidat do pračky své oblíbené oblečení? Díky funkci Reload zastavíte běžící cyklus, otevřete dvířka pračky a přidáte chybějící prádlo. Poté pokračujete s praním. Podle zvoleného programu je funkce Reload dostupná i během 89 % trvání pracího cyklu. Chytré řešení pro zapomenuté kusy prádla.

Nízká hlučnost a minimum vibrací

Kruhový design bočních stěn AntiVibration zajišťuje větší stabilitu a snižuje vibrace způsobené otáčením bubnu. Kromě toho, dodatečná izolace také snižuje hluk, takže pračka je velmi tichá i při odstřeďování.

EcoSilence Drive

Tento model je vybaven výkonným a kvalitním motorem, díky kterému je provoz spotřebiče efektivní a zároveň velmi tichý. Motor se vyznačuje dlouhou životností a tak vám bude sloužit dlouhou dobu. Díky tichému provozu je možné prát i večer, případně odpoledne, když děti spí a nikoho tím nebudete rušit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 10 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 59 cm
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Bosch WAX32EH0BY

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Radim

11. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno