Bosch WAU28S60BY


Pračka plněná zepředu, Energetická třída C, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 66 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ne, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne, Maximální hloubka: 59 cm. Více info


Cena 14 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 150 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Bosch WAU28S60BY v bílém provedení. Buben má kapacitu pro 9 kg prádla a maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min. Disponuje motorem EcoSilence Drive, který zajistí její tichý provoz. Pračka dosahuje 72 dB. Využívá také systémy i-Dos i SpeedPerfect. Funkce ActiveWater Plus přesně nastavuje spotřebu vody díky automatické detekci náplně praní. Funkce Reload umožní přidat prádlo i během praní. Tato pračka nabízí 15 programů, které si lze snadno navolit pomocí otočného voliče. LED displej následně zobrazí všechny potřebné informace. Její hloubka je 59 cm.

Bosch WAU28S60BY

Předem plněná pračka 6. série Bosch WAU28S60BY se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a své blízké. Buben má kapacitu 9 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min při hlasitosti 72 dB. Při praní je dosahována hlučnost 48 dB. Nabízí mimo jiné následující benefity:

  • Systém i-DOS: Automaticky změří přesné množství pracího prostředku a vody potřebné pro každé praní.

  • Motor EcoSilence Drive™: Extrémně účinný, tichý a s dlouhou životností.

  • Funkce SpeedPerfect: Dokonale čisté za až o 65 % méně času.

  • Buben VarioDrum: Mimořádně šetrné a intenzivní praní díky unikátní struktuře bubnu.

Prací programy

V menu si můžete vybrat jeden z 15 pracích programů. Využijete i rychlé programy (15 a 30 minutový) pro menší objem oblečení.

  • Standardní programy: Bavlna, Snadno udržovatelné, Jemné/hedvábí, Vlna/ruční praní.

  • Automatický program: Senzoricky řízené praní a dávkování.

  • Speciální programy: Čištění bubnu s funkcí připomenutí, Automatický program jemný, Košile/halenky, Tmavé prádlo, Odčerpání/odstřeďování, Rychlý/mix, Máchání, Super 15'/30', Sport/fitness.

SpeedPerfect

Pračka disponuje funkcí SpeedPerfect, která šetří váš čas. Většinu programů lze nastavit tak, aby proběhly rychleji nebo úsporněji. Při praní s ní můžete ušetřit až 65 % času. Při kombinaci programu Mix společně s funkcí SpeedPerfect vyperete 4 kg prádla za cca 41 minut. Šetříte tak svůj čas, přírodu i vaši peněženku.

Automatické dávkování

S inteligentním systémem dávkování i-Dos budete vždy vědět, kolik pracího prostředku je třeba na prací cyklus. Po naplnění systém automaticky určí množství tekutého pracího prostředku a vody pro optimální vyprání. Vyhodnocuje to i na základě vloženého prádla a stupně jeho znečištění.

Možnost doplnění prádla během praní

Zapomněli jste přidat do pračky své oblíbené oblečení? Díky funkci Reload zastavíte běžící cyklus, otevřete dvířka pračky a přidáte chybějící prádlo. Poté pokračujete s praním. Podle zvoleného programu je funkce Reload dostupná i během 89 % trvání pracího cyklu. Chytré řešení pro zapomenuté kusy prádla.

ActiveWater Plus: účinné hospodaření s vodou

Technologie ActiveWater poskytuje dokonalé výsledky a současně používá jen nezbytně nutné množství vody. Vestavěné senzory upravují spotřebu vody podle typu tkaniny a množství prádla. Současně patentovaný buben a systémy plnění vodou umožňují rychlejší namáčení. Každá kapka vody je tak efektivně využita. S pračkami Bosch vodou plýtvat nebudete.

EcoSilence Drive

Tento model je vybaven výkonným a kvalitním motorem, díky kterému je provoz spotřebiče efektivní a zároveň velmi tichý. Motor se vyznačuje dlouhou životností a tak vám bude sloužit dlouhou dobu. Díky tichému provozu je možné prát i večer, případně odpoledne, když děti spí a nikoho tím nebudete rušit.

Nízká hlučnost a minimum vibrací

Kruhový design bočních stěn AntiVibration zajišťuje větší stabilitu a snižuje vibrace způsobené otáčením bubnu. Kromě toho, dodatečná izolace také snižuje hluk, takže pračka je velmi tichá i při odstřeďování.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 59 cm
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch WAU28S60BY

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno