Bosch WAU28T61BY


Pračka plněná zepředu, Energetická třída C, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 66 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ne, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne, Maximální hloubka: 59 cm. Více info


Cena 10 498 Kč

Sleva 12 % z předcházející ceny: 11 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 105 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Bosch WAU28T61BY v bílém provedení má kapacitu bubna pro 9 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min při hlasitosti 72 dB. Tato pračka nabízí až 14 pracích programů, včetně programu AlergiaPlus. Disponuje motorem EcoSilence Drive, který zajistí její tichý provoz. Funkce ActiveWater přesně nastavuje spotřebu vody díky automatické detekci náplně praní. Funkce Reload umožňuje přidat prádlo i během praní. Disponuje také odloženým startem, dětským zámkem, i funkcí SpeedPerfect. Hloubka pračky je 59 cm.

Bosch WAU28T61BY

Předem plněná pračka Bosch WAU28T61BY se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a své blízké. Buben má kapacitu 9 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min při hlasitosti 72 dB. V menu si můžete vybrat ze 14 programů:

  • Standardní programy: Bavlna, Snadno udržovatelné, Jemné/hedvábí, Vlna/ruční praní.
  • Speciální programy: Tmavé prádlo, Košile/halenky, AlergiePlus, Čištění bubnu s funkcí připomenutí, Odstředění/odčerpání, Rychlý/mix, Sport/fitness, Máchání, Super 15'/30'.

Pro alergiky

Předem plněná pračka má speciální program AlergiaPlus, který je ideální zejména pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou. Program pere při vyšší teplotě a využívá dodatečné máchání, čímž se ničí alergenní částice. Vaše prádlo tak bude krásně čisté bez alergenů, roztočů, či zvířecí srsti.

ActiveWater: účinné hospodaření s vodou

Technologie ActiveWater poskytuje dokonalé výsledky a současně používá jen nezbytně nutné množství vody. Vestavěné senzory upravují spotřebu vody podle typu tkaniny a množství prádla. Současně patentovaný buben a systémy plnění vodou umožňují rychlejší namáčení. Každá kapka vody je tak efektivně využita. S pračkami Bosch vodou plýtvat nebudete.

SpeedPerfect

Pračka disponuje funkcí SpeedPerfect, která šetří váš čas. Většinu programů lze nastavit tak, aby proběhly rychleji nebo úsporněji. Při praní s ní můžete ušetřit až 65 % času. Při kombinaci programu Mix společně s funkcí SpeedPerfect vyperete 4 kg prádla za cca 41 minut. Šetříte tak svůj čas, přírodu i vaši peněženku.

Motor EcoSilence Drive

Tento model je vybaven výkonným a kvalitním motorem, díky kterému je provoz spotřebiče efektivní a zároveň velmi tichý. Motor se vyznačuje dlouhou životností a tak vám bude sloužit dlouhou dobu. Díky tichému provozu je možné prát i večer, případně odpoledne, když děti spí a nikoho tím nebudete rušit.

Možnost doplnění prádla během praní

Zapomněli jste přidat do pračky své oblíbené oblečení? Díky funkci Reload zastavíte běžící cyklus, otevřete dvířka pračky a přidáte chybějící prádlo. Poté pokračujete s praním. Podle zvoleného programu je funkce Reload dostupná i během 89 % trvání pracího cyklu. Chytré řešení pro zapomenuté kusy prádla.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 59 cm
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch WAU28T61BY

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno