Bosch WAW326H0EU vystavený kus s plnou zárukou

Zepředu plněná smart pračka Bosch WAW326H0EU v energetické třídě A +++, v bílé barvě s kapacitou bubnu pro praní 9 kg, s inteligentním dávkovacím systémem. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1600 ot. / Min. s maximální hlučností při praní 48 dB a odstřeďování 74 dB. Nabízí několik standardních programů a přídavných funkcí a nastavení jako např. funkce VarioPerfect, Home Connect, Touch Control tlačítka, i-DOS. Nechybí funkce Reload pro dodatečné přidání praní po zahájení cyklu. Buben chytré pračky disponuje vnitřním LED osvětlením. Pračka Bosch WAW326H0EU je vybavena motorem EcoSilence Drive, který zaručí její tichý provoz a dlouhou životnost. Ovládání je zajištěno pomocí otočného voliče a displeje. Disponuje i ochranou proti přetečení Aquastop, dětská pojistka a akustický signál při ukončení programu. Roční spotřeba energie 152 kWh. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 33 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Praktický spotřebič

Praktická předem plněná chytrá pračka Bosch WAW326H0EU je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen na 9 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1600 ot./min. Tento model je zařazen do energetické třídy A +++, čímž je dosaženo maximální možná energetická úspora při praní.

i-DOS: inteligentní dávkovací systém

Systém, který šetří prací prostředek, vodu a čas. Technologie i-DOS je kombinací mnoha senzorů, které automaticky určí a nadávkují přesné množství tekutého prostředku. Posuzuje přitom množství prádla, typ textílie, úroveň zašpinění a tvrdost vody. Zabudovaná přihrádka pojme prací prostředek až na 20 cyklů, takže nemusíte odměřovat a dávkovat prostředek při každém praní. Tím vám ušetří čas, až 30% detergentu a až 7 062 litrů vody.

Home Connect: domácí spotřebiče s chytrým připojením

Váš každodenní život již nikdy nebude stejný. Home Connect využívá WiFi pro propojení vašich domácích spotřebičů s chytrým telefonem, nebo tabletem. Díky tomu můžete spotřebič dálkově zapnout/vypnout nebo ovládat důležité funkce. Například funkce Easy Start vám pomůže vybrat vždy ten správný program a pračka vás bude informovat o jeho průběhu... Nyní můžete řídit váš domov tak, jak se vám líbí, dokonce i když v něm nejste.

Programy

Tato smart pračka v sobě ukrývá inteligentní systém automatického dávkování tekutých pracích prostředků, a díky tomu dosahuje dokonalé výsledky praní jedním stiskem. Speciální programy, které nabízí: tmavé prádlo, košile / halenky, extra krátký 15 ', mix, automatický program pro jemné prádlo, AlergiaPlus, automatický program intenzivní, čištění bubnu s funkcí připomenutí, máchání / odstřeďování / odčerpávání, vlna, jemné / hedvábí.

EcoSilence Drive

Tento model je vybaven výkonným a kvalitním motorem, díky kterému je provoz spotřebiče efektivní a zároveň velmi tichý. Motor se vyznačuje dlouhou životností a tak vám bude sloužit dlouhou dobu. Díky tichému provozu je možné prát i večer případně odpoledne, když děti spí a nikoho nebudete rušit.

VarioPerfect: ušetří až 65 % času nebo 50 % energie

Ušetřete až 65 % času nebo 50 % energie. Se systémem VarioPerfect můžete nastavit většinu programů tak, aby proběhly rychleji nebo efektivněji s pomocí funkcí SpeedPerfect a EcoPerfect. Tím zkrátíte čas až o 65 % nebo spotřebu energie až o 50 %.

Program AlergiePlus: speciálně vyvinut pro potřeby alergiků

Program je ideální zejména pro lidi s citlivou a podrážděnou pokožkou. Speciálně navržený prací cyklus, delší fáze ohřevu a doplňující máchání snižují maximálním způsobem množství alergenů.

Program vlna/ruční praní

Ušetřete si ruční praní.Obvzláště šetrný program vlna / ruční praní běží pouze rychlostí 27 otáček za minutu (běžně: 50 otáček/min.) a využívá jen mírných pohybů pracího bubnu s vhodnými přestávkami. A aby si vlněné prádlo uchovalo svůj pěkný tvar, následuje na konci programu šetrné odstřeďování.

Možnost doplnění prádla během praní

Chytré řešení pro zapomenuté kusy prádla.Ať už zapomenete ponožku nebo tričko - s funkcí Reload nyní můžete pozastavit již spuštěný prací cyklus a otevřít dveře pračky, abyste mohli přidat jakékoli zapomenuté prádlo do bubnu.

ActiveWater Plus: účinné hospodaření s vodou

Šetřte peníze a chraňte životní prostředí. Průtokový senzor a senzor, který měří hladinu vody v bubnu, se společně postarají o to, že je vždy použito to přesné množství vody - v závislosti na druhu prádla a jeho množství. Současně díky optimalizovanému přísunu vody ji prádlo v pracím bubnu nasaje mnohem rychleji a rovnoměrněji, a tak je každá kapka aktivně a efektivně využita.

Nízká hlučnost a minimum vibrací

Můžete prát i zatímco vaše dítě spí. Kruhovitá struktura bočních panelů zajišťuje větší stabilitu a snižuje vibrace způsobené otáčením bubnu. Kromě toho dodatečná izolace také snižuje hluk, takže pračka je velmi tichá i při odstřeďování.

Bezpečnostní systém proti škodám způsobeným vodou

Ochrana před škodami způsobenými vodou Systém AquaStop = bezpečnostní ventil na vodovodním kohoutku + dvojitá přívodní hadice s automatickou regulací tlaku + vana s plovákem a spínačem čerpadla = absolutní bezpečí před škodami způsobenými vodou. To vše s doživotní zárukou.

Vlastnosti

Volně stojící přední plněná smart pračka s kapacitou bubnu pro praní 9 kg. Otáčky pračky dosahují maximálně 1600 ot. / min. Ovládání je prostřednictvím otočného voliče a LED displeje s možností odloženého startu až 24 hodin. Pračka nabízí:

 •      funkci VarioPerfect pro možnost volby optimalizace pracího programu z hlediska úspory času nebo energie
 •      velký LED displej
 •      EcoSilence Drive motor
 •      AquaStop
 •      automatické dávkování tekutých pracích prostředků
 •      dětskou pojistku
 •      akustický signál konce programu
 •      vnitřní LED osvětlení bubnu

Funkce Reload, kterou pračka disponuje vám umožní přidat nebo odebrat oblečení. Jednoduše zastavíte již běžící prací cyklus, otevřete dvířka a přidáte chybějící prádlo. Pak jednoduše pokračujete v praní. Pračka má hloubku 59 cm. Roční spotřeba energie je 152 kWh a roční spotřeba vody 11220 l.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 59 cm
 • Maximální hlučnost 48 db
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 152 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 63,2 cm

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,8 cm
Výška: 84,8 cm
Hloubka: 59 cm
Hmotnost: 81 Kg
Maximální hloubka: 63,2 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 48 db
Hluk při odstřeďování: 74 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 285 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 90 L
Celková spotřeba: 1,1 kWh
Roční spotř.en. při praní: 152 kWh
Roční spotř.vody při praní: 11220 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + tlačítka
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: WAW326H0EU

Všechny parametry

Recenze Bosch WAW326H0EU

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch WAW326H0EU